Reklama

Urinoterapie

viola (So, 2. 12. 2006 - 10:12)

Minuly tyden jsem zacala s urinoterapii, protoze jsem na svoje problemy(akne, vynechani menstruace po uzivani antikoncepce) vyzkousela snad vse a nic nepomohlo. Je nutne abych spolu s pitim uriny drzela i hladovku? Jsem uz takhle dost hubena, tak se bojim abych bez jidla zvladla bezny zivot, praci apod. Budu rada kdyz mi napisete svoje zkusenosti

Kamil (Čt, 16. 11. 2006 - 22:11)

Já piji urinu každé ráno už asi 5let.Stravovací návyky jsem nezměnil,jím všechno.Moje 10kg naváhy je pryč,cítim se skvěle,při preventívních prohídkách je vše vpořádku.Děkují paní MUDr.Partykové a p.Cingrošovi za knihy o této perfektní metodě léčby a prevence.K

jana (Čt, 9. 11. 2006 - 18:11)

moč se přidává i do kosmetiky

jarka (St, 8. 11. 2006 - 16:11)

Rosťo,vlastní moč jsi pil už v lůně, bez které by se Ti nevyvynuli plíce.Moč neni stolice a odpad.Je to přebytek z toho, co Ti koluje v krvi a tělnim oběhu. Mluvíš o inteligenci,ale tou asi moc neoplíváš,když urážíš lidi, které se opírají urinoterapií o VĚDECKÉ poznatky. Vsadím se, že jsi vživotě ani neviděl i ty Sabo, rozbor moči. To bys valil oči, kolik protilátek urina má. Dokáže zabít i vir vztekliny nebo žloutenky...Proto považuji co píšeš za něco o čem nemáš ABSOLUTNĚ žádné vědomosti a blábolíš tu nesmysli! Ukazuješ vlastí hloupost a nevědomost. Kniha je to co má víc papírů než deset.

Saba (Čt, 2. 11. 2006 - 15:11)

vy, chcanky chlastajici, jste jako dalsi sfanatizovana sekta!! Absolutne nerepektujete cizi nazor. Klidne si sve chcanky popijejte od rana do vecera, ale LASKAVE nevnucujte sve nazory a neponizujte toho, kdo s pitim chcanek nesouhlasi..

pro rosťu (Út, 31. 10. 2006 - 13:10)

Rosťo, kdyby tě v uchu svědilo tak, jak umí zoufale svědit při mykoze v pochvě, veř, že by sis tam narval i vlastní h.....

S. (Út, 31. 10. 2006 - 10:10)

Dobrý den, má někdo pozitivní zkušenosti s léčbou křečových žil a metliček urinoterapíí.Zkoušela jsem si občas dávat zábaly u uriny, ale žádný výsledek se nedostavil.

Návštěvník (Po, 30. 10. 2006 - 20:10)

milý Rostíku,copak si myslíš, že jsi pil coby človíček v matčíně děloze před narozením?

Rosťa (Po, 30. 10. 2006 - 19:10)

Kdo chce pít vlastní chcánky, je to jeho věc. Podle mého názorů tito lidé moc inteligencí neoplývají. Je to blbost pít něco, čeho se tělo zbaví. Je to fakt k smíchu. Ale chápu, že mezi lidma je spousta nevdělanců, kteří se chytnou na lep blábolům.
Jen si typnu, většina lidí co pije vlastní
moč ve škole téměř propadala a má potíže s psychikou, že mám pravdu, sáhněte si do duše.

katka (St, 6. 9. 2006 - 10:09)

Asi jiz rok a pul mam pokoj od mykozy v pochve.
Nez jsem se uzdravila byla jsem kazdy tyden u gynekologa a neustale jsem dostavala nove cipky a masti.Dale jsem ctvrt roku podsoupila pichani autovakciny z moji namnozene candidy albikans(mykoza) a taky to nezabralo.
Pak jsem se docetla o urinoterapii.
Kazde rano, hned jak jsem vstala a pak vecer nez jsem sla spat jsem moc aplikoval do pochvy asi po dobu 10ti dnu a po tydnu jsem moc aplikovala do pochvy znovu. Takle jsem to opakovala asi trikrat, az jsem se citila lepe. Upravila jsem jidelnicek-zadne cukry, bila mouka, instantni veci,ovocne caje konzervy atd. Chce si precist co vlastne muzes jist. Zjistis, ze toho moc neni, protoze ty kvasinkovy neradi se rozmozuji pekne rychle po vsem a jsou pekny nezmari. Rano jsem pila nalocno psylium, nebo jablecny ocet. Jedla zeleninu. Hodne jsem zhubla. Stale nesladim, vybiram si jidla, ktere muzu jist. Zatim zadne potize.Doufam, ze to tak zustane. Drzim vsem palce,at nad temi malymi neviditelnymi nerady vyhrajete.

