Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Anonym (Ne, 30. 6. 2024 - 19:06)

Dobrý večer rád bych viděl jak děti vypadají a jestly se hovaji jako malí kluci v plenkách napište prosím na [email protected] nebo ostatní maminky 

Default User Image
Hostizelka (St, 3. 7. 2024 - 18:07)

Kluci se chovají jako když jim je 12 a 13 let nemají s tím žádný problém se tak chovat akorát že mají doma klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské pyžamo či overal a nebo bodyčka ale dneska mne kamarádka na ně usila i dupačky tak budou je mít s látkovými plenky. Ale dneska si to kluci užili ten výlet byli spokojeni s výletem ale ráno jsem vzala každému sebou 3 náhradní jednorázové pleny a místo kratasu a punčocháču měli pouze dětské leginy sice trochu jim byli plenky vidět mezi nozkami ale kluci z toho nedělali vůbec nic jakoby nic mezi nozkami nic neměli běhali a hráli si a byli v úplném klidu akorát syn si vždy řekl o přebalování řek vždy mamko prebalis mne a kamarád zase teto já bych chtěl čistou plenku také? A bez problémů jsem položila přebal podložku na zem a kluky jsem otrela vlhcenimi ubrousky a potom zapudrovala dětským pudrem když byly pokadeny ale jinak jsem je prebalila ve stoje to jsem stáhla pouze leginy a vyměnila plenky jednorázové ale pak mne plenky došli a zkusila jsem koupit větší Huggies a pampersky mám oba balíky plenek č. 6 Huggies a č. 7 pampersky a tyto plenky jim jsou stejně jsem na ně potřebovala jednorázové pleny na víc molicare už docházejí hugisky je menší balík a pampersky 56 kusů plenek ale teď už jsem s klukama doma a dala jsem jim už klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem to vydrží do 21 hodin a pak dostanou zase každý 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a bavlněné dupačky a půjdou spát po dnešním dnu a řekli si o Krupičnou kaši tak každý mají lahev 360 ml a dám jim i brindak z látkové pleny kolem krku to se budou mít moc dobře a pak s dudlíkem v puse pro lepší spánek.... 

Default User Image
Anonymní (Čt, 4. 7. 2024 - 06:07)

Zajímavá sázka u dětí 12 a 13 let co se nechají prebalovat jako batolata či miminka to musí být krásná věc tak velká děcka dávat každý den do plenek ale jak doma tak i venku hlavní věc bude potom to odplenkovani aby si pak zase zpátky zvykli pak aby paní dávala drynites plenky aby třeba ve škole se při vyučování nepomocili. Tak vám držím palce aby vše dobře dopadlo s deckami a že mají malou nohu v tomto věku tak to je ještě normální u decek je to normální dětem malá noha ještě patří. 

 

Default User Image
Adam (Ne, 30. 6. 2024 - 16:06)

Mne je také 13 let a já když si řeknu mamce aby mne na cestu krátkou či dlouhou dala pleny tak mne je dává bez problémů a na doma na noc mám ty klasické látkové pleny 80x80 ty mne jsou v pohodě pleny jsem začal nosit od minulého týdne nejdříve jsem nechtěl a mamce jsem řekl že to do postele dalat nebudu ale bohužel to vždy ráno bylo. Tak mamka si vzala se skříně večer zruba 4 až 6 látkových plen a řekla mi až si lehnu na postel ale bez pyžama že místo nich dostanu punčocháče ze to ty pleny aspoň stáhne ono v nich byl vyšitý silný igelit ale pak mi prokázala lehnout a odkrila deku a já jsem už radši byl nahaty a vzala mne pod kolena a plenky mne dala pod sebe pak mne namazala mastí a zapudrovala ještě pak řekla roztáhnout nohy od sebe ale já se strašně moc styděl a nechtěl jsem tak mi pomohla a plenky prelnula mezi nohama a pak stáhla to pyzamovy kabátek a začala mne soukat ty punčocháče a já jsem se potom už nestydel a řekl jsem si mamka to myslí dobře a pak máma přišla i pvc kalhotky pro juniory jelikož jsem nosil pleny do svých 9 let to jsem myval hyperaktivní močový měchýř tak jsem ty pleny právě nosil a pak mi stahla ty punčocháče ale nejdřív nasadila pvc kalhotky a zpět pak to pyžamo které je v pase na gumu a já se cítil zase jako malé děcko či batole. Ale teď jsem normálně v plenkách i přes den sice mám jednorázové pleny na lepitka molicare noční a slabé punčocháče s kraťasy a nic mne neschází jsem v pohodě a na noc vždy dostanu pleny látkové ale už pouze 4 látkové pleny na šířku složené a už se nestydím roztáhnout nohy od sebe aby mne mamka mohla dát normálně látkové pleny akorát dneska ráno při přebalování mne musela i oholit mezi nohama s depilačním strojkem abych byl jako batole hladký a neměl moc opruzenin a nohu mám zatím 37 ale nikdy jsem i menší 35,5. 

