Reklama

Trvale stažená předkožka

Anonym (Pá, 12. 7. 2024 - 15:07)

👌👌👌

Default User Image
Leo (St, 10. 7. 2024 - 15:07)

Já jsem víc jak rok a půl od úplný obřízky a je pravda , že se vším tím jsem počítal. Za tu dobu se mi žalud úplně změnil. Nabyl většího objemu , zdá se mi,že změnil barvu a co se týče povrchu,tak dost "vyschnul". 

Anonym (St, 10. 7. 2024 - 17:07)

Také mám úplnou a mohu potvrdit že barva i objem se změnily, a stejně tak i povrch. Je to poznat 

Default User Image
Leo (St, 10. 7. 2024 - 18:07)

U mě to je dost poznat , když si nahej stoupnu před zrcadlo,tak jenom ten "mohutnej" růžovej žalud docela září. Ale ještě se mi nestalo aby to někdo ve společných sprchách komentoval nebo se nad tím nějak pozastavil,ikdyz je to asi nepřehlédnutelný. Ale jak si psal,s tím člověk musí počítat,že změny nastanou,když do toho jde.

Anonym (St, 10. 7. 2024 - 23:07)

Právě že už není tak růžový, ale nepřehlédnutelný asi je. Mnozí si toho asi všimli ale nikdo to nekomentoval. I v době kdy jsem ještě nosil trvale staženo, jen jedna holka se mě ptala jestli mám obřízku. I teď u mě není hned na první  pohled poznat jestli to nemam jen stažené, jizva není tak moc vidět a kůže v klidu není zcela napnutá. 

Default User Image
Ondra (Čt, 11. 7. 2024 - 13:07)

Já už také nemám tak růžový žalud jako před obřízkou,u mě si toho všimli určitě všichni mám úplnou obřízku je to dost vidět hlavně vinikl můj obří žalud , když ho nemám schovaného 

Default User Image
Ondra (St, 10. 7. 2024 - 07:07)

Ahoj já jen když onanuji,občas při sexu,ale to jen pokud se nemohu do holky pořádně dost 

Default User Image
Leo (St, 10. 7. 2024 - 15:07)

To já taky při masturbaci musím namazat,bez toho je to bolestivé a už se mi jednou povedlo bez namazání si pěkně odřít žalud. 

Anonym (Čt, 11. 7. 2024 - 07:07)

Já to zvládám i na sucho a je to bez problémů. Nevím jak časté je že si obřezaní stěžují na to že jim ta kůžička chybí, ale mě ne.

Default User Image
Leo (Čt, 11. 7. 2024 - 08:07)

Neříkám,že to nejde,ale radši trochu namažu gelem,než abych si ho sedřel. Ono to docela pálí když mám odřeného žaluda a pak ho uklidím zpět do trenek. Tohle už mám za sebou.

Default User Image
Ondra (St, 10. 7. 2024 - 16:07)

Ano je to tak ,při honění je vždy potřeba gel ,jak si psal také mi žalud narostl do objemu po obřízce 

Anonym (St, 10. 7. 2024 - 08:07)

Při honění  stačí pomazat tou tekutinou co začne vytékat.   

Default User Image
Adam (Út, 18. 6. 2024 - 20:06)

Zdravím, byl jsem v 17 (před rokem) na zákroku s bimbasem. Odstranění uzdičky. Nyní to mám takto https://ibb.co/x35Nvpb a mám sníženou citlivost. Někdo nějakou radu? Jak si na to zvyknout? Díky za rady.

Anonym (Ne, 30. 6. 2024 - 14:06)

Chci se Te zeptat, jak dlouho trvalo hojeni po tom odstraneni uzdicky, mel jsi nejake komplikace, jak dlouho zaktok trval? Ja mam trvale stazeno "od prirody" od puberty a uvazuji o odstraneni uzdicky, proste se mne to libi,  bimbas by uz pak byl uplne jako obrezany. Predpokladam, ze to vyriznuti uzdicky je  dost maly zakrok, tak by to nebylo nic zatezujiciho... Dik.

 

Anonym (Po, 8. 7. 2024 - 11:07)

Asi to nic zvláštního není. Trvá to chvíli.  Já si to nechal udělat zároveň s obřízkou, líbilo se mi to víc a přišlo mi to tak lepší.  Všude se to hojilo zhruba stejně, žádné komplikace. 

Anonym (Po, 8. 7. 2024 - 15:07)

A rozhodl ses pro obřízku na základě toho, že už jsi předtím nosil trvale staženou předkožku?

Anonym (St, 10. 7. 2024 - 07:07)

Ano, i to byl jeden z důvodů proč. K zakrytému žaludu už jsem se stejně vrátit nechtěl takže jsem věděl že by mi to asi ani nevadilo. Nebo že bych to spíš chtěl takto než to mít jen stažené a muset pořád řešit aby to drželo. Veškeré obavy byly zbytečné.  Jediné čeho lituji je že jsem se tak nerozhodl mnohem dříve.

Anonym (Čt, 11. 7. 2024 - 17:07)

A v kolika ti to dělali? Někde jsem četl, že spousta lidí po odstranění uzdičky pak stejně jde na obřízku. Mně by obřízka do budoucna nevadila, vypadá hezky a je praktická.

Default User Image
Leo (Po, 1. 7. 2024 - 12:07)

U mě třeba odstranění uzdičky bylo na 5 minut. Doktor to jenom umrtvil a potom to jakoby "vypálil". Co se týče rekonvalescence,tak do  týdne to bylo úplně zahojený. 

Anonym (St, 26. 6. 2024 - 08:06)

Citlivost je u každého jiná. Já uzdičku též nemám, a ani z vnitřní předkožky mi toho moc nezůstalo, takže bych měl mít ještě více  sníženou citlivost ale není tomu tak. Když stojí tak je kůže krásně napnutá a je to moc fajn. Celkově lepší než to mít jen stažené.

Reklama

Přidat komentář