Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Ivona (Čt, 19. 9. 2024 - 21:09)

Přemýšlým o tom, že začnu Ondru posílat před bitím pro vařečku, nebo pro řemen, podle toho čím bude bit. Zalíbilo se mi, jak pro to chodíte spolu a já to asi nastavím takhle. A kde máš uložený řemen, na klukův zadek? U nás visí v předsíni. Sice ho moc často nepoužiju, ale občas jo. Jak se vlastně tvůj kluk jmenuje, prozradíš a taky kolik mu je? A nezkusíš na něm nějaký ten bosý trestík,schválně, jak by reagoval, kdyby si třeba musel taky sundat ponožky před bitím, když je bude mít. A já někdy Ondru nechám za trest běhat bosýho v baráku  po schodech a po chodbě. Když tedy nikam nejde a není ho kam poslat a nechci ho zrovna bít, toto mám jako takový menší tret. Někdy pak ještě musí na chodbě dělat dřepy a kliky, i takto u nás trestáme.... nevyzkoušíš něco? A nebo, máš pro něj ty nějaké jiné tělesné tresty, než je bití na zadek a to, co používám já?

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 21:09)

Kluk je Mirek. Má 16. Řemen u nás taky visí na věšáku v předsíni. Někdy ho za trest nechám klečet v koutě, po výprasku s holým zadkem. Když chodíme pro vařečku tak ho "povzbuzuju" takovými slovy jako Tak pojď, pojď, vařečka se už nemůže dočkat a nebo Za chvíli to budeš mít za sebou apod. Sundávání ponožek mě nenapadlo, ale proč ne a cvičení by asi šlo.

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 15:09)

Tak to se má na co těšit. Já jsem klukovi uložila nějaké úkoly, tak uvidíme jak to dopadne. Když tak zase ukáže zadek a možná se domluvím s jeho kamarádkou, aby se podívala.

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 07:09)

Naposledy dostal asi před 14 dny za pozdní příchod domů. To měla vařečka hody.

Default User Image
Ivona (Čt, 19. 9. 2024 - 13:09)

A dostal hned, jak přišel dpmů? A to bylo ještě dost , takže by při bití bos?

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 14:09)

Dostal hned. A byl i bez ponožek u výprasku. Hned jak se dostavil, tak jsem ho zavedla do kuchyně, kde musel ze šuplíku vytáhnout vařečku. 

Default User Image
Moni (St, 18. 9. 2024 - 21:09)

Nepočůral se nikdy. Zůstává u toho ječení a breku. Já před trestem ještě nachystám čistý kapesník a pak mu utřu slzy.

Default User Image
Ivona (St, 18. 9. 2024 - 13:09)

O našeho spratka Ondru, je mu deset dneska přerazím vařečku. Ve škole se porval a vyrazil spolužákovi zub. Pro vejřez si přijde bos, půjde bos už ze školy, po cestě se zuje, pošle mi to na mobilu. Doma si pak svleče kalhoty a ty jeho spoďáry. Pak se přehne a já mu zmlátím tu jeho holou, až se z toho pomine.

Default User Image
Petr (St, 18. 9. 2024 - 13:09)

Nebylo by lepší si s ním promluvit a vyslechnout ho, proč to udělal? Třeba za to nemohl 

Default User Image
Ivona (St, 18. 9. 2024 - 14:09)

Já už mám ze školy svoje informace. A až tedy Ondra doťapká bosky domů a bude pak dostávat  pořádně přes tu jeho holou a bude při tom řvát, tak mi může mezi vzlykáním vyprávět svou verzi...

 

Default User Image
Moni (St, 18. 9. 2024 - 16:09)

A jak to dopadlo?

Default User Image
Panorama89 (Út, 17. 9. 2024 - 15:09)

Skoro to tady budí dojem, jako by byly zlobivé jen ženy.

https://www.doktorka.cz/diskuse/hledam-andela-vladnouciho-vareckou

Default User Image
Uličnik (Út, 17. 9. 2024 - 20:09)

Ahoj ne ja bych taky rad dostal a to sem prosim kluk 

Default User Image
Lukáš (Ne, 15. 9. 2024 - 17:09)

Karolíno, jak často dostáváte? 

Default User Image
Karolína (Po, 16. 9. 2024 - 19:09)

Tak zhruba 2x do měsíce.

Default User Image
Lukáš (Út, 17. 9. 2024 - 20:09)

A za co nejčastěji? 

Default User Image
Karolína (St, 18. 9. 2024 - 14:09)

Tak já osobně jsem "trochu" prostořeká a hubatá, takže asi za drzost.

Default User Image
Lukysek (So, 14. 9. 2024 - 15:09)

Najde se tu holka nebo slečna nebo mamka která mi bude dávat pravidelný výprask sem hodně zlobivý a neposlouchám dělám si co chci neumím se chovat a ještě nikdy sem nebyl bit tak jestli tu si tak se mi ozvi na číslo 736274511 budu se na tebe moc těšit

Anonym (So, 14. 9. 2024 - 16:09)
Anonym (So, 14. 9. 2024 - 11:09)

Úchyl má pré

Reklama

Přidat komentář