Reklama

Milování jinak než ve dvou

Kata (Pá, 14. 1. 2005 - 10:01)

Skus nejdriv navstivit manzelskou poradnu a pak psychiatra.

Petra (Čt, 13. 1. 2005 - 01:01)

S mamzelem jsme se pod dlouhem rozhodovani a baveni rozhodli take pro sex ve trech MZM. Manzel si preje abych toho dotycneho svedla. Bydlime ve velkem meste kde je spousta studentu. Muj manzel si nejakeho kamarada "adepta" vzdycky privede na navstevu a kecame a kecame. Jenze ja nevidim zadnou chvilku kdy zacit neco delat. Vlastne me ani nenapada co. Ma jednoho kamarada kterej se mi strasne libi...nadhernej kus chlapa, jenze tim ze se mi libi si nejsem vubec sebou jista. Kdy poznate ze je ta perfektni chvile neco zacit. Mimochodem ani neodhadnu jestli se mu libim, protoze kazdej tu kouka na to ze mam manzela :-( a malo kdy si neco dovoli. Mimochodem neziji v Cechach. Poradte mi...manzel taky nevi jak na to tak to pry nechava na me protoze zenska je ta co umi svest chlapa. Ach jo...Myslite ze to mam nejdriv prubnout jen tak na oko az nekam vyrazime a vyzkouset jak bude reagovat?

Laňka (St, 12. 1. 2005 - 14:01)

MŽM - holka prostě zvládne víc údů najednou. Je to báječné a kupodivu to moc rajcuje i chlapy.

Frankie (Po, 13. 12. 2004 - 15:12)

Jestli by jste se chteli nekdo pridat, mame s priteli takovy maly klub v Praze, delame to tam vzdycky v hojnem poctu, dokonce minule jsme vyzkouseli i zviratka. By jste neverili jake je to dobre s takovou kocickou, ani moje mama tak nelize jako ona. Je nas zatim kolem patnacti, takze se muzete klidne pripojit i ve vetsim poctu. Zatim je to zadara, pak mozna neco vymyslime. Takze kto touzi po poradnim sexu, analu, oralu, swingers, trojce nebo zoofilii, jste vitani!

z-z (Po, 13. 12. 2004 - 14:12)

Vzkaz pro Romana,právě jsme se dostali do situace,že hledáme nějaké slušné bydlení a velice se nám líbil Tvůj nápad o harmonickém "soužití". Je to velice vzrušující představa,tak pokud jsi ještě ten nápad nezavrhl,tak nám napiš na mail a uvidíme co dál :-)

tik (Pá, 26. 11. 2004 - 22:11)

se psem je to dobré, se dvěma ještě lepší

Kopretinka32 (Pá, 26. 11. 2004 - 18:11)

To Já taky hlasuju pro občasné vyzkoušení trojky MŽM nebo něčeho podobného. Tak dlouho jsem po tom vzdychala, až mi to můj miláček dal k narozeninám (třicátým). Bylo to moc krásné, manžel se přidal a od té doby si to občas opakujeme. Prostě dva kluci najednou je něco naprosto božího. Manžel mi to dopřává, a i jeho rajcuje vidět vlastní manželku v akci.

Mravní hlídka (Út, 12. 10. 2004 - 03:10)

