Reklama

Kluci a nahota doma

Default User Image
Petr (St, 3. 7. 2024 - 12:07)

Je mi 25

Anonym (Pá, 28. 6. 2024 - 17:06)

Ake nosis pradlo? Jakou mas postavu? Odkud jsi? Diky

Anonym (Pá, 28. 6. 2024 - 07:06)

Rád jsem se svlékal, když jsem byl doma sám, nebo když jsem si myslel, že mne nikdo neuvidí. Pak jsem listoval v hanbatých časopisech, fotkách, knížkách a onanoval jsem. Někdy se stalo, že jsem přeslechl, že někdo přišel a byl jsem zpozorován, ale žádné divení, nebo nevole se nekonaly. Když přišla návštěva, mamka mne vždy upozornila abych se stačil obléci. Některé to nechtěly, že se rády podívají na mladýho vyspělýho kluka. Tak jsme jim to umožnili. Příbuzné ženy se mohly podívat. Znaly mne od malička.

Default User Image
Jan (Pá, 28. 6. 2024 - 06:06)

Jsme parta kluků a holek a chodíme na různé akce na hory, vystoupení , čundry a nikdy se nestalo že by někomu vadilo že je nebo jsou nazí při nějakých aktivitách například minulou sobotu jsme byli u nás na zahradě na bazénu,kluci připravili ohniště vařili jsme kotlíkový guláš a mu holky nachystali jidlo pití takový raut at máme co zobnout při koupání. Ale teď to hlavní , všichni jsme byli na zahradě nazí při koupání v bazénu i tak jsme seděli pod pergolou v rouše Evině a Adamově nikdo se před nikým nestyděl nám klukům se občas postavil ale brali to všichni jako samozřejmost tak i to že jsme v bazénu dováděli a holky nám ty naše šulíny  i pohonily ale né tak že by jsme se vysemenili do bazénu. My jsme taky holkám   pohladili ty jejich broskvičky a nabyly vůbec proti ba naopak ale k sexu na veřejnosti nedošlo pak až se setmělo tak  nějaké sexy hrátky proběhly v zákoutí zahrady kde už nedosáhlo světlo které osvětlovalo pergolu a bazén . Večer jsme dojedli a uklidili co zbylo a šli spát k nám domů. Po osprchování jsme postupně políhali už do předem připravených spacáků v pokoji a hale a ráno zase v rouře Evině a Adamově připravili snídani a pak šli ochladit naše těla do bazénu protože teplota už sahala ke třicítce . Byl to krásně strávený víkend a ne asi poslední protože rodiče letí na čtrnáct dnů do Egyptu   

Default User Image
Alin97 (Ne, 4. 8. 2024 - 07:08)

To musí být parádička, nechal bych si takový relax líbit.

Anonym (Čt, 27. 6. 2024 - 13:06)

Já jsem běžně nahý doma nechodil, když nepočítám přechody do koupelny a ven, kde mne stejně máma kontrolovala, jinak alespoň v trenkách. Ale, když přijela na návštěvu pobožná babička z Moravy, tak to byla jiná. Ta byla ze mě úplně u vytržení. Zakrývala si oči, tak aby viděla, křižovala se, drmolila motlitby a chřestila růžencem. Máma z toho měla velkou srandu, protože to byla její neoblíbená tchýně. Samozřejmě jsem měl vždy erekci a když jsem byl už zcela vyspělý, tak to pro ni musel být zážitek. Vždy mi přivezla něco na sebe a trvala na tom, abych si to zkusil a nechal, ale máma, že ne, že je to škoda, abych se svlékl a ukládala, většinoiu trenky, do skříně.

Default User Image
Jirka (Čt, 27. 6. 2024 - 14:06)

Já jsem trávil prázdniny u babičky na venkově. Při koupání jsem stál ve vaničce a ona mě myla. Někdy u toho byla i její sousedka, která se nepokrytě dívala, zatímco já měl z babiččiných prsou vypadávajících jí z košile erekci a studem bych se propadl. Občas to asi babička navlíkla, že musí na trávu králíkům, teta mě tehdy vždy tak mydlila v rozkroku, že jsem vystříkl. Pěkně jí to vždy vzrušilo, ale dělala, že nic zatímco já vzrušením byl KO ! Dodnes na to vzpomínám.

