Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Dan (St, 11. 9. 2024 - 16:09)

STARTOVNÍ VÝPRASK DO NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU..

  Startuje nám nový školní rok a ty jsi stále rozdivočená z prázdnin? Tak to si zasloužíš výprask na holou, aby jsi se sklidnila a začala zase sbírat zápočet za započtem.. Neboj se napsat a domluvíme se na termínu tvé nápravy .. Já 35 s vlastním vybavením, zázemím a zkušenostmi.. Není problém dojet. Těším se na zprávu Dan.

PS : ty 18 + Jihomoravský  a Olomoucký kraj ..  

Default User Image
Dan (St, 11. 9. 2024 - 16:09)

E-mail   [email protected] 

Default User Image
Jaroslav (St, 11. 9. 2024 - 13:09)

Na  Novinkách je článek, že dva malí chlapci ve věku 5 a 7 let v sobotu na dožínkách v Doudlebech poškrábali 13 aut!  Měli je tam hned předevšemi pořádně seřezat! A samozřejmě na holou a nejlépe nějakým prutem, až by se tam svíjeli bolestí a pochcali se tam! A doma bych jim dal znovu ....  A museli by doma makat se vším pomáhat a pořádnè uklízet! A to alespoň rok, aby si tu škodu alespoň trochu odpracovali! A za nesplněné úkoly vždycky znovu výprask! A až do počůrání!

Default User Image
Anonym4 (St, 11. 9. 2024 - 14:09)

A nejlépe donaha lehnout na záda a zvednout nohy za hlavu neboli přebalovací pozice a pořádně švihat na holý zadek čerstvě utrženým proutkem a minimálně 2 krát 25 pořádných ran, klučíci by si to rozmysleli.

Default User Image
zz (St, 11. 9. 2024 - 15:09)

zz

Default User Image
Jonatánek (Út, 10. 9. 2024 - 22:09)

A v Hradci a okolí by se našla holka, co by chtěla dostat na holou od kluka?

Default User Image
Lukysek (Út, 10. 9. 2024 - 21:09)

Najde se tu holka nebo slečna nebo mamka která mi bude dávat pravidelný výprask sem hodně zlobivý a neposlouchám dělám si co chci neumím se chovat a ještě nikdy sem nebyl bit tak jestli tu si tak se mi ozvi na číslo 736274511 budu se na tebe moc těšit 

Default User Image
Marian (Út, 10. 9. 2024 - 20:09)

[email protected]    sem z Olmiku napiš Karolino

Default User Image
Karolína (Út, 10. 9. 2024 - 20:09)

Promiň ale ja email nepoužívám mužem se přidat spíš na snapu  

Default User Image
Marian (St, 11. 9. 2024 - 19:09)

Snap nepouživám,napiš mi Karolíno na email pokecáme a seznámíme se pak třeba whatsapp

Default User Image
Karolína (Út, 10. 9. 2024 - 20:09)

Promiň ale ja email nepoužívám mužem se přidat spíš na snapu  

Default User Image
Pepa (Út, 10. 9. 2024 - 20:09)

Je tu někdo kdo dává dětem výchovně na zadek? 

Default User Image
Moni (Út, 10. 9. 2024 - 20:09)

Já dávám klukovi vařečkou.

Default User Image
Pepa (Út, 10. 9. 2024 - 20:09)

A nebyla byste schopna dát i tomu mému? Já nebudu chodit kolem horké kaše a řeknu to narovinu. Mám syna 18 let. Je sice věkově dospělý, ale jediné co na něj platí je výhruška výprasku. Výprask nikdy nedostal a ta výhruška už pomalu taky přestává platit, ale já mu nedokážu dát, takže budu rád, kdybyste mu dokázala dát, třeba i když budete dávat tomu vašemu. 

Default User Image
Moni (Út, 10. 9. 2024 - 21:09)

Děkuji za důvěru. Tohle by ale nešlo. Svému synovi (má 16) nařežu na holý zadek, když je třeba, ale cizímu ne. Taky mi není jasné, jak by to vlastně proběhlo. Pochybuji, že cizí kluk jen tak stáhne kalhoty a trenky a ohne se před cizí ženou, když vy sám se mu dát výprask zdráháte.

Default User Image
Pepa (Út, 10. 9. 2024 - 21:09)

Samozřejmě to chápu a respektuji, každopádně pokud byste si to přeci jen rozmyslela, tak bych vám byl velice vděčný. Přeci jen pokud je vašemu klukovi 16, tak ty 2 roky nejsou úplně velký rozdíl a pokud on se svlékne, tak myslím, že by neměl být problém aby se ohnul i o 2 roky starší ne? Každopádně samozřejmě záleží na vás 

Default User Image
Moni (Út, 10. 9. 2024 - 21:09)

To je dobře, že to chápete. A zkuste být na svého kluka přísnější a vyplaťte ho sám. Vařečka je dobrý "lék" na zlobení.

Default User Image
Zuzana (Út, 10. 9. 2024 - 23:09)

Jsou lepsi

Default User Image
Moni (St, 11. 9. 2024 - 06:09)

To jistě, ale nám se vařečka osvědčila. Se zadečkem si opravdu rozumí.

Default User Image
Pepa (St, 11. 9. 2024 - 13:09)

Moni, vy jste tedy rozhodnuta? Není aspoň nějaká šance, že byste si to rozmyslela, protože jak vidíte, tak se nikdo neozval 

Reklama

Přidat komentář