Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Karolína (Út, 10. 9. 2024 - 11:09)

Ano, na holou. Níž je popsané, jak dostal brácha (tak to máme všichni stejné).

Default User Image
Jirka (Út, 10. 9. 2024 - 11:09)

Tak to jo. Odporovat jste asi nikdy nezkoušeli, viď 

Default User Image
Karolína (Út, 10. 9. 2024 - 11:09)

Ne, máme respekt. Rákosku vidíme každý den, když visí na stěně.

Default User Image
Jirka (Út, 10. 9. 2024 - 12:09)

Tak to jo. Nevím, zda tady třeba více procitas diskuze, je tu nějaká Klára a ta popisuje, jak se bránila výprasku,jak jí máma nepreprala a tak 

Default User Image
Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 22:09)

Ahoj jsem 14ti letá holka a toužín dostat na holou. Ale né jen lehce ale zažít ten moment kdy jste ohnuti přes něčí koleno nebo postel a ten člověk vás bije, bokest, strach, bezmoc prostě jen nevědět kdy přijde další rána a jak moc bude silná. Je úplně jedno jak moc brečíte, křičíte, naříkáte nebo prosíte o konec výprasku, stejně ho ten člověk dokončí do uvedeného počtu ran. Rázné třeba i silnější rány dopadající na váš zadek. Na konci klidně pár ran přes přirození. Prostě někdo kdo mě opravdu potrestá za všechny ty věci. (Neučím se, tajně kouřím, občas i piju alkohol a určitě se ještě něco najde) Výprask by měl být pořádný minimálně 25 ran. Podle toho čím by to bylo. (Vařečka, pásek, proutek, rákoska nebo třeba kopřivy) Jenže nechci aby mě někdo úplně cizí viděl nahou. A bojím se o tom říct někomu koho znám aby mě neodsoudili. Poraďte mi co mám dělat. (Nejsem spam ani úchyl-asi)

Default User Image
Přísná (Út, 10. 9. 2024 - 13:09)

Bohužel je Ti 14 let. 

Zkus se domluvit s nějakou blízkou kamarádkou. 

Kdybys nebyla pod zákonem nebo byla ideálně už dospělá, tak bych Ti přání splnila. Takto s dotazem bohužel neuspěješ. 

Default User Image
zz (Po, 9. 9. 2024 - 23:09)

zz

Default User Image
Anonym (Po, 9. 9. 2024 - 22:09)

To je docela normální záliba svým způsobem. Nemysli si, že je na tom něco divnýho. Seš zkrátka submisivní. A zároveň stydlivá, co je ještě mnohem víc normální. Zkus najít někoho, komu důvěřuješ co nejvíc a popovídej si o tom s ním. A až ti bude 15, můžeš najít někoho, kdo to třeba uskuteční...

Default User Image
Máma s vařečkou (Po, 9. 9. 2024 - 20:09)

Už někdo vyplácel na zadek středoškolačku hned druhý týden školy? 

Učitelka mi psala, že se nedostavila na doučování, které jsem zaplatila , tak jsem hned byla za semetriku a zadek hraje všemi barvami. 

Default User Image
Petra (Út, 10. 9. 2024 - 20:09)

U nás se s novým školním rokem znovu otevřel šuplík s rákoskama (mám tři) a starší dcera již čelila pětadvaceti na holou.... 

Default User Image
Moni (St, 11. 9. 2024 - 10:09)

Co provedla?

Default User Image
Zuzana (Po, 9. 9. 2024 - 22:09)

A nebylo by to lepší rákoskou?

Default User Image
Moni (Po, 9. 9. 2024 - 21:09)

Já před týdnem, ale ne středoškolačku, nýbrž středoškoláka. Dostal vařečkou za pozdní příchod domů.

Dala jste jí na holou?

Default User Image
Zlobidlo (Po, 9. 9. 2024 - 16:09)

Ahoj najde se tu nejaka žena nebo holčina co by si rada povidala o vyprasku?Ktera je aspon trošku normlani Emajl je [email protected]

Default User Image
Milan (Ne, 8. 9. 2024 - 09:09)

Zdravím chci se  prosím zeptat máma mi má dát klepačem koberců na holou výprask když mě boje rukou tak dáva velký rány myslíte že budu mít jelita na zadku ?

Anonym (Ne, 8. 9. 2024 - 09:09)

Dohoň a šup do kostela.

Default User Image
Máma (Ne, 8. 9. 2024 - 14:09)

zalez spratku

Default User Image
Zuzana (Ne, 8. 9. 2024 - 22:09)

Hihi

Default User Image
Jonatánek (Ne, 8. 9. 2024 - 08:09)

Najde se nějaká zlobivá holka, co by chtěla na zadek od kluka? Já 20 let

Default User Image
Karolinka (Po, 9. 9. 2024 - 18:09)

Jo klidně a čím 

Reklama

Přidat komentář