Default User Image
Lenka (So, 29. 6. 2024 - 12:06)

My jsme v pátek jeli spíš letěli do Austrálie za příbuznymi s manželovi strany a dva synové 10 a 12 let let tam ještě nebyli jelikož předtím byli ještě malé děti a moc ten dlouhý let nikdo nedoporučoval ale stejně oba dva dostali bohužel plenky letěli jsme na noc a kluci stejně v letadle usli a já také měla jsem trochu strach z letu ale šlo to v pohodě všechny na palubě byli úžasný když jsem šla kluky prebalit úplná pohoda kluci měli pouze kraťasy s pampersky jeden obuv prestige dětské a druhý Adidas a jestli je tady v Česku umorne vedro tak tady ještě větší ale kontrola na letišti proběhla jak v Praze tak i v Austrálii hlavně u dětí když si vysvlekli kraťasy tak se museli kouknout i do plenek jestli tam něco nemají měli pouze nacurano ale hodně tak jsem jim plenky prehodila a pak se mohlo jít o čekala nás dlouhá cesta busem atd napsala bych to jinak ale tety jsou z kluků usnesení v tom že po celou dobu vydrželi být v plenkách hlavně tak ve visim věku dítěte. 

Default User Image
Božena (So, 29. 6. 2024 - 11:06)

Jak nikdo může dát decku ve 14 až 16 letech pleny je to dobrý nápad ale i účinný trest náš syn také už 15 let se začal dost hodně pomocovat tak jsem koupila 2 balení plenek aby si je bral sám má je v koupelně v polici vyskladane a já jsem si myslela že si je brát nebude ale vždy je má na sobě jsou nasazovaci já mu dám pouze svrchní kalhotky pro juniory které sepnu k tělu ale ve sklepě jsou ještě plenky látkové tak se sním domluvím že bych mu je dala když byl v nemocnici tak je tam měl taky z důvodů že se pomocil 4x za den do postele. Tak mu je také dali a vůbec se ho neptali. 

Default User Image
Návštěva (Čt, 20. 6. 2024 - 15:06)

Dáváte větším dětem plenky na cestu dlouhou či krátkou a jaké látkové pleny či jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky. A jaké kalhotky jsou lepší svrchní a nebo pvc kalhotky. 

Default User Image
H (So, 29. 6. 2024 - 10:06)

My dětem 12 a 14 let dáváme plenky jak doma tak i venku mladší je na pleny už zvyklí od narození až do teď a starší už protestuje a nechce při přebalování roztáhnout nohy abych mu mohla dát plenky mezi nohy a jelikož se hodně teď přes prázdniny hodně jezdí na výlety tak mají vycpane zadečky oba s plenkami mladší je postižený ADHD tak je má a konfekční velikost má do 122 až 128 více bohužel ne takže co je jako bodyčko tak v pohodě to má i přes den s kraťasy teď mají jednorázové pleny značky pampersky na lepitka a běhají po zahradě v plenkách pouze mladší a starší je bez plenek a proč je nosí jelikož se braskovi posmival že je batole tak je má jako trest a ráno ty plenky měl mokré a docela dost tak mu na noc přidám o dvě navíc a nebo mu dám 3 látkové pleny s jednorázovkou se svrchnimi kalhotky a dávám oba spát na odpolední spánek samozřejmě v plenkách nesmí být bez nich a na staršího syna mám taky bodyčko ze zipem vzadu aby si plenky nemohl sundat sám teď jsem řekla aby se připravil o starší syn že se může vysleknout do naha že mu dám pleny už teď tak si sundal kraťasy a leží na posteli na přebalovací podložce a na ní je ještě látková plena namazu zapudruji a dám ty 3 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče s bodyckem a budou spát tak 2 až 4 hodiny ale nejdřív bude oběd stejně ho mají tekutý v kojenecké lahvi a do pusy pak ještě dudlík. 

