Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Moni (St, 18. 9. 2024 - 20:09)

Trestám syna vařečkou na holou. Svlékne kalhoty, stáhne trenky a ohne se mi přes koleno. Pak mu nasekám. Po výprasku má rudý zadek.

Default User Image
Ivona (St, 18. 9. 2024 - 20:09)

A musí se taky před bitím nědky zout a je pak tedy někdy bit bos? A musí třeba jít taky domů odněkud za trest bos? A kolik ran dostává na tu jeho holou? Já se přiznám, že to klukovi nepočítám, končím až je zadek plný červených koleček....

Default User Image
Moni (St, 18. 9. 2024 - 20:09)

Chodit bos venku nemusí. A doma má buď ponožky nebo je bosý (hlavně v létě). A většinou rány taky moc nepočítám. Při výprasku brečí a naříká.

Default User Image
Ivona (St, 18. 9. 2024 - 20:09)

A nepočůral se ti někdy při výprasku? Ondra se někdy bolestí počůrá, když je bit. A při bití brečí taky hodně, někdy i nabrečí loužičku. Hodně vzlyká, naříká a hlavně hodně řve!

Default User Image
Moni (St, 18. 9. 2024 - 21:09)

Bývá často bit tvůj kluk?

Default User Image
Ivona (St, 18. 9. 2024 - 22:09)

A jinak občas beru na Ondrův zadek řemen. Ty někdy použiješ něco jiného, než vařečku při trestání?

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 07:09)

Řemen jsem už taky použila.

Default User Image
Ivona (St, 18. 9. 2024 - 22:09)

Dostane tak dvakrát do měsíce. A vždycky je bita ta jeho holá zadnice. A někdy mu dám taky pár na holý stehna. No a když má průšvih ve škole a já se to dovím, než jde domů, tak si jde pro výprask domů bos. Samozřemě ne v zimě. A jinak musí být bosý při každém bití, i když nešel bos domů, tak to máme zavedeno. A občas to je jako samostaný trest - musí jít třeba bos ven s odpadky, nebo když někam jdeme a on je třeba drzý, tak se musí za trest zout a jít bos.

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 07:09)

Tak tu frekvenci máme podobnou. Jednou až dvakrát za měsíc. Před výpraskem musí jít se mnou do kuchyně pro vařečku a pak jdeme do obýváku, kde probíhá výprask. Po výprasku musí s holým zadkem jít uklidit vařečku. 

Default User Image
Ivona (Čt, 19. 9. 2024 - 13:09)

A když se svléká na biti, stydí se? Ondra vždycky zrudne, když si sundává spoďáry. Toho jeho studu využiju a chystám se, že mu nařežu před kamarádem, rád se před ním předvádí. A jinak, necháš kluka aby si po bití nějak chladil zadek? Jako sprchou  nebo studeným obkladem? Ondra nesmí, musí po bití trpět....

 

 

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 14:09)

To víš, že se stydí, když stahuje trenky. Chladit zadek si taky nesmí a ani se hned pak obléct. Vždy ho nechám tak dvacet třicet minut od pasu dolů nahatého. Výprask před někým dalším může mít svůj vliv na celkový trest. Třeba i před kamarádkou. Zvážím to.

Default User Image
Ivona (Čt, 19. 9. 2024 - 15:09)

Ondra asi brzo bude bit před kamarádem. Příští víkend, v sobotu 28 bude u nás jeden jeho kámoš spát. A když se Ondra bude předvádět a bude drzý, tak jim tu přespávačku vylepším a Ondra bude před Matějem bit na tu jeho holou....

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 15:09)

Na jeho zadek používám vařečku dlouhou 40 cm. Vždy tu samou, tak už ví, kterou má ze šuplíku vytáhnout.

