Reklama

Diabetes mellitus=cukrovka

Jan (Ne, 13. 1. 2008 - 17:01)

Dobrý den,

chtěl bych upozornit na webové stránky www.bruno-groening.org/tsch/ , kde jsou informace, které by mohly pomoci mnoha lidem.

"Nevyléčitelné neexistuje- Bůh je největší lékař" Bruno Groning

Přeji hodně štěstí ;-).

Jan

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2008 - 08:01)

Tommy, tady to nepoznáme, stačí vyšetřit hladinu krevního cukru a moč.

Honza (Pá, 11. 1. 2008 - 00:01)

Diabetes mellitus typu II je z 90 % spojen s obezitou a dlouhodobě nevhodnou stravou, nedostatkem pohybu, užíváním léků jako jsou diuretika, hormonální antikoncepce, kortizonoidy. Neléčená cukrovka postupně poškozuje tělové orgány, jako játra, ledviny, oči, výživu kůže a organizmus je velmi náchylný k banálním onemocněním.
Cukrovku nikdo nevylečí, ale léčením se mohou značně snížit uvedené následky. Kdo má zájem o informace a o tom co říkají odborní lékaři, aby následně mohl udělat opatření pro léčení cukrovny a ne pro její pěstování, najde v rubrikách " metabolismus" na stránkách www.aloe-gel.cz jak zápisy z pžřednášek,tak i zkušenosti.

kaška (Po, 7. 1. 2008 - 19:01)

ahojky můj děda měl cukrovku a bral na to léky, ale srovnala jsem mu pomocí přírodních doplňků stravy cukr a nyní prášky už nebere a není jediný, známou připravovali na píchání inzulinu a samozřejmě že jí to zabralo a místo nasazení inzulínu ji doktorka vysadila prášky. POkud chcete napište mi mailíka na chalupovakatka"seznam.cz, ráda Vám poradím

Tommy (Po, 7. 1. 2008 - 19:01)

Lidi,myslíte,že mám cukrovku,když se občas zamotám a mám divný bolesti v nohou a rukou,ale třeba přes den.Jinak vypiju tak 1l denně a na hajzl chodim normálně.

Pavel (Po, 17. 12. 2007 - 20:12)

jo, tak to jo, je vidět, že se o to zajímáš.

Klárka (So, 15. 12. 2007 - 22:12)

no, o tomhle jsem si taky na netu vyhledala zprávu, testy jsou hodně přísné, musí odpovídat předpisům EU, testuje se to na několika skupinách, srovnávají s placebo efektem, taky v kombinaci s různými léky

Pavel (Pá, 14. 12. 2007 - 22:12)

a učíte se taky, jak léku testují?

Honza - aloe"al (Čt, 13. 12. 2007 - 23:12)

Klárko,
pokud máte zájem, mohu Vám zaslat mnoho informací okolo diabetu. Něco se může poslat jako příloha, ale mnohe lékařské přednášky jsou v MP3 na CD. Je toho ale na celý seminář. Adresu jsem zde zanechal....
Také mne ta Vaše diplomová práce zajímá.

Doktor (St, 12. 12. 2007 - 16:12)

Tlusté lidi bych vůbec neléčil.Zmrskal bych je bičem místo jídla.To samé kuřáky.Místo léků na rakovinu plic bičem,aby pochopili,kdo za to může,a kdo že se jako ted má starat.Doktor?Tu máš medicínu-prásk,prásk.

Klárka (St, 12. 12. 2007 - 13:12)

vlastně z internetu, jsou tu dobré weby o cukrovce, třeba diaforum, diabetacek, nebo cukrovkar

Klárka (Po, 10. 12. 2007 - 16:12)

To ani moc ne, ale já o tom píšu práci, tak jsem se víc vyptávala.

Karolína (Ne, 9. 12. 2007 - 15:12)

Klárko, vy se ve škole učíte i o lécích, který ještě ani nejsou na trhu?

Seminarista (Ne, 9. 12. 2007 - 10:12)

Nepochlubila jste se Krooočo,kde že se u Vás,a z jakého důvodu cukrovka objevila.To znamená,váha,jídelní zvyklosti,atd.To by Klárce daleko víc pomohlo,než plané naděje bez jehel.

Króča (So, 8. 12. 2007 - 23:12)

Klárko, já si píchám už haldu let, co jsou na trhu pera, je to vcelku dobré, ale člověk si musí hlídat, aby nezapomněl, občas je taky v situaci, kdy se to vysloveně nehodi

kasenkak (Pá, 7. 12. 2007 - 23:12)

ahojky
jo můžu říct nevěřila jsem, že se toto dá léčit. Samozřejmě kdo si bere unzulín už si ho bohužel dál píchat bude. Ale musím říct, že stavy u cukrovky se dají upravit a t tak upravení kolísání cukru v těle. To hraje největší roli. Ustálení cukru. Já jsem dědovi dala k vánocům na ustálení hladiny cukru přírodní doplněk stryvy a on se cítí skvělě, dokonce už prášky nebere. Se mi to stračně zalíbilo pokud chcete písněte mi mailíka Chalupovakatka"seznam.cz

Klárka (Pá, 7. 12. 2007 - 22:12)

píšu o cukrovce seminární práci na zdravotnické škole a zajímalo by mne, jak velký problém je ve skutečnosti píchání inzulínu v běžném životě. O novém léku jsme se učili, jmenuje se Januvia. Předem děkuji všem za jejich zkušenosti, velmi by mi to pomohlo.

Návštěvník (Pá, 7. 12. 2007 - 08:12)

Honzo, můžeš posloužit aspoň jedním příkladem zastaralé výživy a jedním novým?
A jak si snadno kontrolovat hladinu glukózy v krvi?
To myslíš jako bez glukometru?

Karolína Novomě (Pá, 7. 12. 2007 - 07:12)

Dobrý den, o novém léku jsem slyšela, měl by právě oddálit nutnost píchání inzulínu a snad být na trhu někdy v březnu

Honza - aloe"al (Čt, 6. 12. 2007 - 22:12)

No, je tady vašnivá diskuse, ale když již ten problém nastane, je dobré mít informace o tom jak dále. Protože již pět roků soustřeďují a třídím informace včetně aplikace, jsem stále více překvapen, jak jsou lidé vybavení zastaralými informacemi o stravě pro diabetiky.Tyto doporučení mají jen jediný cíl a to je snadná kontrola hladiny glukózy v krvi. A následuje arterioskleróza a nakonec infarkty.Dvacet, třicet roků jsou dietetická doporučení pro diabetiky zcela jiná. Něco málo je ne webu www.aloe-gel.cz ale mohu poskytnout z archivu dostatek dalších informací. Mnohé tyto informace ale naleznete v dobrých publikacích, jen je zapotřebí hledat a třídit. Například knihy od doktora Fořta, Zdraví a potravní doplňky nebo Superpotraviny, Herbář léčivých rostlin a další

Reklama

Přidat komentář