Reklama

Trvale stažená předkožka

Anonym (St, 18. 9. 2024 - 19:09)

Také jsem začínal občas staženo, skončil jsem u trvale staženoa po několika letech trvale staženo jsem se rozhodl, že ta předkožk mě tam sere a že chci obřízk. Nechci na obřízk k tě řezníkům do státních zařízen, nenarazil jsem na žádnou pozitivní recenzi v celé ČR, takže si šetří chechtáčky na obřízk na plastic, bohužel tam to na vlastní žádos pojišťovn neproplácí  

Anonym (Čt, 19. 9. 2024 - 15:09)

Ja sem na tom byl podobně, už to mám za sebou.

Default User Image
A (St, 18. 9. 2024 - 12:09)

https://ibb.co/WvsMzPz
https://ibb.co/h7Hr7YK
https://ibb.co/RD4sgdT

Anonym (Po, 16. 9. 2024 - 20:09)

Jaky mate nazor na toto. Bude to fungovat?

 

https://allegro.cz/nabidka/4-ks-sada-korekcni-krouzek-predkozky-multikr-14375717537

Default User Image
Alex (Út, 17. 9. 2024 - 06:09)

Ano mělo by to fungovat. Můžete vyzkoušet. Dejte pak vědět, zda to opravdu funguje a jak jste spokojený.

Anonym (Pá, 13. 9. 2024 - 15:09)

Již jsem si zvyknul, ale když jsem začal mít obnažený žalud, tak pokud se mi dotýkal trenek, tak byl dosti citlivý, ale časem to začalo být normální.

Anonym (Po, 16. 9. 2024 - 17:09)

Od počátku mé známosti s manželem jsem se snažila přimět ho, aby měl měl žalud u penisu obsažený. Jednak se mi to líbí, penis se staženou předkožkou působí mužněji, pohled na něj ve mě evokuje větší chuť na sex a v neposlední řadě má muž po určité době, kdy si zvykne na obsažený žalud o poznání delší výdrž při souloži s pocitem zvětšení žaludu. Zpočátku to pro něj nebylo " to pravé ořechové ", tření o spodní prádlo mu působilo nechtěnou erekci, ve výsledku mi ale ochotně vyšel vstříc, když jsem mu dala najevo, že jsem se sexem spokojenější, s delší dobou soulože i s mírou  oddálení ejakulace. Má to spoustu pozitiv pro oba a pro ženu obzvlášť. 

Anonym (Út, 17. 9. 2024 - 08:09)

Myslím že pokud to tak žena chce tak by jí v tomto mělo být vyhověno. zvlášt  když se to líbí. 

Anonym (Út, 17. 9. 2024 - 22:09)

Je obrovský rozdíl změnit " tuctovÿ sex " za nádherně promilovaný večer s povznášejícím slastným uspokojením a luxusními prožitky obou. Dříve mi to nestačilo, když byl muž dříve a mě ještě chvilka k vrcholu chyběla. Dnes jsem spokojená jako jsem ještě nebyla.

Anonym (Po, 16. 9. 2024 - 10:09)

Je to tak. Já tomu také moc nevěřil a později jsem to už jinak nechtěl. A i to my pak bylo málo, chtěl jsem to mít už definitivně navždy. 

Default User Image
Alex (Pá, 13. 9. 2024 - 22:09)

Je to věc zvyku, ale pak je to super. Můžu se tě zeptat kolik ti je let? Díky

Anonym (Pá, 13. 9. 2024 - 17:09)

Také když jsem s tím začínal tak ty dotyky žaludu byly hrozné. A když se na to zvykne tak pak už v pohodě 

Default User Image
Anonym (Po, 26. 8. 2024 - 04:08)

Mám dotaz , mám již týden v kuse staženou předkožku, ale mám strašně suchý žalud, je to normální,mám to tak nechat , nebo používáte nějakou mast nebo něco na to?

Default User Image
Shir (Pá, 13. 9. 2024 - 14:09)

Ahoj, na to si zvykneš hned. Já jsem obřezaný a teda takový ten suchý popraskaný žalud nemá. Ani po letech a ničím to nemažu. O to lepši to bude až se to při sexu namočí, uvidíš.

Anonym (Pá, 13. 9. 2024 - 17:09)

Také jsem, a rovněž nic zvláštního nepoužívám.

Default User Image
Shir (Pá, 13. 9. 2024 - 14:09)

Ahoj, na to si zvykneš hned. Já jsem obřezaný a teda takový ten suchý popraskaný žalud nemá. Ani po letech a ničím to nemažu. O to lepši to bude až se to při sexu namočí, uvidíš.

Anonym (Pá, 30. 8. 2024 - 00:08)

Neříká Ti nic pánská intimní kosmetika? Krémy a gely na penis? Pokožka se zvláční, zjemní, zůstává pružná bez známek suchosti. Navíc gely příjemně voní, penis vypadá svěže, předkožka je po stažení pod žalud jemná, vláčná a podajná. Vyzkoušej, rady žen není dobré přehlížet. Starat se o sebe není přehnaný luxus.

Anonym (Út, 3. 9. 2024 - 16:09)

Nevím jak toto kdo praktikuje. Některé ženy razí názor že nejlepší je si ho nechat  obříznout a pak je penis vždy čistý a voňavý. 

Anonym (Po, 26. 8. 2024 - 18:08)

Normální, není třeba to řešit, jen si zvyknout. Žalud trošku změní barvu i povrch, s tím se musí počítat 

Anonym (Po, 26. 8. 2024 - 05:08)

To se dá napravit tím, že se počůráš. 

Reklama

Přidat komentář