Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
PP (Út, 3. 9. 2024 - 22:09)

Znova vám nabízíme pomoc. Zanechejte zde kontakt.

Default User Image
zz (Út, 3. 9. 2024 - 22:09)

zz

Default User Image
markéta (Út, 3. 9. 2024 - 17:09)

Nejdříve páskem přes kalhoty a pak na holou

Default User Image
Jaroslav (St, 4. 9. 2024 - 10:09)

A co měl na sobě, kraťasy? A pak si je musel úplně svléknout  i spoďáry? A byl při bití přes měco přehnutý?

Default User Image
Pepa (Po, 2. 9. 2024 - 23:09)

Chceš zažít terapii pomocí výprasku?? 

Nabízím tradiční, spravedlivý, zasloužený výprask, Ženám, jenž mají potřebu ležet přes mužské kolena a čekají, kdy pádná, hrubá mužská ruka dopadne na nedočkavý zadek. Kdy jejich srdce tluče jak kostelní zvon.

Baví mě klasické výprasky, protože nabízejí tisíce možnosti, jak uniknout ze šedého světa. Každopádně jsem někdo, kdo miluje ryzí výprasky, mám rád dobře odvedenou práci a když přijdeš zas. 

Miluji chytnout divošku za ruku, stáhnout jí na své kolena. Rád používám ruku, vařečku, řemen. Miluji výprask přes šaty, když to bude málo, dají se vyhrnout a plácat přes kalhotky, když ani to, tak.... 

Každopádně nehledám sexuální povyražení, ale tradiční výchovné metody s úctou, respektem, avšak s důsledností, nabízím bezpečný přístav v bouři. 

Chceš být jak malá holka? Nechceš jen snít? 

Tak se neboj napsat, tvůj zadek bude v dobrých rukách.

Já 38 z K.V. nemám problém cestovat.

[email protected]

Anonym (Po, 2. 9. 2024 - 17:09)

Úchylovo volné pokračování z neděle. Ten má tedy život...

Default User Image
markéta (Po, 2. 9. 2024 - 16:09)

Dnes jsem se dověděla od spolužačky mého synka,že to s kamarády zatáhli a nešli na hodinu,kterou dnes měli do školy.Tak to budeme muset začít výpraskem až přijde domů.Jestli opravdu to zatáhl tak bude opravdu bit.takže dnešní vstup do 4.třídy začne asi výpraskem.

Default User Image
markéta (Út, 3. 9. 2024 - 17:09)

Dostal pořádně tím řemenem ,no myslím,že si to bude nějakou dobu pamatovat.

Anonym (Út, 3. 9. 2024 - 17:09)

Co příště zkusit prut? Kluka to bude víc bolet a bude se bát dostat s ním na zadek.

Default User Image
Jana (Út, 3. 9. 2024 - 14:09)

Tak co, dostal chlapec přes zadek, i ten jeho kámoš? U nás se to bude konat dneska, dnes navečer bude bit náš desetiletý Pepa. A jeho kámoš Jonáš bude taky bit, jsou to sousedi, kluci zlobili spolu - kouřili trávu... Dostanou oba společně, chlapečci....Buď u sousedů, nebo u nás, ještě se domluvíme, kde budou biti.

 

Default User Image
markéta (Út, 3. 9. 2024 - 17:09)

Budou mít kluci nějaké obecenstvo,maminka Katky litovala.že Katka neviděla jak dopadne někdo kdo lže.

Anonym (Út, 3. 9. 2024 - 17:09)

Měla tam u vás zůstat. Bylo by to pro ní poučení,jak dopadne dítě, které lže a jde za školu.

Anonym (Út, 3. 9. 2024 - 17:09)

Co kluci, už dostáli pořádně na zadek. Za tohle by měli dostat prutem na holou.

Default User Image
markéta (Út, 3. 9. 2024 - 17:09)

Bohužel dříve než jsem si to mohla ověřit tak mi volala paní učitelka všechno mi sdělila.Když přišel Zdenda domů tak jsme se zeptali co škola,vše si zjistil od kamarádů takže dělal jako by nic.Teprve když zjistil tak se začervenal a přiznal ale to už bylo pozdě.Kamaradka koukala do země věděla ,že to víme.Řekli jsme jí at jde domu ,že Zdenda už ven nepůjde,že dostane výprask.Bylo na Zdendovi vidět ,že je naštvaný ,že jsem to před Kačkou řekla.Sebrala se a odešla.Amy s manželem jsme šli na to.Manžel si odepnul pasek a začal výprask.

Anonym (Út, 3. 9. 2024 - 16:09)

Podelite se o průběh synova a kamarádova výprasku?

Anonym (Po, 2. 9. 2024 - 22:09)

Být to můj kluk tak mu zpraskam zadek,aby věděl, že se za školu nechodí.

Default User Image
Jaroslav (Po, 2. 9. 2024 - 18:09)

Už se konal výprask?

Default User Image
H (Po, 2. 9. 2024 - 13:09)

S

Default User Image
Přísná (Po, 2. 9. 2024 - 13:09)

Začal tu někdo nový školní rok u svých pubertálních dětí také výpraskem? 

Kdyby mi nechodily ze školy e-maily a neznala jsem se s jejich třídní, tak by mi s chutí zatajili, že měli obě doporučené doučování matematiky a angličtiny. 

Pár facek ( pro každou deset) a okamžité ohnutí přes stůl a výprask bičíkem, který mám pro své zlobivé klientky. Tentokrát bez počítání, ale do opravdu hodně červených zadečků. 

Měl někdo podobný začátek? 

 

 

 

 

Default User Image
Zuzana (Po, 2. 9. 2024 - 20:09)

Při fackach drží? Neuhybaji?

Reklama

Přidat komentář