Odpověď: Pohled církve jsem se snažil formulovat v předcházejících otázkách. V každém případě bych Vám doporučoval minimálně rozhovor s knězem. Tato "veřejná" cesta pro to není moc vhodná. Každopádně se pokuste od intimního vztahu ustoupit. Určitě o nic nepřijdete, neznamená to totiž, že by se tím zmenšila láska. Naopak: tato "oběť" se dá dobře chápat jako projev lásky vůči Vaší partnerce. O to intenzivnější a opravdovější pak bude vaše vzájemné sebedarování v manželství.Ještě několik slov k tomu, že nepociťujete lítost. Prožívání lítosti je přímo úměrné k vědomí hříšnosti. Vědomí zase závisí na intenzitě vztahu k Bohu. Setkání s Ježíšem a zážitek jeho božské moci donutilo Petra, aby vykřikl: "Odejdi ode mne, Pane, vždyť já jsem člověk hříšný." (Lk 5,8) On byl hříšný i před tím, ale právě Ježíšova blízkost mu poodhalila tuto pravdu. Jde o to, abychom si i my sami pravdivě uvědomili svůj duchovní stav. Pokud bereme hřích jen jako přestupek proti jakémusi zákonu, je to málo. Až se nám podaří uvědomit si, že hřích spočívá v našem sobectví, uzavřenosti a odmítání vůči Bohu, v tom, že sebe a své zájmy považujeme za důležitější a "rozumější"... - pak teprve bude otevřená cesta k lítosti a k nápravě. V duchovních cvičeních sv. Ignáce z Loyoly je zdůrazňována prosba o poznání vlastních hříchů. Toto je velice důležité: musíme si uvědomit velikost Boží lásky vůči nám, a pak nám dojde i ubohost naší hříšnosti. Každopádně máme prosit o to, abychom své hříchy poznali a zakusili jejich hořkou chuť. Je to důležitá etapa duchovního vývoje.Když se podíváme do autobiografie Augustina Aurelia (Vyznání), najdeme tam krásné svědectví. Augustin, který do svých cca třiceti let žil životem bohémského římana, ve světle Boží milosti poznává hlubinu hříšnosti tohoto období. Později dokonce svůj život před konverzí označuje za jeden velký hřích. A to i přesto, že si byl vědom hlubokého vztahu s matkou svého syna, kterou mimochodem velmi miloval, ale nikdy se s ní neoženil. I lásku označuje jako hřích. A nemyslím, že by byl "mimo". Může se stát, že si momentálně neuvědomujeme důsledky a povahu svého jednání, ale přijdeme na to snad později. Kéž bychom měli možnost toho litovat! Asi každý zpovědník má tu zkušenost, že zpovídá starého člověka, který se slzami v očích vypráví o svém mládí, jak se mu teprve dnes otevírají oči a vidí to špatné, co si dřív ani neuvědomoval. My nejsme ani schopni posoudit důsledky hříchu. Ale musel to být dost velký důvod, protože kvůli našemu hříchu Ježíš na kříži zemřel. Proto by nebylo dobré hřích a jeho důsledky zlehčovat.Sv. farář arský Jan Maria Vianney prý v modlitbě prosil Boha, aby mu dal zakusit ošklivost hříchu. Dostal tento dar... a hned zase prosil, aby mu ho Bůh odebral. Tak to byla děsivá zkušenost.

Věra (Út, 21. 9. 2004 - 11:09)

Mám čerstvou zkušenost s milováním dvě+jeden(můj partner). Bylo to tak rajcovní, že jsem měla orgasmus třikrát za sebou, což se mi nikdy předtím nestalo (a mám hodně silný orgasmus). Toužila jsem vidět, jak můj partner píchá jinou kundičku, musela jsem si to osahat(!), jestli se mi to jen nezdá a vzápětí silná bouře ve mně(orgasmus). Přítel mohl souložit s námi oběma na střídačku, my se mazlily na všechny způsoby- zkrátka neuvěřitelně vzrušující pro všechny. Problém byl, že ona "kamarádka" (mimochodem po ročním hledání na netu a po dvou letech od seznámení, kdy jsme se jen jednou za rok mazlili bez soulože)brzy odpadla, byla unavená!!!A že to je ženská, která sex miluje... jenže druhý den nastaly pochybnosti...zkrátka začala se do toho plést duše a museli jsme si s partnerem spoustu věcí ujistit, hlavně to, že do toho on nechce tahat city, že jsem pro něj "jediná" na světě, co se týká vztahu....složité, chvilkami mučivé představy, jestli to je nebo není nevěra. Zvláštní je, že jsem měla obavy, že pokud na chvíli odejdu z ložnice, vrátím se a uvidím je souložit, budu to brát jako nevěru- zvláštní, že? Vysvětlete mi nebo poraďte, jak se zbavit té žárlivosti, když po tom všem moc toužím i do budoucna( se stejnou holkou)?

jiri (Po, 20. 9. 2004 - 17:09)

uf... tak ja bych osobne dal sex s vice zenskejma, proc ne, ale chtit si moje holka pozvat do postele nejakyho dalsiho chlapa, tak to bych nezvlad, proste ji mam jen pro sebe, predstava nekoho ciziho v ni je pro mne nepredstavitelna...jinak je zajimavy, ze se to tu hemzi samejma prikladama 2 chlapi 1 zenska, obracene uz daleko min... jak to?

Roman (Pá, 27. 8. 2004 - 23:08)

Ahojte, jsme mladý pár a moje patnerka mi už několikrát naznačila, že ji velmi láká zkušenost s hezkou dívkou nebo mladou ženou. Právě dostavujeme náš nový rodinný domeček a jelikož je poměrně velký, uvažujeme, že jeho horní část pronajmeme. Jelikož je však docela krásný, jsme v tomto ohledu poměrně opatrní a rádi bychom poskytli střechu nad hlavou jen někomu, komu bycho mohli plně důvěřovat. Napadlo nás, že by to mohl být někdo, koho bychom mohli blíže poznat. Ale možná to jsou jen sny, aby se našel někdo, kdo by nám přispíval na bydlení a zároveň s námi udržoval romantický a harmonický vztah. Myslíte, že by se dal někdo takový najít???

