Reklama

Diabetes mellitus=cukrovka

15. 2. 2006 VIL (St, 22. 2. 2006 - 19:02)

Pane Vildo prosím o zaslání studie o vlivu ječmene na diabetes na můj mail jz.mail"volny.cz Předem děkuji.

MIJA (St, 15. 2. 2006 - 13:02)

PROSÍM,ZATÍM JEŠTĚ CELKEM NIC O DIABETES NEVÍM,ALE MĚLA BYCH ZÁJEM O VÁMI NABÍZENÉ ČTENÍ. MOC DÍKY...NA TUTO MAIL. ADR. DĚKUJI MOOOOC.

MIJA (St, 15. 2. 2006 - 13:02)

ZDRAVÍM VÁS VŠECHNY...JSEM VYPLAŠENÁ A NA ZHROUCENÍ.KAMARÁDKA MI PORADILA,ABYCH SI NAŠLA TYTO STRÁNKY...PRÁVĚ JSEM U OBV.DR.SE DOZVĚDĚLA,ŽE MÁM CUKR V KRVI 11,6. ASI TO BUDE CUKROVKA...JE MI UŽ PÁR TÝDNŮ VŠELIJAK,JEN NE DOBŘE...UNAVENÁ,STÁLE BYCH SPALA /JSEM DOMA,V DŮCHODU/ ,PIJU A PIJU,BOLÍ HLAVA,SVĚDĚNÍ A PÁLENÍ GENITÁLIÍ...RODIČE MĚLI A PŘÍBUZNÍ,TAK SE NENÍ ČEMU DIVIT,ALE MÁM STRACH....

Vilda (St, 15. 2. 2006 - 08:02)

Držím v ruce studii na vliv ječmene na diabetes. Pokud máte někdo zájem, přepošlu mailem.

sk (Ne, 5. 2. 2006 - 20:02)

zatím je to v pořádku

Jana (Pá, 3. 2. 2006 - 13:02)

Dobrý den, prosím o odpověď na můj dotaz.Syn (16)má zjištěnou poruchu glukózové tolerance, pan doktor tvrdí, že to není cukrovka, ale neustále dokola nás posílá na nejrůznější vyšetření, i do nemocni. Na glykemickou křivku chodí syn 2 krát do roka a teď naposledy měl hodnoty:o-gTT: na lačno před vypitím roztoku 5,1 nmol/l,po 60 min 8,6 a po120 min 7,1. Ví někdo z vás ,co to pro něj znamená?Děkuji za odpověď.

Pavel (Pá, 27. 1. 2006 - 13:01)

Dobrý den, jen se chci zeptat, mám určité případy, příjem většího množství tekutin, časté močení, občas vyschlá a svědící kůže, únava a dlouhodobější urologický problém, který se mi nedaří i přes návštěvu různých urologií léčit, myslíte, že by to mohla být cukrovka? děkuji za odpověď, jinak věk 27, 180 cm, 82 kgP.

Vilda (Út, 29. 11. 2005 - 15:11)

Skvělý potravinový doplněk na snižování hladiny cukru 100%ně přírodní cestou je Mladý ječmen. Pokud máte zájem o podrbné info, kontaktujte mne na mailu. Rád pomohu.

Pozorovatel (Čt, 13. 10. 2005 - 09:10)

To jsem si na té adrese teda početl...

PAVEL (Čt, 13. 10. 2005 - 06:10)

WWW.MWM.CZ ZDRAVY CLANEK STEVIA

Bára (St, 12. 10. 2005 - 12:10)

Ahoj Miss,gratuluji!! Ani mě se cukrovka nepotvrdila. Všechno je prý u mě v normě, takže se mi neskutečně ulevilo. Také zbytečná panika.Měj se hezky a děkuju!Bára

Miss (Út, 11. 10. 2005 - 15:10)

Bára ako to dopadlo?bola si na vyšetrení? Moj glykemický profil vraj je v norme, aj ked podla mna tam nieco pošahané mat budem:)vysledky mam 3,8 3,6 a 4,3 brali mi krv rano na lacno, po ranajkach a este poobede po čokolade:)Vraj o cukrovku nejde tak to dufam!ja som mala na Diaphane stale na zeleno zafarbene poličko, ale lekar mi povedal že som zbytocne samú seba znervoznila, lebo vraj to nie je smerodajné a niekedy oblicky prepustaju cukor a ide o nejaku metabolicku poruchu, alebo sa to prefarbi vplyvom liekov, ja beriem AD.

