Reklama

Lechtání partnerky

Default User Image
Laufis (Ne, 26. 11. 2023 - 15:11)

klidně napiš, ig- (lau._.fis)

realtick@seznam (So, 4. 12. 2010 - 14:12)

nenávidím...Brácha je pěknej frajer - o tom jsem vždy snil mít sestru a lechtat ji.Jozefe je mi jasné proč nechápeš proč sestře nedělat lechtání, protože je normální to sestře udělat, ale před tím ji svléknout a ještě k tomu spoutat ve sprše a lechtat tak dlouho dokud se nepočurá už tak normální není, nicméně to "bráchovi" docela závidím => BRÁCHO SI FRAJER

Lara (St, 27. 10. 2010 - 13:10)

Ty jsi normalni, ale cele tve...Jak píše v předchozím příspěvku Julia, málokterý kluk se nesnaží využít toho, že je holka lechtivá. A spousta z nich má slabost i pro bosé nohy, takže mě letní letní lechtací mánie nepřekvapuje.

! (St, 27. 10. 2010 - 09:10)

Mám stejný problémy....Ty jsi normalni, ale cele tve okoli je asi posahane, kdyz jakmile te vidi bez ponozek tak te lechtaji. Co je na tobe zajimave, mas 7 prstu na noze?

Lara (Út, 26. 10. 2010 - 16:10)

Tak to máš fakt...Mám stejný problémy. Jakmile se oteplí a sudnám ponožky, zlechtá mě snad každej kluk v okolí. V tom jsou kluci fakt hrozný. Jak vidí bosé nohy jsou k neudržení. Pro mě je to strašný mučení, válím se smíchy a oni se přitom náramně baví. Jinak si ale nedokážu představit nechodit v létě naboso.

Julia (Po, 25. 10. 2010 - 21:10)

Já chodím ráda bosá ale...Tak to máš fakt těžký...stejně jako já. To víš, málokterý kluk se nesnaží využít fakt, když je holka lechtivá. Takhle se skutečně chodit v létě nedá. Doma mne lechtá na chodidlech každé ráno partner, když se mi nechce vstávat (když mám ponožky tak mi je sundá). A v kancli kdyz je horko si mne vychutnávají kolegové. Výsledek je takový, že čím dál tým méně jsem i v létě naboso.

Alice (Pá, 22. 10. 2010 - 17:10)

Dík za radu. Fakt je, že...Já chodím ráda bosá ale stejně jsem strašné lechtivá. Problém je, že kdykoliv jsem bosky, všechny v okolí to hned vyzývá k tomu, začít mě lochtat, takže si v létě vždycky "užiju".

Elis (Út, 19. 10. 2010 - 14:10)

Nič si z toho nedělej, jen...Dík za radu. Fakt je, že bosa moc nechodím ale jestli to funguje, tak rozhodně začnu. Moje lechtivost je ale obrovská. Stačí se dotknout mých chodidel a můžu se zbláznit, takže nevím jestli mi "bosá" procedura pomůže.

Gibs (Po, 18. 10. 2010 - 20:10)

Já se snažím držet když...Nič si z toho nedělej, jen musí partner trpělivě "trénovat" lechtání a výsledek se dostaví...:) Svou polovičku jsem již vycvičil a to bila na začátku pekelně lechtivá (zvlášť na chodidlech)...Málem jsem to vzdal...Pak jsem navrhl, aby chodila všude kde se dá bosa. Ale oplatilo se. Teď se jen pomalu mrví a asi se to začalo líbit i jej, tak jsme oba dva spokojeni...

Elis (Ne, 17. 10. 2010 - 15:10)

Tak to ti blahopřeju...Já se snažím držet když mě někdo lechtá, ale jsem tak strašně lechtivá, že se prostě nedá zvládnout zůstat v klidu a nemlátit sebou.

Default User Image
Ondra (Pá, 20. 9. 2024 - 20:09)

Zavolej mi na číslo 704 500 200 na vhatsApp.

 

Evan (Út, 12. 10. 2010 - 13:10)

Tak, tak Evane, správná...Tak to ti blahopřeju Rokweli. Takový holky jsou totiž bohužel docela vzácnost, jak jsem zjistil.

Rokwel (Po, 11. 10. 2010 - 22:10)

Tak, tak Evane, správná holka totiž musí něco vydržet a ty je třeba patřičně ocenit...za statečnost.Ještěže jsem takou holku už našel...

Evan (Po, 11. 10. 2010 - 18:10)

No já bych ho tak někdy...Markéto, naprosto tě obdivuju. Spousta holek reaguje na lechtání nohou dost nelibě. Některý holky ale při lochtání hezky drží a ty já přímo miluju.

Markéta (Pá, 8. 10. 2010 - 13:10)

No mě sáhnout takhle na...No já bych ho tak někdy nejradší zabila, ale přítel mě drží pevně, tak mi nezbývá než mezi smíchem škemrat o slitování. Přítel vždycky říká, že holky jsou lechtivé proto, aby je někdo lechtal. Doufala jsem, že si časem vybuduju nějakou odolnost proti lechtání ale mám pocit, že jsem čím dál lechtivější. Myslím ale, že kdyby s tím přestal, tak by mi časem to lechtací mučeníčko snad i chybělo.

Jarča (Čt, 7. 10. 2010 - 16:10)

Souhlas, když je holka...No mě sáhnout takhle na nohy ten můj, snad ho zabím! Taky jsem lechtivá, ale šíleně!!!

Markéta (Čt, 7. 10. 2010 - 14:10)

Já bych Tě taky pokopala....Souhlas, když je holka lechtivá (já jsem teda strašně), tak se to prostě nedá vydržet. Ale přítel si s tím umí poradit. Chytne mi nohy tak, že s nima nemůžu hnout, sundá mi ponožky a začne mě lechtat. Tím pádem mu ode mě nehrozí pokopání a mojí reakcí jsou jenom salvy smíchu.

Klára (Čt, 7. 10. 2010 - 12:10)

Bejvalka to taky děsně...Já bych Tě taky pokopala. Není to přeci nemoc, ženská nemůže za to když je na nožkách lechtivá. Já na to trpím taky a manžel to zcela toleruje.

Honza (St, 6. 10. 2010 - 21:10)

To moje partnerka jak se tu...Bejvalka to taky děsně prožívala a nedala na sebe pomalu sáhnout - až mě pokopala. Těžko jí pochopit. Ale teď už je to pryč.

Jiřík (St, 6. 10. 2010 - 20:10)

Taky jsem si všimnul, ze...To moje partnerka jak se tu píše taky doma chodí zcela bosa a vykládá nožky ze spodní strany - viz. příspěvek zde. Ale prý jen proto, že je jí to příjemné tak chodit. Lechtivá jak jsem jednou zjistil je na nohou opravdu, ale opravdu šíleně a neskutečně! Takže to už raději ani nezkouším.

Reklama

Přidat komentář