Reklama

Diabetes mellitus=cukrovka

zelva (St, 6. 12. 2006 - 17:12)

zdravim...vim ze nekteri mate problemy s prouzky..ja mam zase s tendrama..trosicku nevyhazim, tak kdyby nekomu prebyvaly a byl by ochotny par kousku (treba 5-10) vymenit za balik 100 ks prouzku Freestyle, byla bych hrozne vdecna...prosim ozvete se mi na mejl (zelviczka"atlas.cz)...P.S.: docela specha

ZH (So, 18. 11. 2006 - 16:11)

mě na sníženícukru pomohla OK Omega a Emulips
www.fest.cz/ds

Lantana (Po, 13. 11. 2006 - 17:11)

Mam jednu otazocku, sice mi dnes doktorka povedala, že cukrovku nemam, ale ja som aj tak rozrusena z mojich vysledkov, bola som opakovane poslana na diabetologiu koli zvysenemu cukru v moci aby mi urobili komplexnejsie vysetrenia, co sa vsak nestalo, vzali mi krv nalacno z prsta, ktorá bola 5,4 v moci som mala cukor 29 mmol, doktorka ma odbila tým, že mam nižsi prah ladvin pre prepustanie cukru, mala som robene aj GTT hodnota bola 5,5 nechapem preco mam v moci taký odpad a cim je to sposobene sa bojim, že niekde skolabujem. Ak s tým mate niekto skusenosti prosim poradte. Dakujem

* (Ne, 15. 10. 2006 - 17:10)

www.diabetesmellitus.cz
www.medatron.cz
www.diasport.cz

Jana.Q (Po, 28. 8. 2006 - 18:08)

Miss , blahopreju

Miss (Pá, 25. 8. 2006 - 19:08)

Slubila som, že sem pridem po GTT, cukrovka sami nepotvrdila, nemam ju,ako somsi len vydychla, cukor vmoci ma inu pricinu asi oblickovu chybu, alebo možno tu glukozovu intoleranciu ci ako sa tomu vravi co po jedle vystupi prudko ale potom sa upravi každopadne po vypiti 75 g glukozy boli vysledky po 2 hodinach v norme.

Ivana (Čt, 24. 8. 2006 - 10:08)

Jo, dík za stránky, ale ona na net nechodí, i když by i mohla, přesto jí stránky helpu sdělím.

Ivana (Čt, 24. 8. 2006 - 10:08)

K psychiatrovi chodí, ale má jen 22%-tní snížení prac. schopnosti a na částečný ID musí mít 33%. Je to na kočku. Potřebuje si vklidu upravit zdraví, psychíku a život, ale potřebuje k tomu čas a soc. zajištění. V tomto státě je to však velmi složité.

Jana.Q (St, 23. 8. 2006 - 16:08)

Ale to chce psychiatra a ne diabetologa. http://www.help24.cz/......... víc poradit neumím.Na psychické problemy doslane lépe ID než na cukráka.

Ivana (St, 23. 8. 2006 - 10:08)

Jano, ona právě trpí těžkými depresemi, tak nevím, nevím. S takovými lidmi je to velmi zlé a přitom vystudovala VŠ s červeným diplomem. Nezvládá své děti a domácnost, manžel pracuje ve světě a její matka jí asi moc nepomáhá. Nejhorší je, když někdo skuhrá, ale neudělá se sebou téměř nic. Má v sobě velký zmatek a neví asi, kde začít, tak se raději moc nesnaží a nečinně bloumá ve své mysli.

Jana.Q (Út, 22. 8. 2006 - 17:08)

Jde jí pomoct, ale je třeba znát další podrobnosti( např. je diabetik I nebo II typu, věk,GH, profily, jídelníček, pohybová činnost, další zdr. komplikace atd.). A taky vědět , co vlastně chce, zda ID, nebo si kompenzovat cukrovku natolik, že jej nebude potřebovat a začne normálně fungovat. Chci jen říct, že nekompenzovaná cukrovka u obou typů = pomalá ( nebo taky rychlejší)smrt.

Ivana - k mému (Út, 22. 8. 2006 - 09:08)

Jano Q., no s tím inzulínem je to tedy divné, ale tak mně to bylo řečeno! To je jedno, kolikrát si píchá, ale je možné jí nějak pomoct?

Jana.Q (Po, 21. 8. 2006 - 21:08)

Ač nerada kopíruji větičku z vedlejšího fóra. Zároveň chci touto cestou poblahopřát Bohumilovi k získání Nobelovy ceny za jeho úžasný preparát, který vyléčí cokoliv. ............................
20. 8. 2006 23:45:35, Bohumil
Lupenka je značně nepříjemná záležitost i esteticky.Mohl bych pomoci při jejím zklidnění.Vše by bylo vhodné zkonzultovat na e-mailu.Můj je: bjaeger"tiscali.cz

Jana.Q (Po, 21. 8. 2006 - 21:08)

Jo to bude ječmen a chaluhy, to tu už Bohumile bylo.

Návštěvník (Ne, 20. 8. 2006 - 19:08)

Tak proč o tom neinformujete zde,Bohumile? Od toho je přece tato rubrika. Že by byznys?

Bohumil (Ne, 20. 8. 2006 - 16:08)

Vím o něčem,co může významně snížit hladinu cukru v krvi.Více na emailu:bjaeger"tiscali.cz

Jana.Q (Ne, 20. 8. 2006 - 01:08)

Vážená paní,není možné,aby si Vaše známá píchala 10x za den inzulín, to by totiž musela 10x denně taky jíst, toto schéma jí ŽÁDNÝ diabetolog nedal.

Ivana (Út, 15. 8. 2006 - 20:08)

???
Moje známá 10 let cukrovku a teď ji začala provázet několik měsíců nadměrná únava a z toho deprese. Inzulín si píchá 10 x denně, přesto jí posudková dr. nechce dát ani částečný inv. důchod? Co byste jí poradili podniknout, aby důchod dostala. Má vůbec problémy se postarat o své děti a domácnost a ne tak chodit do práce; teď je na neschopence, ale dr. jí chce už uschopnit. Prý má jen 20% snížení prac. činnosti a na částečný ivn. důchod potřebuje nejmíň 33%. Poradí mně někdo, jak by to mohla získat?

Moje známá jí říkala, ať si zažádá o inzulínovou pumpu, že by důchod tak mohla získat, ale její diabetolog k tomu nechce svolit. Podle mě, by měla hledat pomoc na jiné diabetologii.
???

Jana.Q (Čt, 10. 8. 2006 - 19:08)

Pro Miss zkuste se podívat na tuto diskusi
http://www.medatron.cz/diskuze/

Miss (Čt, 10. 8. 2006 - 12:08)

Kvetka- v krvi ti potom zistili?no ja schudnut nemožem chuda som dost :) a tehotna ale to sladke sa snažim obmedzit aj ked chut je velka. Diabetik II. typu je urcite lepsie byt ako prvý typ, aku si mala max. hodnotu cukru v krvi?

Reklama

Přidat komentář