Reklama

Diabetes mellitus=cukrovka

b. (St, 19. 11. 2008 - 08:11)

Petr
To se tady všude snaží namluvit někteří dealeři.

Petr (St, 19. 11. 2008 - 07:11)

Tomáši, kdes přišel na to, že diabetická dieta vede k arterioskleróze? Diabetická dieta = racionální dieta, kde je však stále stejný přísun sacharidů. Nevím, proč by tato dieta měla způsobovat sklerózu víc než jakákoliv jiná.

Tomáš (Út, 18. 11. 2008 - 22:11)

To: Řešení
jakou dietu máte na mysli ? Tu klasickou pro diabetiky,která vede ve svých důsledcích k arterioskleróze a KVO, anebo máte nějaké lepší doporučení ? Pokud můžete, napište mi své zkušenosti na email : ok2bng"email.cz

Eli (Út, 18. 11. 2008 - 21:11)

Markéto, Januvia by měla inzulin oddálit, čili zvládnout diabetes tam, kde to už s tabletami nejde.

Návštěvník (Út, 18. 11. 2008 - 21:11)

co sem cet pribalak januvie tak tohle jsou zrovna veci proti kterym to ma pomoct.Myslim hypogylkemie, tloustka a otykani.

Markéta (Út, 18. 11. 2008 - 20:11)

Dobrý večer. Chtěla bych se informovat na lék Januvia. Měla jsem už takřka domluvený inzulín, ale místo toho jsem dostala recept na tento lék. Dříve jsem často při užití líků měla hypa. Pomůže mi to?

Řešení (Út, 18. 11. 2008 - 15:11)

Ti,co už cukrovku mají musí přísně dodržovat dietu.Ti,co jí ještě nemají jí tímtéž dodržováním nedostanou.Když dáme do pořádku i psychiku,je vyhráno nad nemocí zvanou cukrovka.

Návštěvník (Út, 18. 11. 2008 - 14:11)

Ale no tak, harmonie by dala reklamu i na klec pro morče, neboť blahoslavení chudí duchem, jejich desaterem je reklama.

Návštěvník (Út, 18. 11. 2008 - 14:11)

nechtějte mně rozesmát či rozplakat mám DIABETES MELLITUS 17LET A VÍM CO TO JE!!Prostě NEVYLÉČITELNɧPOCHOPTE TO SAKRA§§§§§§§§!!!!!!HARMONIE SE OBJEVUJE POMALU NA VŠECH STRÁNKÁCH SE SVOJÍ REKLAMOU TO JE VRCHOL§§§!!!MNE TO TEDA URÁŽÍ TO JE MŮJ NÁZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Po, 17. 11. 2008 - 20:11)

Harmonie, běž do řiti se svou reklamou.

Návštěvník (So, 15. 11. 2008 - 22:11)

VÁM VŠEM S POPISOVANÝMI PROBLÉMY MŮŽEME POMOCI UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ

Naší snahou a posláním je pomáhat lidem k lepšímu zdraví. Všem, kdo o to projeví zájem. Pomocí preparátů přírodního původu. Do stejného projektu jako my, jsou v Česku a na Slovensku zapojeny desítky lékařů, celosvětově jsou to tisíce lékařů všech specializací ve všech zemích světa. Těch lékařů, kteří pochopili, že chemicky vyrobené léky prospívají hlavně výrobcům léků, farmaceutické lobby. Pacientům už tolik neprospívají, protože každý lék při léčení daného zdravotního problému způsobuje současně zpravidla hned několik dalších závažných zdravotních problémů. Nejsou to jen ty problémy z příbalových letáků, jako že se může objevit vyrážka ap. Jsou to poškození organismu mnohem závažnější, protože se neprojeví hned, jsou skryté a kumulují se. Projeví se dřív nebo později docela nepříjemnými potížemi s vašimi játry, ledvinami, trávicím traktem, kůží, cévami a srdcem, klouby, slinivkou, imunitou, štítnou žlázou, rozhozením celého řídícího hormonálního systému, ale např. i kandidózami ap. Žádný lék není neškodný. Vedlejší škodlivé účinky mají všechny léky. A navíc - samotné léky, bez současného užívání a pomoci přírodních preparátů, daný zdravotní problém nevyřeší, nedokážou to. Jinak by všechna diskuzní fóra na tomto i jiných webech nebyla plná svědectví lidí o tom, jak jim klasická lékařská péče a klasické léky nedokážou pomoci a proto hledají ještě jinou pomoc nebo alternativu.
Na druhé straně je na nejednom diskuzním fóru osočován někdo, kdo vám chce pomoci. Osočovatelé tyto lidi označují za

