Reklama

Diabetes mellitus=cukrovka

AK (So, 18. 10. 2008 - 16:10)

pro Johanu S.:
Dobrý den,rád bych Vám poradil přírodní bylinné přípravky na snížení glykémie. Nabízím se nejen ve své rodine a známým,protože se osvědčily na různé onemocnění. U diabetu by šlo např.o dva přípravky v kapkách,takže vám odpadne ono nepříjemné polykání tablet.
Pokud vás to zaujme nebo jen pro info cenově,napište na: eva.jm"seznam.cz

Petr (So, 18. 10. 2008 - 15:10)

S neplacenou reklamou na aloe gel běž do řiti.

Honza (Pá, 17. 10. 2008 - 21:10)

Cukrovku nikdo nevyléčí. Ale pomocí léčivých potravin lze snížit její následky. Strava má podstatný vliv na to, jak se bude porucha metabolismu dále vyvíjet.Pořád mnozí ještě "kážou báchorky" o tom jak má vypadat strava pro diabetiky. Ale lékařská věda během uplynulých dvaceti let překročila některá tabu týkající se cukrovky. Dobré informace najdete na příklad od Dr.Pamplona-Roger v jedinečné knize Encyklopedie léčivých potravin. Řídíme se v rodině těmito pravidly déle než pět roků a funguje to. Více na
www.aloe-gel.cz

Johana Š (Pá, 17. 10. 2008 - 18:10)

můj manžel má cukrovku. Samozřejmě nidko nechceme aby si musel píchat tak mě ty nový prášky zajímají. Jaká tam ale bude cena? Teď je všechno tak hrozně drahý a blíží se nám důchod a těch prášků je pořád víc a víc....

Marcelka (Čt, 16. 10. 2008 - 19:10)

Pane Vohnátek, to máte možná na mysli lék Januvia (ten druhý název jsem ještě neslyšela). Januvia je novinka, teprve teď na trhu. Vcelku hodně se o ní psalo už někdy urpostřed zimy, ale do lékáren se dostává až teď v říjnu. Ale stejně si myslím, že si nemůžete jenom tak sám ordinovat léky na cukrovku.

Vohnátek (St, 15. 10. 2008 - 11:10)

Tento lék by měl být naprostá novinka a je určen pro diabetiky 2. typu. Údajně pomáhá hlavně těm, kteří teprve diabetes mají krátce (což je můj případ) a ještě nejsou závislí na píchání inzulínu.

Návštěvník (Út, 14. 10. 2008 - 14:10)

Exenatid - dlouhodobě púsobící antidiabetikum, m.j. zvyšuje sekreci inzulinu, podává se diabetikům II. typu současně s perorálními atidiabetiky. Vím o podkožním podávání l-2x do týdne.

Majka (Út, 14. 10. 2008 - 08:10)

to sem teda neslysela a tom sem na inzulinu vod 13

Vohnátek (Ne, 12. 10. 2008 - 11:10)

Dobrý den, chtěl bych se informovat, jestli někdo víte něco o léku Exenatid. Předem děkuji za informaci.

lucka (Út, 19. 8. 2008 - 22:08)

Ahoj, hele nechcete někdo chodit běhat?? Já bydlím v Nuslích, tady se běhat fakt nedá, tak někde poblíž... Běhání je nejlepší sport, ale nechci běhat sama... tak by se mi líp sportovalo s někym kdo má stejný problém - cukrovku... kdyžtak písněte na porkyxxx"seznam.cz a domluvíme se

Bohumil (Po, 11. 8. 2008 - 14:08)

Do adresy opravte : seznam.

Bohumil (Po, 11. 8. 2008 - 14:08)

Vím, jak účinně snížit hladinu cokru v kvi a moči. Nevyléčím. Jedná se o typ: 2
Kdo chce vědět více, nechť mi napíše na adresu: B.Jaeger"sezna.cz

Luci (Po, 11. 8. 2008 - 13:08)

ahojte, MOC MOC MOC PROSÍM Je mezi Vámi někdo kdo nemá vyčerpané papírky do glukometru a neměří se nějak extra často že by mohl pomoci aspon 1krabičkou proužků? Jsem 4měsíc těhotná tak jich spotřebuji víc, doma mám glukometry na papírky ACCU CHECK GO ale i na OPTIUM PLUS, pomůže mi obojí, financne na tom ted nejsem okey tak shanim kde se dá, obratem bych poslala jako poděkování alespon 100,- jestli souhlasite!Pokud někdo může pomoci prosím písněte na email kleo.luci"seznam.cz nikdy vám to nezapomenu ja už mam proužky vyčerpané díky těhotenství! MOC DĚKUJI

Lenka (St, 14. 5. 2008 - 11:05)

Dobry den,rada bych se zeptala,je mi 19let a hodne casto mivam stavy unavy a nejmene jedenkrat denne si musim vzit aspon tatranku abych nezkolabovala.Vzdy citim jak se mi roztrese cele telo,je mi horko a na omdleni.A taky nemam chut k sexu,tak bych chtela poradit co by to mohlo zpusobovat.Dekji moc za odpoved

Návštěvník (Čt, 8. 5. 2008 - 17:05)

Zuzka, o jaký článek jde?

Zuzka (Čt, 8. 5. 2008 - 14:05)

Prosím odpíšte mi na moju e-mailovú adresu Monika502"azet.sk

Zuzka (Čt, 8. 5. 2008 - 14:05)

Ahoj zaujal ma váš článok.Mám syna krorý má 8 rokov.Pred dvomi rokmi mu zistili Diabetes Melitus.Pichám mu 5x denne inzulín.čo by ste mi mohli poradit?

__utma=22592180 (Po, 24. 3. 2008 - 20:03)

To Taky doktor: Proč tady prudíš? Na takové nekonstruktivní kydy není nikdo zvědav.
Petr

Návštěvník (Po, 24. 3. 2008 - 17:03)

Těch pár procent DM1 je cca 7, pak je ještě několik dalších druhů a u DM2 ne všichni mají nadváhu. Co kdy sis něco občas přečetl?

Taky doktor-ale (Po, 24. 3. 2008 - 16:03)

Vy jste všichni trotlové pokrytečtí,kteří budou tvrdit,že země může být placatá.Běžte se zeptat všech doktorů,nebo si vmte letáček ze stolu,abudete vědět,co tvrdí všichni doktoři kromě unuděných blbečků na netu,jako vy.Znovu opakuji co tvrdí všichni,ne já.Jsou to nenažrané prasata,která si slinivku zlikvidovala svou žravostí,a naprostou bezohledností k svému tělu.Ti druzí,kterám jí zničil autoimunitní systém,který jí z neznámého důvodu napadl,je pár procent.Taková je pravda,a vy to můžete omlouvat pokrytecky jak chcete.Bič a práskat místo doktora od rána do večera

Reklama

Přidat komentář