Reklama

Diabetes mellitus=cukrovka

Nalití čistého (Čt, 6. 12. 2007 - 15:12)

Vážená paní,čekal jsem,že se ozve někdo,kdo zase řekne,že za všechno může někdo tam v pr...a ne dotyční lidé.Podívejte se,ze sto lidí,kteří budou dodržovat zásady zdravé výživy,jich 98 nikdy nepozná,co je to cukrovka.Pokud jich bude jenom 90,dám hlavu na špalek.Proč ji mají malé děti jako chybu imunitního systému,napadajícíhoa ničícího bunky slinivky,je věc neznámá.Jsou to ovšem promile lidí.Zbytek jí má jako zásluhu svého životního stylu.Lidé odjakživa hledali zázraky,aby se nemuseli vzdát svých zlozvyků všeho druhu.Heslo jak zaseješ,tak sklidíš,platí pro všechny.Genetické vady dané nám do vínku i toto heslo aspon zlepší.Takže mín kecání vážená paní,plivnout si do dlaní,a začít makat na sobě.Mít barák,vědět,z čeho je složeno auto do posledního šroubku,a nevědět,k čemu slouží třeba žlučník je opravdu otřesné,a svědčí to o tom,že si bláhově myslíme,že se zdraví dá koupit v lékárně.Pokud budete žít stylem,který zdraví přináší,tak ho z velké pravděpodobnosti budete mít.Pokud to ovšem hodíte za hlavu ve stylu,ale co,tak budete pozdějí řešit následky vašeho rozhodnutí.Výsledné zdraví,bude přímo úměrné vaší snaze.Kapka prevence je totiž lepší,než vovopád léčby.Otázkou není,jak zdravě žít,ale otázka zní-jsme tak schopni žít?Každý at si odpoví sám.Nashledanou

Eli (St, 5. 12. 2007 - 20:12)

Nalití čistého vína
Promiňte, ale nějak se vám pletou pojmy.
I když stejné dělají často i sdělovací prostředky. Dávají dohromady diabetiky závislé na inzulinu včetně malých dětí a diabetiky léčené tabletami nebo jen dietou.
Je sice pravda, že nadváha, nevhodná životospráva, včetně přejídání cukrovku II. typu mohou "přivolávat", že se úpravou životosprávy dá mnohé zlepšit a mnohému zabránit, ale házet všechny do jednoho pytle nelze.

Nalití čistého (St, 5. 12. 2007 - 17:12)

Cukrovka je z drtivé většiny nemoc z obžerství,a pletení si žaludku s popelnicí.To Vám samozřejmě cukrovkáři toto konstatování nepomůže,ale ti co jí ještě nemají,mají šanci si toto přečíst,leknout se,a zamakt na sobě ve formě diety,pokud žerou sprominutím jak hovada.Ti cukrovkáři,kteří se dietou nechtěli zatěžovat,se dneska zatěžujou rádi,ikdyž je jim už platná,jako mrtvému zimník.Jojo,chybami se člověk učí,ale tato chyba byla krutá.Co dodat?Kdo chce kam......

Jana Šimečková (Út, 4. 12. 2007 - 22:12)

Dobrý den, manželovi je 59 let, před časem mu byla zjištěna cukrovka 2.typu, bohužel zcela nedbal všech lékařských doporučení, takže nyní by si měl začít píchat pravidelně inzulín. Jelikož celý život trpí strachem z injekcí, hledala jsem na internetu jiné možnosti léčby a na www.cukrovkar.cz jsem našla informace o nějakém novém léku, který by snad měl oddálit píchání inzulínu. Informace jsou, bohužel, velice skoupé. Máte někdo zkušenosti s podobným lékem? Třeba ze zahraničí? Dá se u nás již koupit? Je bezpečný? Děkuji za odpověď. Jana.Simeckova"email.cz

Eli (Út, 30. 10. 2007 - 16:10)

Katko, klikni si na www.Medatron.cz
najdeš tam někde sekci diabetes a těhotenství, jednak to občas sleduje lékař, takže se ti dostane odborné rady a můžeš si tam vyměnit zkušenosti a nastávajícími i čerstvými maminkami.
Ať se vám, t.j. tobě i miminku daří.

Majka (Po, 29. 10. 2007 - 23:10)

Eli, sice se zpožděním, ale přece jen - MOC děkuji za reakci a info :)

Veronika (St, 24. 10. 2007 - 12:10)

Chtěla bych vědět, co je příčinou tzv.DAWN FENOMÉNU. A jestli odezní, nebo zda je tento stav trvalý. Je možné, že je jeho příčinou těhotenství matky diabetičky (nejedná se o gestační diabetes), objevil se v prvním trimestru.