Návštěvník (Čt, 13. 11. 2008 - 10:11)

Bohumil aharmonie je jen reklama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nesmyslaná diabetes mellitus nevyléčíš reklamou a bylinkama!!!!!!!!!!!!!!!!

Návštěvník (St, 12. 11. 2008 - 23:11)

VÁM VŠEM S POPISOVANÝMI PROBLÉMY MŮŽEME POMOCI UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ.
Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života.
Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.
Nabízíme:
* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,
* dlouhodobé zkušenosti,
* individuální přístup a konzultaci s lékařem,
* účinné preparáty (na rozdíl od léků nemají škodlivé vedlejší účinky)
Rádi pomůžeme všem, kdo se rozhodnou pro své zdraví něco dělat.
A POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE.
Centrum zdraví HARMONIE - zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu, Kladno. Další informace už soukromě na: info.harmonie"volny.cz

Návštěvník (Ne, 19. 10. 2008 - 21:10)

Blbečku Bohumile, jseš se svou neplacenou reklamou všude a jseš s ní trapný.

Bohumil (Ne, 19. 10. 2008 - 18:10)

Vím, jak pomoci snížit hladinu glukózy v krvi a normalizovat ji. Jsou s tím dobré zkušenosti. Hlavně u nižších hodnot.
Můžu individuálně kozultovat s případnými zájemci, pokud mi napíšou na adresu: bohumiljaeger"gmail.com

Marcelka (Ne, 19. 10. 2008 - 17:10)

Já nepracuji v lékárně, ale ta částka, co se bude doplácet není nijak závratná. Tuším 140 korun za velké balení.

Návštěvník (Ne, 19. 10. 2008 - 10:10)

Exenatid a Januvia jsou léky pro DM II typu, každý je jiného složení a má jiný mechanismus působení. Exenatid je dlouhodobý, t.z., že se nemusí podávat každý den. Ale zatím jsem viděla jen inekční formu, nevím, jestli je možné Exenatid podávat i ústy.

Petr (So, 18. 10. 2008 - 20:10)

Pro Honzu: Moudrý člověk uposlechne rady lékaře a vykašle se dealery typu Honza.

Honza (So, 18. 10. 2008 - 18:10)

Moudrý člověk se u informace zastaví,
kdežto pošetilý jen nadává a letí dál....

Mimo jiné se podívejte, kdo je zřizovatelem webu www.doktorka.cz a pochopíte o jakou reklamu vlastně jde.

Pokud někdo chce informace z lékařských přednášek okolo diabetu, mám nahrávky z desítek lékařských přednášek a zpracovaných v elektronické formě. Některé jdou poslat jako soubor, jiné jsou objemnější a jsou na CD. Máme v Poradně také mnoho prezentací, které jsme s lékaři dělali v mnoha městech v Česku i na Slovensku. Je škoda, když to leží v archivu.
A pokud někoho dráždí ALOE v adrese webu, tak samotná aloe nikomu nepomůže, pokud neupraví podstatně životní styl. Ale v celém komplexu potravinového řetězce při diabetu má podstatný význam. Ale ne nějaká šťáva nebo džus.
A pokud někomu bude opravdu vadit můj příspěvek, může mi napsat přímo na můj email.
www.aloe-gel.cz

Návštěvník (So, 18. 10. 2008 - 17:10)

dileri, prestante se sem tlacit

Reklama

Přidat komentář