Default User Image
Ivona (Čt, 19. 9. 2024 - 20:09)

Tak Ondra byl zase trestaný. Sice to nebylo na holou a dostal jen deset ran, ale na ten zbitý zadek to bylo ažaž....Když přišel ze školy, tak jsem mu řekla, aby si uklidil pokoj. Asi po hodině jsem se přišla podívat, jak je daleko. Ondra ležel na břiše na posteli a koukal do mobilu. To nemyslíš vážně, řekla jsem. Jo, už na to jdu...zamumlal. Ležel dál. Tak jsem, abych ho popohnala k němu přistoupila, jednou rukou jsem mu zatlačila na záda, abych si ho přidržela a druhou jsem ho několikrát pořádně plácla přes tepláky,  přes ten jeho bolavý zadek. Zaškubal sebou, zařval jáááůůůů!!! a vyletěl uz postele, stál tam a držel si zadek. Tak, řekla jsem mu, máš půl hodiny na to, abys tady uklidil. Když to neuděláš, tak půjdou tepláky dolů a ty budeš bit na ten zbitej zadek! Ondra začal rychle uklízet. Za půl hodiny jsem nakoukla do pokoje, nestihl to...Tak jsem rovnou šla pro vařečku. A černé tepláčky musely hezky dolů... Ondra si je stáhl, byl při tom trochu bledý. Pak musely dolů i ty jeho ponožky - tak a ještě do bosa, dělej! Řekla jsem mu. Sehnul se, sundal si ty jeho modré, pruhované ponožky a hodil je na zem k teplákům. A pak se musel položit na postel, vysvlečený z tepláků a bosý. Vyhrnula jsem mu bílé tričko s obrázkem  a měla jsem před sebou ten jeho zadek v modrých spoďárech s autíčky. A začala jse mu ho trestat. Vařečka pleskala, napravo, nalevo, střídala jsem to. Jo a ty taky sřídáš pravidelně půlky zadku, když biješ kluka? Já vždycky. Ondra brečel a křičel. Po výprasku si musel pod zadek stáhnou ty jeho spoďáry a zadek ukázat. Po včerejším bití ho má modrý a teď jsem mu ho vyzdobila dalšími červenými kolečky....

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 20:09)

No tak to jste měli zase veselo doma. Když ho řežu tak střídám půlky zadečku. Jednou tam jednou sem, ať to má hezky pravidelně a taky rovnoměrně po celém zadku.

Jsem zvědavá kdy se půjde pro vařečku u nás.

Default User Image
Ivona (Čt, 19. 9. 2024 - 21:09)

Přemýšlým o tom, že začnu Ondru posílat před bitím pro vařečku, nebo pro řemen, podle toho čím bude bit. Zalíbilo se mi, jak pro to chodíte spolu a já to asi nastavím takhle. A kde máš uložený řemen, na klukův zadek? U nás visí v předsíni. Sice ho moc často nepoužiju, ale občas jo. Jak se vlastně tvůj kluk jmenuje, prozradíš a taky kolik mu je? A nezkusíš na něm nějaký ten bosý trestík,schválně, jak by reagoval, kdyby si třeba musel taky sundat ponožky před bitím, když je bude mít. A já někdy Ondru nechám za trest běhat bosýho v baráku  po schodech a po chodbě. Když tedy nikam nejde a není ho kam poslat a nechci ho zrovna bít, toto mám jako takový menší tret. Někdy pak ještě musí na chodbě dělat dřepy a kliky, i takto u nás trestáme.... nevyzkoušíš něco? A nebo, máš pro něj ty nějaké jiné tělesné tresty, než je bití na zadek a to, co používám já?

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 21:09)

Kluk je Mirek. Má 16. Řemen u nás taky visí na věšáku v předsíni. Někdy ho za trest nechám klečet v koutě, po výprasku s holým zadkem. Když chodíme pro vařečku tak ho "povzbuzuju" takovými slovy jako Tak pojď, pojď, vařečka se už nemůže dočkat a nebo Za chvíli to budeš mít za sebou apod. Sundávání ponožek mě nenapadlo, ale proč ne a cvičení by asi šlo.

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 15:09)

Tak to se má na co těšit. Já jsem klukovi uložila nějaké úkoly, tak uvidíme jak to dopadne. Když tak zase ukáže zadek a možná se domluvím s jeho kamarádkou, aby se podívala.

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 07:09)

Naposledy dostal asi před 14 dny za pozdní příchod domů. To měla vařečka hody.

Default User Image
Ivona (Čt, 19. 9. 2024 - 13:09)

A dostal hned, jak přišel dpmů? A to bylo ještě dost , takže by při bití bos?

Reklama

Přidat komentář