Reklama

Orální sex

Návštěvník (Pá, 26. 7. 2019 - 07:07)

Mně žena postaví čůráka orálem na 100%.

Olda (So, 20. 7. 2019 - 11:07)

Možná to chce jinou, mladou holku. A pak se uvidí zda to jde či ne.

Návštěvník (Pá, 26. 4. 2019 - 12:04)

My děláme často 69 a oba už do konce a potom na mě ta moje nalehne a vášnivě se líbáme a všechno, co máme v puse si předáváme a postupně spolkneme. To mě nastartuje a zasunu ho a pokračujeme ve vášnivém líbání s tím, že se ta moje na mě pohybuje a vlní a dodělá mě a sebe na koníčka s tím, že se do ní udělám. Potom následuje opět 69, kdy se navzájem očistíme a na závěr ještě vášnivý polibek a je dokonáno. Nádhera a boží to je. Když na to jednou přišla řeč při návštěvě její kamarádky, tak se divila, že to dávám. Prý ten její zkusil ochutnat sperma a málem se z toho poblil. Ona bez problémů polyká a on ji zase vylíže, ale to svoje nedá. Jo a jediné co ta moje odmítá je kouření po análu. To by prý nedala a hodila mě to do rozkroku. To nechápe, jak to někdo může dělat.

Anonym (Pá, 26. 4. 2019 - 09:04)

Myslím,že to ve skutečnosti moc lidí neprovozuje.

Andrea (Pá, 26. 4. 2019 - 15:04)

Jsem presvedcena, ze oral je pro drtivou vetsinu mladsich lidi soucast milovani (predehra).

Renča (So, 27. 4. 2019 - 15:04)

Určitě je, jednomu klukovi kouřím a druhý mě ho tam strkal zezadu v 9 a na střední jsem si takhle užívala. Kouření bylo běžné, aspoň se mu pěkně postavil, problém byl v začátcích, že to kluci nevydrželi a udělali se mě do pusy a ze zásunu už bylo někdy prd a musela jsem mu ho po chvíli pauzy znovu vyhonit, aby to šlo. Potom někteří jen párkrát zasunuli a už do mě stříkali. Brali jsme to spíš jako takové pokusy co a jak dělat. Když nebyli rodiče doma, tak několik kluků přišlo na hrátky. Od půlky střední už to bylo lepší a víc vydrželi, když to se mnou dělali často. Kluka jsem měla až ve čtvrťáku, do té doby jsem to moc neřešila a spíš si užívala s každým kdo chtěl. Bylo to s ním ale dost na volno a muselo mu být jasné, že budu nevěrná každou chvíli. Po odmaturování jsme se už rozešli.

Olga (Po, 16. 10. 2017 - 15:10)

Vadí vám při orálu kapička touhy?

helan (So, 14. 10. 2017 - 08:10)

My oba milujeme orál.Já dole,žena nade mnou.Je oholená,takže krásně vidím pičku.I já jsem si oholil ptáka,aby neměla chlupy v puse.

Jarko (St, 11. 10. 2017 - 06:10)

Párkrát jsem to...mi to děláme naopak,napřed ji šukám do zadku a pak se ji udělám do pusinky,ona ho ještě chvíli požužlá a pak je to ten správný rajc a super orgasmus.

Jarmila (Čt, 5. 10. 2017 - 17:10)

Párkrát jsem to vydržela,ale nedám to,radši vydržím tu bolest a nechám ho vystříkat se do zadečku.Za čas už jsem si na to zvykla.

LL (St, 4. 10. 2017 - 20:10)

Žena na mně sedí,na koníčka.Občas a velmi nepravidelně se před mým vyvrcholením sesune níže,vezme si mne do pusy a jemně mne dotáhne.Pak si opět nasedne a ústy nás také spojí.Hrajeme si se semenem,až se vytratí.Samože máme orál vzájemný,občas společný,ale tohle je jen málokdy a já jsem po tom stále v tužbách,ale neřídím to.je to opravdu milý dárek.

Ferda (St, 4. 10. 2017 - 17:10)

Já miluji lizat přítelkyni...I my jsme na tom podobně....
Ale zase to pak nemá chybu.Orgasmus ženy nepřekonatelný!!!!

johny22 (St, 4. 10. 2017 - 07:10)

Zajímalo by mě,co vy a...Já miluji lizat přítelkyni libi se to jak ji tak mně . Jediny co nemá ráda a neděláme to je to že se ji udělám v puse. Polykání pro mně důležitý není

Uršula (Čt, 6. 7. 2017 - 19:07)

Při orálu je lepší nemít větry.

Pavla (Čt, 6. 7. 2017 - 19:07)

Orál to je věc bez který se sex neobejde .Orál jsme dělaly už jako mladé v 13ti a skončilo to většinou 69.Někdy 69 nahradí celý akt sexu a je to projížďka nebem.Bez orálu je sex nedokonalý.

Martin (Út, 18. 4. 2017 - 07:04)

Základ dobrého kouření je...To je presny-jezdeni po jazyku uzdickou je slast. Pak je idealni si to otocit a jezdit divce jazykem po "hrasku":)

Johny (Út, 27. 3. 2018 - 22:03)

Orální sex miluji když mi to žena dela pusou.I jJá ji rád vylyzu občas i dokonce že se ji vystrikam do pusy. Ale spíš pak končíme jinak. Co se tyce prdelky taky tu byla o tom řeč ani to u nás není tabu i tam tooobčas pustim. Je to nejlepší antikoncepce :) . V sexu si uzivame

Alena (Pá, 17. 2. 2017 - 09:02)

Základ dobrého kouření je jazyk na uzdičku a na tom to závisí.To by měla každá holka vědět.

Dito ten orál j (St, 21. 9. 2016 - 11:09)

protože šukání bylo bez bytu v přírodě obtížnějsí.Ale vim že už naše babička kouřila dědu když byla mladá ale nebyla to veřejná informace. Eva 61 let.

:-) (Ne, 29. 12. 2013 - 16:12)

Aleno a Rito, která z vás co zažila, nebo nepoznala, je zcela jedno. Podstatný je to, že až vás budou dávat jednou do hrobu, budete na tom obě dvě úplně stejně.

Reklama

Přidat komentář