Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Jaroslav (Čt, 19. 9. 2024 - 16:09)

A jak to tedy pokračovalo, to trestání tvého zadku?

Default User Image
Daniel (Čt, 19. 9. 2024 - 17:09)

Jen jsem na to pomyslel, ozvala se první pleskavá rána. Druhá, třetí... levá, pravá..rány se rozléhaly na celý pokoj a štípalo to jako čert. Zadržoval jsem dech a občas zasyčel. Pak už jsem regulérně kničel. "Auuuu, to štípe! Auuuu!"
Máma mě přestala vyplácet a přísně říká:" co tady řveš? Kdo to má poslouchat? Vystrč ten zadek a drž nebo odepnu řemen a uvidíš ten tanec." Už jsem nezkoušel protestovat. Vystrčil jsem zadek ještě víc a nechal si ho zmalovat doruda. Pak výprask skončil.
"Hmm, máš ty půlky červenější než posledně. To si hned tak nesedneš. Aspoň si příště budeš uklízet." Zavřela za sebou dveře a šla do přízemí koukat na telku. Mě zatím hořel zadek. Pojď nám dolů ukázat, jak dopadl ten tvůj zadek. Přišla sousedka Míša a chce se podívat.
Šel jsem dolů, pozdravil a ukázal tu hrůzu.
"Teda, Jani...nezlomila jsi o něj vařečku? To byl výprask jako hrom. Takovou barvičku jsem snad na žádným zadku ještě neviděla."
"Však to potřeboval jako sůl. Zase bude pár dní poslouchat."Povídá máma a zapálila si cigaretu.
"Tak to asi dostaneš přes tu prdelku častěji, když to na tebe tak funguje." Říká sousedka a kouká napřed na mě a pak na mámu. Ta mě poplácala po rozsekaným zadku

Default User Image
Daniel (Čt, 19. 9. 2024 - 17:09)

Jen jsem na to pomyslel, ozvala se první pleskavá rána. Druhá, třetí... levá, pravá..rány se rozléhaly na celý pokoj a štípalo to jako čert. Zadržoval jsem dech a občas zasyčel. Pak už jsem regulérně kničel. "Auuuu, to štípe! Auuuu!"
Máma mě přestala vyplácet a přísně říká:" co tady řveš? Kdo to má poslouchat? Vystrč ten zadek a drž nebo odepnu řemen a uvidíš ten tanec." Už jsem nezkoušel protestovat. Vystrčil jsem zadek ještě víc a nechal si ho zmalovat doruda. Pak výprask skončil.
"Hmm, máš ty půlky červenější než posledně. To si hned tak nesedneš. Aspoň si příště budeš uklízet." Zavřela za sebou dveře a šla do přízemí koukat na telku. Mě zatím hořel zadek. Pojď nám dolů ukázat, jak dopadl ten tvůj zadek. Přišla sousedka Míša a chce se podívat.
Šel jsem dolů, pozdravil a ukázal tu hrůzu.
"Teda, Jani...nezlomila jsi o něj vařečku? To byl výprask jako hrom. Takovou barvičku jsem snad na žádným zadku ještě neviděla."
"Však to potřeboval jako sůl. Zase bude pár dní poslouchat."Povídá máma a zapálila si cigaretu.
"Tak to asi dostaneš přes tu prdelku častěji, když to na tebe tak funguje." Říká sousedka a kouká napřed na mě a pak na mámu. Ta mě poplácala po rozsekaným zadku

Default User Image
Daniel (Čt, 19. 9. 2024 - 14:09)

Už když jsem šel ze školy, pípla na mě SMS od mámy. Ten bordel v pokoji ti přijde draho, počkej až přijdu domů. Připrav si zadek.

