Reklama

Orální sex

Zvědavka (Po, 16. 4. 2007 - 12:04)

Ahoj kluci, chtěla jsem se zeptat, jestli vám šťávička chutná. PH ženské šťávičky je totiž kyselé, tak by mě zajímalo, jestli vám chutná.
Já to hrozně ráda dělám svému klukovi (úplně dokonce), ale sama to od něj nechci. Nevím, bojím se, že mu nebudu chutnat nebo tak nějak. Samozřejmě, že jsem vyholená a dodržuju hygienu. Předem dík za odpovědi.

Návštěvník (Ne, 15. 4. 2007 - 13:04)

no ve vasem pripade(u ceskych kluku)to je to same a jeste horsi

Vláďa 23 (So, 14. 4. 2007 - 15:04)

2Zvedavka: Měl jsem to s přitelkyní stejně, ona mi to dělala moc ráda až dokonce, ale já jsem nesměl. Přemlouval jsem ji a popravdě říkal, že to dělám rád, ale ona se bála stejně jako ty a tak to šlo jen když byla trochu napitá. Občas mu to dopřej. Když jsi umytá, tak je to bezva i pro nás kluky

2Lendulka: Nevim, jak to má tvůj přítel, ale spousta kluků (z vyprávění kamarádek) včetně mě - všichni ve znamení Vah - se při tom nemůže udělat. U mě to dokázalo zatím jen pár partnerek a to spíš rukou, než pusou. Třeba je to i jeho případ a jen nechce "ztrácet časů:-D
PS: Je nám to velmi příjemný, ale na vrchol to nestačí:(...

Lendulka (So, 14. 4. 2007 - 15:04)

PROČ NĚKTEŘÍ MUŽI NEMAJÍ RÁDI ORÁL? Myslím tím, proč nechtějí,aby jim to partnerky udělaly pusou.Můj přítel to nechce, když to začnu, tak mi naznačí, že to nemá rád.Nechápu to - můžete mi někdo říct,co ho ktomu může vést, když většina mužů to má ráda?

zvědavka (So, 14. 4. 2007 - 14:04)

Ahoj kluci, chtěla jsem se zeptat, jestli vám šťávička chutná. PH ženské šťávičky je totiž kyselé, tak by mě zajímalo, jestli vám chutná.
Já to hrozně ráda dělám svému klukovi (úplně dokonce), ale sama to od něj nechci. Nevím, bojím se, že mu nebudu chutnat nebo tak nějak. Samozřejmě, že jsem vyholená a dodržuju hygienu. Předem dík za odpovědi.

Kulis (So, 14. 4. 2007 - 13:04)

Když je žena pěkně vyholená a umytá, dělám to rád. V opačném případě (což je u českých žen bohužel ten častější případ) si radši nechám zajít chuť.

Petra (So, 14. 4. 2007 - 10:04)

jestli ten kanec není jenom cákanec

Pro internetove (So, 14. 4. 2007 - 05:04)

Kanecek blbecek opet si mysli,
ze se smocil,
pritom jen pred monitorem
perko si moril.
Rucka honila sulinka maleho,
kanecka strakateho!
Ten vsak si myslel ze kanec maren je,
ovsem tomu kazdy se tady smeje...

San (So, 14. 4. 2007 - 05:04)

Ty jsi curacek co ma jen velike kecy a malinke pero:-Da taky si lecis komplex menecennosti tema trapnyma kecama..

kanec (Pá, 13. 4. 2007 - 22:04)

ja ti tady nehodlam vypravet kolik maren sem ve svym zivote prefik ale ver ze jich bylo docela dost. Uz sem tady nekde psal ze v podstate kazda marena je chtiva devka. Diky tomu nemame my chlapy o nejaky to smoceni nouzi.

ejchuchu (Pá, 13. 4. 2007 - 22:04)

a že největší kurevník a sexuální odborník na doktorce,sám velký kanec zrovna dnes,v pátek večer nešuká nějakou mařenu a je sám....

ejchuchu (Pá, 13. 4. 2007 - 22:04)

a že největší kurevník a sexuální odborník na doktorce,sám velký kanec zrovna dnes,v pátek večer nešuká nějakou mařenu a je sám....

ejchuchu (Pá, 13. 4. 2007 - 22:04)

a že největší kurevník a sexuální odborník na doktorce,sám velký kanec zrovna dnes,v pátek večer nešuká nějakou mařenu a je sám....

ejchuchu (Pá, 13. 4. 2007 - 22:04)

a že největší kurevník a sexuální odborník na doktorce,sám velký kanec zrovna dnes,v pátek večer nešuká nějakou mařenu a je sám....

ejchuchu (Pá, 13. 4. 2007 - 22:04)

a že největší kurevník a sexuální odborník na doktorce,sám velký kanec zrovna dnes,v pátek večer nešuká nějakou mařenu a je sám....

ejchuchu (Pá, 13. 4. 2007 - 22:04)

a že největší kurevník a sexuální odborník na doktorce,sám velký kanec zrovna dnes,v pátek večer nešuká nějakou mařenu a je sám....

ejchuchu (Pá, 13. 4. 2007 - 22:04)

a že největší kurevník a sexuální odborník na doktorce,sám velký kanec zrovna dnes,v pátek večer nešuká nějakou mařenu a je sám....

ejchuchu (Pá, 13. 4. 2007 - 22:04)

a že největší kurevník a sexuální odborník na doktorce,sám velký kanec zrovna dnes,v pátek večer nešuká nějakou mařenu a je sám....

San (Pá, 13. 4. 2007 - 22:04)

Kance ja jsem holka to je prvni vec..a ta druha..deti skolou poviny mozna jo,ale tys to jeste s zenskou urcite nedelal..leda s nejakou nenormalni,protoze zadna pri smyslech by si s magorem jako ty urcite nic nezacala..

Pablo Picasso (Pá, 13. 4. 2007 - 22:04)

no, já rád.ale moja jaksi nesce tak si nechávám zajít chuť. a žádnou jinou nechci. tak dělám jakoby to ani neexistovalo. ani při honění si to nepředstavuju

Reklama

Přidat komentář