 

 

Default User Image
Simca (Čt, 27. 6. 2024 - 08:06)

Muj syn ted taky zacal doma chodit nahy a kdyz prijde zvlaste damska navsteva tak najednou nezbytne neco potrebuje. To ze chodi nahy bych jeste davala ale problem je ze mu vzdy uplne stoji takze ma samozrejme vyspuleny zalud a to mi prijde uz nevhodne. Asi do 12 let jsem ho sprchovala a myla jsem mu po stazeni predkozky i jeho zalud ale prave v tomhle veku asi v 11 letech uz se mu pravidelne stavel a to byla velmi zabavna podivani pro obe starsi dcery ktere si to nenechaly nikdy ujit. Nechtela jsem jim to zakazovat a nechala jsem tomu volny prubeh. Ted to dceram vubec neprijde divne ze jejich bratr si neco dela v kuchyni a stoji mu protoze se doma taky obcas promenadujou nahate. Vcera me syn rekl ze mu kamaradky od jedne z dcer osahavaly jak varlata tak hlavne penis pry jak ho ma tvrdyho. Asi tomu nelze zabranit to k tomuhle veku asi patri ale nechtela bych se dozit toho jak nekdo pise dole ze mu devcata budou vxpisovat soutez a budou se divat jak daleko jim syn vystrikne semeno. Tal jsem synovi uz dala instruktaz protoze uz tam byly naznaky aby jim strikani predvedl.

 

Anonym (Pá, 28. 6. 2024 - 15:06)

Že mu stojí to je asi normální. Vyšpulený žalud jestli přijde nevhodný je věc vkusu. Některé ženy to pohoršuje, jiným se to naopak líbí. Já ho třeba mám odkrytý stále, protože mám obřízku. Že jsou na něj kamarádky zvědavé se asi dá pochopit 

Default User Image
Anonym (Čt, 22. 8. 2024 - 09:08)

To je normalne ,keď sa dostavi erekcia predkožka sa zo žaluďa sama stiahne čiže žaluď da odhali .

Default User Image
Adam (Út, 18. 6. 2024 - 20:06)

Zdravím, byl jsem v 17 (před rokem) na zákroku s bimbasem. Odstranění uzdičky. Nyní to mám takto https://ibb.co/x35Nvpb a mám sníženou citlivost. Někdo nějakou radu? Jak si na to zvyknout? Díky za rady.

Default User Image
Petruno (Út, 18. 6. 2024 - 19:06)

Já jsem měla příležitost být ve společnosti nahých kluků pouze o prázdninách u tety. Moji dva bratranci byli zvyklí běhat po domě bez jakýchkoli kalhot jen v tílku. Nestyděli se ani když už byli v pubertálním věku.

Default User Image
Jak na to? (Út, 18. 6. 2024 - 17:06)

Znáte někdo osvědčenou metodu, jakým způsobem skoncovat u kluka s domácí nahotou? Mému synovi bylo letos 16, a jakmile přijde ze školy, pokaždé se svlékne donaha a pokud zůstává doma tak je nahý pořád. Nevím jak docílit, aby si oblékl alespoň spodní prádlo, jsem z toho zoufalá.

Default User Image
Max (Út, 2. 7. 2024 - 11:07)

Je to přece normální chodit nahý, již jsem psal v mnoha komentářích, že jsem ještě v 15 letech chodil nahý i do blízkého obchodu pro nákup, s rodiči si užíval v nahotě na dovolené u vodní nádrže v kempu tak jako ostatní děti různého pohlaví a věku, i nyní celé léto si užívám pohodu zcela nahý při jakékoliv činnosti doma i venku před osmdesátkou, tak nevím proč by se měl syn oblékat ???

Anonym (Út, 18. 6. 2024 - 17:06)

Nechapem ale co ti na tom vadi? Vzrusuje ta? Stojo mu stale?

Anonym (Út, 18. 6. 2024 - 17:06)

Já bych to překousla, ale problém je, když si dcerka chce přivést domů kamarádku nebo přijde nějaká návštěva.

Default User Image
Max (Út, 2. 7. 2024 - 11:07)

Nevidím v tom žádný problém, já od mladí se nestyděl před nikým, ani v současné době to nikomu nevadí, třeba že se v poslední době hodně střídají doručovatelky, moje nahota nikomu nevadí, je to jen zvyk

Anonym (Út, 18. 6. 2024 - 17:06)

ak vie, že Ti to vadí, a aj tak to robí, znamená to, že ťa nerešpektuje ako mamu. neviem, aké riešenie by sa na to dalo nájsť...

Anonym (Út, 18. 6. 2024 - 17:06)

Neřekla bych, že mě nerespektuje. Vůbec není problémový, chová se slušně, poslouchá mě snad ve všem, kromě této jedné věci. Už jsem přemýšlela i nad psycholožkou.

Anonym (So, 15. 6. 2024 - 15:06)

hezké čtení

Reklama

Přidat komentář