Reklama

Orální sex

mira (Pá, 30. 1. 2009 - 20:01)

Já osobně miluji oráolní sex a pokud je partnerka hezky vyholená a čisťounká, tak je to prima, neumím si sex bez toho představit.

Radmila Horáčko (Po, 23. 7. 2012 - 17:07)

S cizíma lidma bych do toho...přesně, takový šukačky jsou super, mrkni na sexvidea uvidíš tam většinou sfetovaný nic moc děvčata, přestárlé švestky a lulíny. Fajn prcačky a pak je po všem. Zbude jen svěřování se na doktorce..

Honza (Po, 23. 7. 2012 - 16:07)

nepřenáší, ani když tam...S cizíma lidma bych do toho nešel, abych nemusel řešit takové problémy. Zučastnil jsem se 3 krát a neměl jsem strach, byli jsme tam samí známí a bylo to super stříkanice jak blázen, orál, klasika prostě už jsem pak nevěděl co s kým dělám, supr neboj se ničeho.

Cecilka (Po, 23. 7. 2012 - 16:07)

Samo že áno, rada to robím tomu môjmu.
Milujem to, kedˇ je krásne voňavý, hebký a v mojich ústach sa krásne zväčšuje.
Rada sa hrám aj so menenníkmi, opatrne ich po jednom vkladám do úst a nežne sajem.. vždy mu pri tom naskočia zimomriavky rozkoše a noha sa mu začne jemne triasť.
Páči sa mi, keď on v pohode sedí na sedačke tak, aby som sa mohla dostať ku všetkým jeho inštrumentom a ja zasa kľačím pred ním s roztiahnutými nohami. Jemne mu nasliním palec na nohe a on do mňa vnikne .. úžasné, dráždime sa navzájom , on so zaklonenou hlavou a zatvorenými očami, vnímam iba jeho stony a ja ho so široko otvorenými očami pozorujem, aby som videla, kde a čo mu robí najlepšie.
Milovanie je úžasná hra a ja sa v tejto disciplíne naozaj rada a dlho hrám.

Radmila Horáčko (Po, 23. 7. 2012 - 15:07)

nepřenáší, ani když tam někdo na genitáliích vřed, nebo filcky, neboj, nic se pusou nepřenese.
Opar poznáš?
Tak ten se taky nepřenáší.
Ani AIDS. To už vůbec ne. To ani nepoznáš člověče.
Prosím Radmila Horáčková

TOMAS (Po, 23. 7. 2012 - 15:07)

Dobry den Rad byc se zucastnil jedne sexyparty Mam vsak trochu obavy z oralniho sexu Bude tam nekolik muzu i zen a temer se nezname Mam se obavat z nejakych pripadnych neprijemnosti po oralnim sexu ci ne Slysel jsem,ze se pry slinami v ustech neprenasi zadne nemoci Je to pravda ci nikoliv Dekuji za odpoved TOMAS

Beruška (Pá, 22. 6. 2012 - 13:06)

...nelakuj pepo. Samozřejmě...A přenáší se nemoci i když se mi do pusy neudělá..? Když spolu spíme, tak se vždycky udělá do mě...porad..

Jaja a Paja (So, 16. 6. 2012 - 15:06)

Ahoj, zkuste v Brne: www.seznamtese123.cz :), uzijte si leto ve dvou..

taky pepa (Pá, 15. 6. 2012 - 18:06)

...nelakuj pepo. Samozřejmě že ano, přenáší. Dokonce lehce.

pepa (Pá, 15. 6. 2012 - 16:06)

Beruško. Nic se ti nestane.Max. Se zadávíš.............

Beruška (Út, 5. 6. 2012 - 19:06)

Zdravím :-) chtěla bych se zeptat. jestli se orálním sexem přenáší nemoci. Když s emi ten kluk do pusy neudělá

Petrarca (So, 5. 5. 2012 - 16:05)

Cože? Penis v puse? Není to...Pájo, je to velice pravděpodobné.

Pája (Pá, 4. 5. 2012 - 16:05)

Cože? Penis v puse? Není to nechutné? A co když by se mi udělal do pusy,nemůžu z toho otěhotnět?

carlos (Pá, 4. 5. 2012 - 13:05)

Také by mě zajímalo,...Hodně žen to upřednostnuje, pře většina je vzrušivá přes klitoris. Jen menšina se udělá souloží.

Martin (Pá, 4. 5. 2012 - 12:05)

Také by mě zajímalo, jestli některé ženy upřednostňují orální sex před pohlavním stykem.

Honza (Pá, 4. 5. 2012 - 11:05)

Jak se to kouří? Prosím...Místo do rozkroku ti kluk zasouvá penis do pusy a ty by jsi měla vytvořit podtlak a sát ho, to nás kluky vzrušuje. Mě ještě přitom holka šimrá kulky a dráždí od kořene penisu až k pupíku to zbožňuju.

Pája (Čt, 3. 5. 2012 - 23:05)

Jak se to kouří? Prosím pora'dte ať nemám trapas.

Pája (Čt, 3. 5. 2012 - 23:05)

Jak se to kouří? Prosím pora'dte ať nemám trapas.

Pája (Čt, 3. 5. 2012 - 23:05)

Jak se to kouří? Prosím pora'dte ať nemám trapas.

Tomáš (Čt, 3. 5. 2012 - 21:05)

Holky, máte některá raději orální sex, než pohlavní styk?

Reklama

Přidat komentář