Default User Image
Matka (Ne, 23. 6. 2024 - 07:06)

My synovi 12 let dávám většinou látkové pleny mne nevadí že ho prebaluji ven v klidu se nechá prebalit nosí plenky i venku vždy si o ně říká sám ale já ho chci nechávat bez plenek ale on je chce nosit stále no a tak je nosí celých 4 roky non-stop od 8 let ale zajímavé je že ve škole plenky nemá je bez nich a vydrží to ale občas si vezme nasazovaci seni kids sám od sebe. 

Default User Image
Hana (Po, 24. 6. 2024 - 06:06)

Já jsem zjistila že syn 13 let může být klidně už dávno bez plenek jelikož celý minulý týden byl v suchu měl sice plenky na noc ale vždy ráno byl suchý tak se mu ráno plenky ponechali a měl je i přes den jelikož syn marodi do konce června tak mu jsou plenky nechany i přes den ale občas ho nechám jak přes den a noc úplně nahatyho bez plen ale stejně si o plenky řekne vždycky jenom předtím si plenky vzal vždy sám a teď mu to nejde jelikož jednu ruku si zlomil tak plenky dávám já sama osobně. Měli jsme předtím plenky číslo S, M, ale ty mu padali a měl je na lepitka a vždy do nich dostal i vkládací plenky a dnes mu vezmu seni kids XS a větší pampersky a budu dávat tyto plenky když je ještě chce nosit tak hold ještě z plenek nevyrostl. 

Default User Image
Dan (Čt, 20. 6. 2024 - 15:06)

Když s rodiči cestují tak vždy musím mít pleny na cestu krátkou či dlouhou mám značku pampersky na lepitka a mamce to nevadí že mne prebaluje stále ještě do plenek ale přitom mne je 12 let a dnes mne taky dala pleny když jsem s mamkou jel na výlet i s kamarádem ale ten byl bez plenek zato já jsem je musel mít já jsem měl ráno kraťasy pod kolena a slabší dětské punčocháče a samozřejmě mou oblíbenou obuv Adidas na dva suché zipy číslo mám zatím 33 nevím jestli to je normální ve 12 letech mít ještě tak malou nohu ale hlavně všude mít plenky jednorázové přebalování už proběhlo dnes asi 4x vždy mne mamka položila na přebal podložku jelikož jsem byl pokadeny a kamarád když to viděl tak na konec dostal plenky od mami také? Ale jemu je 10 let a ten měl pouze trenky a kraťasy s plenkami bez punčocháču a já mu závidím že je nemá teď už pojedeme domů a to se moc netesim jelikož doma dostávám klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dupačky a po večeři jdu hned spát a kolem 21 hodin je kontrola plenek a znovu přebalování a ještě mám v puse dětský dudlík pro kojence a druhá večeře je v kojenecké lahvi většinou Sunar 6+ nevím co to znamená ta šestka plus. 

Default User Image
Jana (Út, 18. 6. 2024 - 18:06)

Že jsem synovi 14 let včera večer ještě dala plínky jelikož ráno byl mokrý a posrany a mne syn poděkoval že jsem mu plenky dala teď mu je dávám znovu a v puse má i dudlík a jak jsem zjistila že on vždy před přebalováním masturbuje tak právě má plenky mezi nohama teď si udělá masturbaci a pak ho zabalím do plenek a overalem teď se dávají 3 vkladacky tak to je v pohodě a pořádku. 