Default User Image
PP (St, 18. 9. 2024 - 22:09)

trolling

Default User Image
Ivona (St, 18. 9. 2024 - 16:09)

Tak Ondra už dostal.Když dorazil domů, tam měl ty jeho nohy na chodidlech černý, jak musel jít domů bos. Jenže to jsem neřešila, nejdřív byl pořádně bit, až pak jsem ho poslala umýt. Při výprasku mi jeho umazaný nohy nevadily. V předsíni už byla připravená židle. Ondra si musel sunat kalhoty, spoďáry šly taky dolů a pak se kluk musel přehnout přes židli. A už to jelo... Vařečka pleskala o tu jeho holou zadnici a Ondra řval a brečel, ani mi nic nevyprávěl. Ten jeho holý zadek jsem mu ztřískala, až ho měl plný červených koleček.

Default User Image
Zuzana (St, 18. 9. 2024 - 22:09)

A co zkusit příště rakosku?

Default User Image
Ivona (St, 18. 9. 2024 - 22:09)

Vážně uvažuji, že už si ji pořídím, na ten Ondrův zadek. Občas se mi zdá, že i když mu pořádně zmlátím zadek vařečkou, tak mu rychle otrne, ale  už byl bit i řemenem a s tím dostal ten jeho zadek víc zabrat, občas tedy na něj řemen beru, na tu jeho holou....

Anonym (Čt, 19. 9. 2024 - 22:09)

Když né rákosku tak prut. Sehnat se dá všude.

Default User Image
Zuzana (St, 18. 9. 2024 - 23:09)

Rakoska je mnohem účinnější než varecka a řemen. Zkus plastovou ať se nelame

Default User Image
Peta (St, 18. 9. 2024 - 21:09)

Ahoj Ivono a nestiděl jse Ondra před tebou i  když jsi jeho mamka a řekla jsi mu ze dostane na nahatej  zadeček ať jse před tebou svlikne do naha  a vystrčí na tebe nahatej zadecěk  .Já sem od mojí mamky taky dostával na nahatej zadeček ale nikdy jsem se přední nestyděl bejt nahatej  a vystrkovat na mojí mamku zadeček protože mě nahatýho od mala taky viděla řezala mě taky vařečkou na holou strášně mě to bolelo a štípalo ale musel jsem to vždycky vydržet a měl jsem zadeček červenej a vždycky jsem u to brečel mamka říkala je to pro tvoje dobro .

Default User Image
Moni (St, 18. 9. 2024 - 17:09)

Tak to znám, když sama použiju doma vařečku.

Default User Image
Ivona (St, 18. 9. 2024 - 19:09)

Taky trestáš nějaké děti? A jak to probíhá?

Default User Image
Moni (St, 18. 9. 2024 - 20:09)

Trestám syna vařečkou na holou. Svlékne kalhoty, stáhne trenky a ohne se mi přes koleno. Pak mu nasekám. Po výprasku má rudý zadek.

Default User Image
Ivona (St, 18. 9. 2024 - 20:09)

A musí se taky před bitím nědky zout a je pak tedy někdy bit bos? A musí třeba jít taky domů odněkud za trest bos? A kolik ran dostává na tu jeho holou? Já se přiznám, že to klukovi nepočítám, končím až je zadek plný červených koleček....

Default User Image
Moni (St, 18. 9. 2024 - 20:09)

Chodit bos venku nemusí. A doma má buď ponožky nebo je bosý (hlavně v létě). A většinou rány taky moc nepočítám. Při výprasku brečí a naříká.

Default User Image
Ivona (St, 18. 9. 2024 - 20:09)

A nepočůral se ti někdy při výprasku? Ondra se někdy bolestí počůrá, když je bit. A při bití brečí taky hodně, někdy i nabrečí loužičku. Hodně vzlyká, naříká a hlavně hodně řve!

Default User Image
Moni (St, 18. 9. 2024 - 21:09)

Bývá často bit tvůj kluk?

Default User Image
Ivona (St, 18. 9. 2024 - 22:09)

A jinak občas beru na Ondrův zadek řemen. Ty někdy použiješ něco jiného, než vařečku při trestání?

Default User Image
Moni (Čt, 19. 9. 2024 - 07:09)

Řemen jsem už taky použila.

Reklama

Přidat komentář