Reklama

Orální sex

kristýnka (Po, 18. 1. 2010 - 11:01)

nikdo ti ho nebere.Jsou ženy...já se v pase lámu ráda, třeba zrovna při tom orálu :-))) neměj starost

chlapi (Po, 18. 1. 2010 - 11:01)

Betko, to snad nemůžeš myslet...kristýnka je hodné milé děvče a zaslouží si pozornost všech mužů narozdíl od Betky

kristýnka (Po, 18. 1. 2010 - 11:01)

Pohlavní úd není nic,co by se...Betko, to snad nemůžeš myslet vážně! Vždyť je to něco krásnýho a orál jedno z nejsmyslnějších praktik mezi dvěma, si myslím.

chlapi (Po, 18. 1. 2010 - 11:01)

Moje kamarádka nedokázala...jeden muj kamos ma pro baby jen dvě kategorie buď je to  polykačka nebo vyplivovačka jen pro zajimavost ktera kategorie z tech tvych kamosek je ta co nedokazala říct tomu svýmu o zubech, nelíbí, trenclích, prdění, uspokojení apd.

Betka (Po, 18. 1. 2010 - 11:01)

Pohlavní úd není nic,co by se ženám zdálo nějak krásné, ba přímo nádherné k zulíbání. Orál bych nikdy nikomu nedělala.

baby (Po, 18. 1. 2010 - 11:01)

Moje kamarádka nedokázala říct svému chlapovi, že mu páchne z huby, a to si zuby čistil. Jiná nedokázala říct, že se jí nelíbí, že doma chodí špinavý v trenclích a prdí, jiná neřekla, že jí vadí, když ve společnosti každou její poznámku vetuje, jiné vadilo, že ji neumí uspokojit, jen jí mydlí spodek a myslí, že je to to nejkrásnější. Dovolená, peníze? Jděte se vycpat!!!

tonda3 (Po, 18. 1. 2010 - 11:01)

Tondo2 zkus mi pinknout email na adresu [email protected], to musíme probrat, to je neuvěřitelně stejný problém !!!! chvílema tě podezřívám že žiješ paralelní život s tou mojí :-))

tonda2 (Po, 18. 1. 2010 - 10:01)

tonda2- nechce o tom mluvit,...Myslím že ne. Není to tak jak myslíš. Já nechlastám, nesedím jenom doma, na dovolenou ji beru, byla v Turecku, Egyptě, Thajsku.............................. Pracuji 8 hodiun................. do ničeho ji nenutím, ale ona o tom ani nechce mluvt. Jediná odpověď je, tak si na to najdi jinou. Mně to stačí...............

tonda3 (Po, 18. 1. 2010 - 10:01)

tonda2- nechce o tom mluvit,...Deanko už jsem měl napsaný rozsáhlý příspěvek jako odpověď, ale smazal jsem to ... to už je na jinou debatu .. ale vy baby jste neuvěřitelně stejný a já s tondem2 jsme nešťastníci kteří si to musíme vyžrat do morku kosti

Deanka (Po, 18. 1. 2010 - 10:01)

tonda2- nechce o tom mluvit, protože se jí na tobě něco nelíbí a nemusí to být z oblasti sexu, prostě ty jsi jí něčím děsně protivný, neimponuš jí a ona trpí uvnitř víc než ty. Hledej stereotypy, které děláš a zamysli se nad tím, jak to působí na tvoji ženu. Ten orál, to je už podružnost.

tonda2 (Po, 18. 1. 2010 - 09:01)

já možná tuším jaký mix... Myslíš, že za tím je chlap, zdravotní problém, nebo nějaká neshoda s tebou?????

tonda2 (Po, 18. 1. 2010 - 09:01)

Neznámý je a bude pokud si s... To je právě ono. Nejde o to dělat to každý den. Ale dva roky bez orálu a mnoho let sex jenom z povinnosti 2X za měsíc, to je věc, která by v opaččném případě urazila i jí. Nejde o sex, člověk potřebuje čas od času porožít i milování............... A když o tom nechce ani mluvit, tak co s tím?

tonda2 (Po, 18. 1. 2010 - 09:01)

já možná tuším jaký mix...Ale já myslím, že ta moje jinýho nemá. Mám pořád pocit, že o mně zájem má, jenom nepotřebuje z nějakého neznámého důvodu sex

tonda3 (Po, 18. 1. 2010 - 08:01)

Možná přestala mít chuť na...já možná tuším jaký mix problematiky za tím je,
ale několikrát mi řekla tak si najdi milenku, ze srdce ti to přeji - já to považoval za provokaci, nejsem z těch povrchně smýšlejících, tak jsem původně to ani nebral nikterak vážně, teď po několika měsících to všechno přehodnocuji, nicméně mám to samý špatný tušení co tonda2 že za tím není nic dobrýho

tonda2 (Po, 18. 1. 2010 - 06:01)

Možná přestala mít chuť na...Mluvit o ton nechce. Orální sex byl naposledy před dvěna roky a že až na to bude mít chuť........ Zezadu ji to bolí, ..................................

tonda2 (Po, 18. 1. 2010 - 06:01)

Možná přestala mít chuť na...No po přechodu není, prostě jí to údajne 2X za měsíc stačí a jestli mi to nestačí, nán si zajít k lékaři................

Léda (Ne, 17. 1. 2010 - 19:01)

mám to doma na chlup stejný,...Možná přestala mít chuť na sex, cítí se stará, po přechodu, unavená.Promluv s ní, normální to není, když neustoupí, najdi si milenku.

kristýnka (Ne, 17. 1. 2010 - 19:01)

Nevím, jestli je chyba ve...Tondi, a řekla Ti přesně, v čem je ta chyba? Chápu, že řekla v Tobě, ale v čem přesně? Možná je to jen výmluva pro nějaký její problém (zdravotní), o kterém se nechce bavit.
Pokud by mi partner řekl, že se mnou nechce praktikovat sex a je to kvůli mě, rozhodně bych to chtěla rozebrat do detailu. Pokud teda do té doby všechno fungovalo tak, jak mělo...

tonda3 (Ne, 17. 1. 2010 - 19:01)

A jak to řešíš? Je k tomu...je studená jak mlíko z ledničky a já jsem nejhorší na světě, myslím že jedině někde emailem bych ti to poposal přesněji, tady se to nehodí, je to jiné téma, nech tady kontakt.. jsme horší drbny než ty baby - ale musíme si pomáhat

tonda2 (Ne, 17. 1. 2010 - 18:01)

mám to doma na chlup stejný,...A jak to řešíš? Je k tomu taky naprosto chladná??? Nechce se o tom bavit a vše svádí na tebe?

Reklama

Přidat komentář