Eli (So, 13. 10. 2007 - 22:10)

Pokud nebrání koupelím jiné důvody /kožní, interní/, tak není důvod, proč by ji nemohl tatínek mít. Hlavně, aby ji využíval.
Jinak na zlepšení krevního oběhu nohou u diabetiků jsou dobré střídavé šlapací koupele - jedna vanička s teplou, druhá se studenou vodou asi do poloviny lýtek, nebo podle výšky vaničky nad kotníky. Začíná se teplou, šlapat asi 14x, pak do studené 7x a střídat celkem lo minut, konči se studenou, pak si vzít ponožky a chvíli chodit, dokud se nohy nezahřejí. Doporučuje se i jako prevence diabetické neuropathie. V Lázních Jeseník je to jedna z lázeňských procedur a oblíbená pacienty.

Majka (So, 13. 10. 2007 - 18:10)

Ahoj. Můžete mi vy, zkušenější, prosím poradit?
Mám tatínka s DM, a chtěli bychom mu koupit perličkovou koupel do vany. Je to pro cukrovkáře vhodné? Četla jsem, že perličkové koupele jenom na nohy vhodné nejsou, ale to je zřejmě kvůli těm masážním kotoučkům, což by v tomto případě nehrozilo.

výměnná jednotk (Pá, 21. 9. 2007 - 08:09)

Alena to myslela zřejmě ve smyslu oemocnění cukrovkou. Jistě se nebude cítit jako postižený člověk, proč také. Někde na Medatronu jsem četla, že: nejsme nemocní, máme jen cukrovku.

Iveta (Čt, 20. 9. 2007 - 14:09)

Ahoj Aleno mě je 20 let a teké mám diabetes asi 2 roky ale necítím se jako postižený člověk.

alena (Čt, 20. 9. 2007 - 14:09)

Diky moc za radu uz jsem mrkla a nejen ja alůe i ma dcera DIK!

MUC. (St, 19. 9. 2007 - 15:09)

Pro Alenu: Mrkni na www.medatron.cz/diskuze

MUC. (St, 19. 9. 2007 - 15:09)

Pro Alenu: Mrkni na www.medatron.cz/diskuze

ALENA (St, 19. 9. 2007 - 15:09)

Ahoj mam trinactiletou dceru ktera je postizena diab.mellitus chtela bych si psat s nekym kdo ma taky tak postiz.dite touto chorobou a predavat si zkusenosti zatim diky ALENA

ALENA (St, 19. 9. 2007 - 15:09)

Ahoj mam trinactiletou dceru ktera je postizena diab.mellitus chtela bych si psat s nekym kdo ma taky tak postiz.dite touto chorobou a predavat si zkusenosti zatim diky ALENA

ALENA (St, 19. 9. 2007 - 15:09)

Ahoj mam trinactiletou dceru ktera je postizena diab.mellitus chtela bych si psat s nekym kdo ma taky tak postiz.dite touto chorobou a predavat si zkusenosti zatim diky ALENA

ALENA (St, 19. 9. 2007 - 15:09)

Ahoj mam trinactiletou dceru ktera je postizena diab.mellitus chtela bych si psat s nekym kdo ma taky tak postiz.dite touto chorobou a predavat si zkusenosti zatim diky ALENA

pepa1 (Po, 21. 5. 2007 - 20:05)

Cukrářům i lidem s problémem štítné žlázy jsem už pomohl.

Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 100 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 7 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 78,4 - 79,8Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg a dnes má 52Kg. Známí který začal 4.1.2006 z 114Kg má dnes 97Kg a chce jít na na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pomohu Vás s tím začít a budu Vám radit. Pošlu Vám základní informace: mail: disc"wo.cz pepa1

Diabetik ještě (Po, 21. 5. 2007 - 18:05)

A ty jsi díííííler,který je chce zachránit.Ovšem za tučný bakšiš a bez záruky samozřejmě.Znáš vážený dílere toto rčení?Každý svého štěstí strůjce ve stylu-co člověk zaseje,to sklidí?To,že lidé jsou otroci různých závislostí začínající třeba obžerstvím,a konče třeba chlastem a kouřenim?Takže co dodat?Kdo chce kam..... Adios dílere

Reklama

Přidat komentář