Reklama

Jak správně kouřit chlapa

Anonym (Út, 6. 8. 2024 - 06:08)

Holky, když kouříte chlapovi penis, onanujete u toho?

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 13:08)

Jsi sexy

Anonym (Út, 6. 8. 2024 - 23:08)

Klitotis si o to sám říká.

 

Anonym (Út, 6. 8. 2024 - 21:08)

Zalezi, co je ucelem. Pak to totiz znamena, ze jedna ruka nedela neco, co by delat mohla ...

Default User Image
Paul (Po, 5. 8. 2024 - 22:08)

Číslo 773033020

Default User Image
Ivana (Po, 5. 8. 2024 - 17:08)

Můj přítel měl předemnou několik holek a vždy když dojde na orálek, tak si trochu stěžuje, že v předešlém vztahu byl při kouření více vzrušený, tak nevím co dělám špatně.

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 13:08)

Ukaž číslo kočko

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 13:08)

Ukaž prcání

 

Anonym (Pá, 9. 8. 2024 - 14:08)

Ty neděláš špatně nic, jen on je debil 

¯\_(ツ)_/¯

Anonym (Po, 5. 8. 2024 - 22:08)

U Tebe toho bude špatně asi víc, nemyslím to ale špatně. Uvědom si jak k orálnímu sexu přistupuješ, jak se u toho tváŕíš. Je to praktika, kterou chceš mít co nejdříve za sebou nebo se na ni těšíš? Už tím příteli dáš najevo, jestli je to jen...aby se neřeklo nebo ho chceš s chutí udělat. Projev nadšení, nikam nespěchej, udělej si u toho pohodlí, vyřeš si sama pro sebe, jestli polknout nebo ne. Je toho mnohem víc, aby z Tebe byla úžasná milenka. Není od přítele příliš taktní aby se zmiňoval jak mu to jiná dělala nebo že od Tebe to není ono. Každá jsme jiná, taky jsem ze začátku tápala jak mu to nejllěpe udělat, aby byl spokojený a těšil se na mne. Hlavu vzhůru a s chutí do toho :-) 

Anonym (Po, 5. 8. 2024 - 22:08)

Jo a ... zkousej menit techniku, zeptej se ho, jak ny se mu to libilo nejvic a co je asi nejslozitejsi ... to co se mu libi dnes, nemusi byt to, co bude chtit za tyden. Takze sleduj jak reaguje a kdyztak zmen techniku. Nekdy vic sat, jindy vic honit. Nekdy pomalu, objevitelsky, nekdy rychle a zivocisne. Neni to jednoduche a ne vzdy to vyjde na 100%, ale to se nemusi povest ani jemu.

Anonym (Po, 5. 8. 2024 - 22:08)

Ono to nemusi byt jen technikou, ale tak nejak vyrazem a zajmem pri te cinnosti jako takove. Moje zkusenost je takova, ze nektera to delala sice technicky dobre, ale s cilem co nejrychleji me vysemenit, kdezto jina si hrala, bylo videt zajem a vnimani kazdym kouskem jejiho tela a presto ze nemela nejlepsi techniku, tak me bavil ten zajem me udelat to nejlepsi a snaha zjistit, co se mi vlastne libi a co ne.

Default User Image
Anna (Čt, 11. 7. 2024 - 17:07)

Možná, že máte některá lepší techniku já jedu klasiku do úst a jazykem hezky přes žaluda. Sperma nepolykám.

Anonym (Čt, 11. 7. 2024 - 20:07)

Docela jsem zasmála že jedeš klasiku do úst. Kam si ho chceš jinam u kouření strčit? S provedením jsi taky hodně na štíru. 

Default User Image
Petr (St, 10. 7. 2024 - 11:07)

Zajímal by mne váš názor na následující příběh. Dvacetiletá dcera jednoho známého mi minulý týden vypravovala, že si našla přítele o dva roky staršího, že však ten se má k sexu jako lačný k sraní. Ona, že je stále panna, ale už prý nechce. Ale vypravovala mi, že už jednou vykouřila penis nějakému třicetiletému chlapovi a že sperma i spolkla. Neptal jsem se, jestli u toho byla nahá a třeba onanovala. Ale zajímal by mne váš názor, zda je běžné, aby panna provozovala orální sex.

Anonym (Út, 30. 7. 2024 - 13:07)

No je to takové divné, když má holka penis dřív v puse než ve vagíně. Správně by panna vůbec neměla vědět, že existuje něco takového, jako je orální sex. A ještě ke všemu to semeno spolkla. Ta "panna", kterou popisuješ, mi spíš připadá jako stará zkušená kurva.

Anonym (St, 31. 7. 2024 - 19:07)

Spousta holek je panna, pohoni, pokouri, ale neda ti. Co je na tom divneho?

Anonym (St, 31. 7. 2024 - 18:07)

To to je za nesmysl, ty zelenaci? Ty budes ten trtkac, co umi jen zasunout a nic jineho ani neumi. Sukacka je az to posledni, co zenske muzu dat. Napred ji to udelam rukou, pak pusou a uplne naposledy ji treba osukam. Stejne tak ona me. Hned picat na prvnim rande? Proc se pripravit o spoustu zabavy?

Default User Image
Ilona (Pá, 12. 7. 2024 - 06:07)

Já byla panna do 16 ale kluka jsem měla.uz ve 14 .pipak byla tabu   tak o dírku výš 

Anonym (St, 10. 7. 2024 - 12:07)

Nadržanosť človeka v niektorých prípadoch robí fakt neskutočné divy takže áno, je to možné

Reklama

Přidat komentář