Martin (Ne, 15. 8. 2004 - 20:08)

My jsme kdysi hned napoprve sehnali uplne idealni par uplne naivne na inzerat :-). Jenze oni pak emigrovali. Pak jsme se uz nikdy netrefili. Je pravda, ze nekteri "kandidati" byli tak mimo hru, ze se nedivim, ze nekdo inzerci rovnou vzdava. Ale urcite nemej strach z toho rict, ze to nepujde. Leda, ze padnes nahodou na nekoho znameho a tomu rict je to mozna divny. Ale uplne uchylaky vytridis predem podle stylu odpovedi a sejdes se proste jen s lidmi, se kterymi mas aspon zalibu v jistem druhu sexu, cili i kdyz s nimi neskoncis v posteli, muzes si s nimi hodinku zajimave popovidat o zkusenostech a tak. No - takze jestli si budes chtit aspon popovidat, nas email je v zahlavi :-)

Ales (Ne, 25. 7. 2004 - 01:07)

Rekl bych, ze nejvhodnejsi by byl nekdo znami - dvojice. Naopak nekoho z prace, to bych nevidel jako dobry napad. I kdyz tak uplne nemsylim, ze "co je v dome neni pro me", tak prece jen tohle je ponekud netradicni. Zase shanet nekoho "na ulici", to je docela risk ... Naznacil bych sve (nase) sklony nekomu znamemu a sympatickemu. Nemusi to byt nutne pratele (zatim :-) )

Ana (Pá, 23. 7. 2004 - 16:07)

Moc by me zajimalo, jak na to hledate partnery. Dost me to laka a i manzela, ale nevime s kym. Nekdo blizky jako kamaradi nebo nekdo z prace se mi zda nevhodny, na inzerat rozhodne ne, co kdyz se mi ty lidi nelibi nebo se nelibime my jim ? Takze to musi byt spis nahoda, ale takovych nahod je malo :(

Tajně? (Pá, 23. 7. 2004 - 08:07)

Představa je to moc lákavá, jen nevím co na to manžel. Co by na to říkal, jak mu to navrhnout? Nebo tajně bez něj? Ale nevěrná být nechci.

ErotonMan (Po, 21. 6. 2004 - 17:06)

Je to pekelně vzrušující, dívat se, jak partnerka dovádí s jiným mužem. A pak to do ní také nastříkat... Wow! Sex ve čtyřech, s výměnou partnerek také není špatný. ;-)

Gallowglass (Ne, 9. 5. 2004 - 07:05)

Vyzkoušel jsem se svou partnerkou milování ve čtyřech i ve třech MMF i FFM, a když si všichni zúčastnění vyhovují, je to moc hezké. Při FFM se mi nejvíc líbilo, když mě dvě ženy uspokojovaly současně orálně; měl by to vyzkoušet každý muž. Pohled na dvě hezká děvčata, která vám ho tu cucají, tu olizují, tu se líbají navzájem a při tom se vám o něj otírají obličejem... Ale pravda je, že dva muži s jednou ženou si vyhrají víc. Moje žena dodnes považuje za to nejvzrušivější, co v sexu prožila, když jsme ji šukali dva. Stála v předklonu a jednoho z nás kouřila, zatímco druhý to do ní pumpoval zezadu. Oba jsme ji hladili po vlasech, po zádech a na kozičkách, a vždycky po chvíli jsme se prohodili... Ve čtverce se nám oběma asi nejvíc líbilo, když jsme se milovali každý s tou svou, ale vedle sebe, takže se přitom děvčata mohla líbat a mazlit a my jsme zase každý hladili na prsou a po stehnech partnerku toho druhého. Opravdu super jsou ale předehry, třeba různé erotické hry, při kterých se partneři teprve poznávají, nebo když jsme se vzájemně umývali předtím, než jsme si vlezli do postele.

Martina Švehlov (Po, 5. 4. 2004 - 20:04)

Domácí puťko, jsi blbá... Ale těš se. Když se to povede, budeš mrkat.

Domácí puťka (Po, 5. 4. 2004 - 00:04)

My to chceme brzy vyzkoušet. To ve třech - strašně se těším.

ErotoMan (So, 31. 1. 2004 - 01:01)

Plně s Tebou souhlasím! Je to pekelně vzrušující, dívat se, jak partnerka dovádí s jiným mužem. A pak to do ní také nastříkat... Wow! Sex ve čtyřech, s výměnou partnerek také není špatný. ;-)

Reklama

Přidat komentář