Heddy (So, 26. 8. 2006 - 22:08)

Trpím mykozou pochvy a mám velké problémy s manželem, protože styk je bolestivý (svědivý)a prakticky z toho nic nemám. Manžel mi nevěří, myslí si, že si vymýšlím, že se mi prostě nechce. Lékař mi nepomůže, říká, aby jsme žila život bez stresu. No, to by asi musel být spátky socializmus, kdy jsem končila ve dvě a pak byla na záhradce. Dnes jsem se dočetla o léčbě močí a prostě to chci skusit. Má někdo s léčbou mykozi skušenost? Ďekuji.

emma (Út, 15. 8. 2006 - 10:08)

trpím skoro rok ekzemem na rukách a zádech, je to pravděpodobně alergického původu a strašně to svědí. Prošla jsem léčbou mnoha mastičkami, koupele a pořád se to vrací. včera jsem si po koupeli potřela postižená místa místo mastí močí a musím říst, že ráno byla kůže klidná, přes noc jsem se ani moc neškrábala. opravdu jsem byla překvapená!!! Začala jsem i tradiční čínskou medicínou, piji bylinky, upravila si jídelníček, tak se snad toho ekzemu uz zbavím. Máte někdo zkušenosti s léčbou ekzemu urinoterapií a za jak dlouho se dotaví výsledky. U mě je to začarovaný kruh, neb se tak jednou týdně musím natřít kortikoidma, pak mám týden pokoj.Chtěla bych je vynechat a na sklidnení používat moč. Děkuji

pavla (So, 12. 8. 2006 - 11:08)

Všechny vás zdravím a mám velkou prosbu: má někdo zkušenosti s urinoterapií při výskytu zhoubného neoperovatelného mozkového nádoru? Může se aplikovat pomalá (kapky pod jazyk několikrát denně) i při chemoterapii?Vím, že je to závažná věc, ale slyšela jsem, že to může mít pozitivní přínos v léčbě.Doufám, že se mi někdo ozve a poradí.

Rena (Čt, 10. 8. 2006 - 09:08)

Nemam na to zatim silu pit moc, navic si myslim, ze ted v poslednim obdobi jim i nezdrava jidla. Chtela bych to nedy zkusit, nedavno me ale prvni spolknuti vyvedlo dost z miry. Silene slane.
Nicmene, moci si potiram docela casto oblicej, exem se tim opravdu krasne zacne stahovat, neni potreba nejakych masticek. Drobne skrabance a ranky se take zacnou krasne hojit, nasi dedeckove vedeli, jak si rychle pomoci od necekanych bolistek.
Moc je skvely lek, myslite, ze kdyz zrovna nejim upln eidealne, ze by mohlo pyti moci nejak uskodit? Dale by me zajimalo, co je lepsi, odparovat,a nebo ji pit hned ?

Šárka (Čt, 10. 8. 2006 - 00:08)

S HA se urinoterapie určitě nijak nekříží.

tereza (St, 9. 8. 2006 - 20:08)

Neví někdo, jestli nevadí při praktikování urinoterapie užívání hormonální antikoncepce? Moč užívám asi dva roky a nyní bych ze zdravotních důvodů měla začít brát HA. Nemůžu se nikde dopídit odpověď.

anah (Pá, 4. 8. 2006 - 11:08)

Po přečtení skoro všech příspěvků a stránky Mudr Partikové jsem nadšená. Přibližně dvakrát do týdne si dám maso, jinak mlíko, sýry, vejce nejím. Chtěla bych začít s urinoterapií - kvůli spoustě vyčerpávajících dlouhotrvajících problémů, problém je, že beru antidepresiva (ty vysadit nemůžu), antihistaminika (ty bych SNAD dočasně mohla vysadit) a nějaké potravinové doplňky, bez kterých nevím, jak bych to zvládala. Jinak léky proti bolesti a další odmítám. Nevím ale, jestli bych si s tímhle mohla troufnout vypít třeba 2dcl ranní moči - prostě mám strach co to se mnou udělá. Chtěla jsem se zeptat, jestli užíváte nějaké potravinové doplňky a nebo třeba čím začít - má cenu začínat třeba s jedním, dvěma doušky? Moc děkuju za případnou odezvu. Jinak tahle diskuze je super, je fajn, že si tady rejpalové co o tom nic neví ani neškrtnou:-)

rubber (Čt, 29. 6. 2006 - 11:06)

To S.: Čerstvá moč, nejlépe ranní, přímo na postižené místo (bradavice, ekzém, poranění), nechat zaschnout. Obvykle do 2 až 3 týdnů je problém vyřešen. Dokonce mi takto zmizelo velmi nepříjemné a bolestivé kuří oko na chodidle, které jsem se několikrát pokoušel odstanit konvenčními prostředky - vždycky se vrátilo, po urinoterapii už ne.
Mimochodem - ošetření rukou po hrubé práci, třeba na stavbě (vápno atd.) je močí mnohem lepší a účinnější než Indulona nebo vychvalovaná a drahá Neutrogena.

s. (So, 10. 6. 2006 - 22:06)

To Rubber:
Můžete, prosím, konkrétně popsat, jakým způsobem odstraňujete bradavice či léčíte jiné kožní nemoci urinoterapií? Děkuji.

sambaly (Čt, 8. 6. 2006 - 21:06)

Liecba exemov, cukrovky ,zapchy,infekcii,zapalov, reumatizmu a pod. mail: garant.sk"gmail.com

Reklama

Přidat komentář