Anonym (Út, 18. 6. 2024 - 20:06)

Zajímavé 

Default User Image
Hana (So, 15. 6. 2024 - 20:06)

My jsme jeli na chatu už ve čtvrtek a synovi jsem řekla že mu na cestu dám jednorázové pleny zn pampersky a do nich dostal ještě 2 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a pak punčocháče a leginy a vůbec žádný problém a protest nebyl a na chalupě pokračujeme s plenkami nadále ale pouze bohužel jenom látkové dětské plenky a synovi je 10 let a je staly pocuranek tak právě ty plenky jinak by to neslo a plenky má i na venek látkové klasické dětské pleny ještě že jsem ty plenky nedávala nikomu teď se mi hodí na něj teď je ještě venku jelikož se griluje tak to bude ráno zítra velká nadílka v plenkách... 

Default User Image
Inpl (Pá, 14. 6. 2024 - 14:06)

Najde se zde žena která nosí plinky, nebo ji láká plenky vyzkoušet? Napiš na [email protected]

Default User Image
Jana (Čt, 13. 6. 2024 - 18:06)

Taky dávám 16 letemu synovi stále plínky. Sice kluk už začíná protestovat ale musí je mít i když nechce

Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 11:06)

Ahoj rád bych se dozvěděl víc o vašem sinovy napište na e-mail [email protected] nebo i ostatní maminky které ještě prebalujo děti rád pomůžu a postarám se 

Default User Image
🧸 (Čt, 20. 6. 2024 - 05:06)

Mne ve škole začali říkat plinko jelikož plenky musím nosit všude ale teď po noci co jsem měl plenku mokré tak mamka mne dala čisté ale nejdřív mne celého umyla do cista a potom mi dala 2 vkladacky s pvc kalhotky tyto plenky jsou určeny do plenkovych kalhotek od značky Bobanek ale mne je dává takto když mi dá pouze 2 tyto plenky tak to je jako by mne dala 4 plenky a dnes jsem dostal i punčocháče sice jsou slabé ale mám je v autě mi teprve dá leginy dětské a dneska budu u babičky ta ví že pleny nosím jelikož už říkala že když budu u ni tak jedině v plenkách a punčocháčich s leginy a ona mne normálně i bude celý den prebalovat že ji to nevadí máma mne tam veze. A jsem v dětské autosedačce. 

Default User Image
Soňa (St, 19. 6. 2024 - 06:06)

Synovi včera 14 let jsem dala pleny také jelikož měl začátek epileptickeho záchvatu tak pleny musel dostat i když je nechtěl a v noci jsem ho ještě normálně prebalila do čistých látkových plen se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče měl ale udělané jako kratasky plenky mu to krásné stáhlo a dneska ráno měl se školou vyjet na celo denní zájezd ale nepustila jsem ho dala jsem mu bohužel znovu plenky dostal 2 látkové pleny s jednorázovkou a svrchní kalhotky ale pak klasické bavlněné punčocháče a leží v posteli nechala jsem ho doma teď ještě chvíli bude podle toho až se mu udělá lépe tak ho pak pustím ven ale teď bude podemnou kontrolou a pod plenkami takový jako by dozor nad ním musí být i dětská lékařka to řekla také když něco bude takového tak se musí dávat plenky i když je nechce mít na sobě.. 

Default User Image
🧸 (Pá, 14. 6. 2024 - 10:06)

A má nijakou nemoc a nebo je postižený a otázka jaké plenky jsou davany klasické látkové pleny 80x80 a nebo jednorázové a má je i přes den a noc a nebo non-stop a co punčocháče jsou také davany aby to plenky stáhlo nejlepší je jestli má plenky i přes den tak to je lepší stahovat punčocháči s leginy a tak plenky budou držet na svém místě kde mají a obě potřeby do nich dělá a nebo je má pouze na noc na spaní a od kolika let mu dáváte plenky jen tak mne to zajímá. Jelikož mám podobný problém s dcerou a synem. 

Reklama

Přidat komentář