Reklama

Urinoterapie

Návštěvník (Pá, 17. 8. 2001 - 09:08)

Ahoj Radko, pokud máš nějaké zdravotní problémy, kdy se domníváš, že by ti pomohla urinoterapie, tak se ničeho neobávej.Od dětství jsem trpěl ztíženým vyprazdňováním, evidentně psychického původu, vyzkoušel jsem všechno možné, ale mohu říci, že teprve klystýry s močí mi pomohly uvést střeva do pořádku.Je to úplně jednoduché-používám svou ranní moč, kterou zředím převařenou vlažno vodou v poměru 1:1 a dám si hned ráno klystýr.Celkové množství tekutiny záleží zcela na tobě, pro dobrý účinek je ale nutné tekutinu ve střevě udržet co nejdéle-třeba i 30 minut-pokud máš nějaké zkušenosti s klystýrem, tak již sama víš, kolik tekutiny dokážeš v sobě udržet.Protože pokud to s tebe vyjde rychle ven, efekt je pouze ten, že se pouze dobře vyprázdníš.Osvědčilo se mi dávat si tyto klystýry vleže pomocí většího gumového balónku, na jehož násadec pro snadnější zavedení do konečníku přes silný zadek nasazuji dlouhou hadičku z irigátoru.Tak se neboj, vyzkoušej to a napiš, jak ti to pomohlo.

Návštěvník (So, 11. 8. 2001 - 00:08)

Slyšela jsem o tom taky, ale nemám odvahu to sama vyzkoušet a tyky nevím kolik toho moho dát do klystýrku.

Návštěvník (Ne, 5. 8. 2001 - 05:08)

Slyšela jsem,že urinoterapie je velmi úspěšná léčebná metoda. Zvláště efektivní je prý přidat moč do klystýru a pustit si ji do tlustého střeva. Má někdo zkušenosti???

Reklama

Přidat komentář