Milča (Ne, 2. 10. 2005 - 16:10)

AHOJ,zdravím všechny *cukráře*.Pročetla jsem si všechny příspěvky a *klobouk dolů!*Obdivuji všechny,/nejvíc děti a mladistvé/,jak bojují s touto nemocí a taky,jak ochotně dávají ostatním své zkušenosti a rady.Já vlastně ještě nevím,mám-li cukrovku.Byla jsem na krev.odběru a výsledky budou za pár dní...ale podle známých příznaků /pocení - hl.v noci,neskutečná únava,bolesti hlavy,bušení srdce,žízen,mdlo,jestli nejím vic,jak 2-3 hod.,svědění - hl.ramena,stehna a taky svědění po močení,taky mě pobolívají játra - žlučník nemám/.Je mi již 60r.V naší rodině moc cukrovka není,jen bratr matky.Tak,to je můj příběh.Moc všechny ještě jednou zdravím a přeji i nadále sílu a trpělivost při zdolávání cukrovky.A co se mnou? Uvidíme!

ZH (Ne, 7. 8. 2005 - 15:08)

Mě na problémy s cukrovkoupomohla OK Omega a Emulips.Jsou to potravinové doplnky .Dnes mohu říct jsou na úrovni léků.Nemusím si píchat inzulín a nejsem podrážděná.Dočetla jsem se o nich na internetu www.okg-fit.cz/ds

Bára (Ne, 7. 8. 2005 - 10:08)

Děkuji Ti Miss. Asi je to skutečně jediné řešení. Držím Ti moc palce, aby i pro Tebe všechno dobře dopadlo.Měj se hezky.Bára

Miss (Pá, 5. 8. 2005 - 16:08)

Milá Bára, co najrýchlejsie sa objednaj cez internistu k diabetologovi, ja som mala ist dnes ale nebola som schopna vstat lebo mi bolo velmi zle, tak idem v pondelok na celodený glykemický profil, jedine toto vysetrenie,a lebo glukozovo-tolerancný test ti može 100% potvrdit, alebo vyvratit tuto diagnozu, nie je to sranda ja sa takisto desim tejto choroby. Mala som tiež take problemy ako ty kvasinky, mykozy asi pol roka a aj pol roka som sa na nich liecila, raz som mala cukor na lačno 6 co je hranicna hodnota ak som nejedla celý den bol 4,2, u teba hodnota nieco cez 3 je mala u zdraveho cloveka by s amala pohybovat od 3,9-5,9,ale na druhej strane ta nizka hladina mohla byt sposobena tou protiplesnovou dietou ktoru si dodržiavala, každopadne popros doktora o glykemický profil, tuto chorobu neradno zanedbat.

Bára (Pá, 5. 8. 2005 - 15:08)

Moc prosím o radu.Jelikož jsem delší dobu trpěla na kvasinkové záněty v pochvě, nechala mi moje gynekoložka v rámci jaterních testů udělat také vyšetření na cukrovku. Výsledky se nejdříve dostaly do rukou mě, následně jsem je poslala své doktorce. Glukózu mám 3,1 mmol/l, což jak jsem se dozvěděla je mimo (pod) referenční meze. Když jsem se sestřičky ptala, jestli je to normální, řekla mi dost podrážděně, že to je v pořádku a že ona za to nemůže, že mám nízkou hladinu glukózy..... Tak jsem se slušně rozloučila a začala si informace hledat po internetu sama. Mohl by mi PROSÍM někdo poradit, jestli je to skutečně normální, jak sestřička říkala?? Krev mi byla brána nalačno a vzhledem k problémům s kvasinkami, jsem držela tzv. protiplísňovou bezcukrovou dietu. Každopádně mezi mé další potíže, které mohou být důležité je to, že odmalička chodím VELMI často na wc (na malou). Hodně je to u mě nervové, ale stává se mi to i v klidném stavu. V noci například chodím 1-3 krát za noc (3x a víc v případě, že špatně spím

Marketa (Čt, 4. 8. 2005 - 22:08)

Ahoj,jmenuji se Marketa, je mi 30 let a cukrovku mam dva roky. Mam zkusenosti s tehotenstvim. pred rokem jsem porodila zdraveho chlapecka.Napiste mi, pokud mate zajem vedet, co obnasi tehotenstvi a cukrovka./Marketa.Bittnerova"centrum.cz/

Tereza (So, 23. 7. 2005 - 09:07)

Janina cukrovka v krvi dosahovala 20mmol a v moči 4mmol.Lékař mě připravoval na píchání inzulinu. Shodou náhod jsem získala přípravek Omega+.2x denně jsem ji používala po jídle 1kávovou lžičku.Po využívání 1 lahvičky mi lékař naměřil 10mmol.cukru v krvi a v moči 0!Podrobné informace o Omeze+ najdete na http://www.webpark.cz/lit

Anděl (Pá, 22. 7. 2005 - 19:07)

možná dianella, ale nevím, ony ty výrobky dia nejsou moc vhodný, je tam více tuků a chemie, lepší jsou normální,ale třeba dianella pomazánka je docela dobrá a chemie poměrně málo. Zkus se zeptat na www.medatron.cz, tam vědí lidi více:-)

Reklama

Přidat komentář