Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Pepa (Út, 10. 9. 2024 - 20:09)

Je tu někdo kdo dává dětem výchovně na zadek? 

Default User Image
Moni (Út, 10. 9. 2024 - 20:09)

Já dávám klukovi vařečkou.

Default User Image
Pepa (Út, 10. 9. 2024 - 20:09)

A nebyla byste schopna dát i tomu mému? Já nebudu chodit kolem horké kaše a řeknu to narovinu. Mám syna 18 let. Je sice věkově dospělý, ale jediné co na něj platí je výhruška výprasku. Výprask nikdy nedostal a ta výhruška už pomalu taky přestává platit, ale já mu nedokážu dát, takže budu rád, kdybyste mu dokázala dát, třeba i když budete dávat tomu vašemu. 

Default User Image
Moni (Út, 10. 9. 2024 - 21:09)

Děkuji za důvěru. Tohle by ale nešlo. Svému synovi (má 16) nařežu na holý zadek, když je třeba, ale cizímu ne. Taky mi není jasné, jak by to vlastně proběhlo. Pochybuji, že cizí kluk jen tak stáhne kalhoty a trenky a ohne se před cizí ženou, když vy sám se mu dát výprask zdráháte.

Default User Image
Pepa (Út, 10. 9. 2024 - 21:09)

Samozřejmě to chápu a respektuji, každopádně pokud byste si to přeci jen rozmyslela, tak bych vám byl velice vděčný. Přeci jen pokud je vašemu klukovi 16, tak ty 2 roky nejsou úplně velký rozdíl a pokud on se svlékne, tak myslím, že by neměl být problém aby se ohnul i o 2 roky starší ne? Každopádně samozřejmě záleží na vás 

Default User Image
Moni (Út, 10. 9. 2024 - 21:09)

To je dobře, že to chápete. A zkuste být na svého kluka přísnější a vyplaťte ho sám. Vařečka je dobrý "lék" na zlobení.

Default User Image
Zuzana (Út, 10. 9. 2024 - 23:09)

Jsou lepsi

Default User Image
Moni (St, 11. 9. 2024 - 06:09)

To jistě, ale nám se vařečka osvědčila. Se zadečkem si opravdu rozumí.

Default User Image
Pepa (St, 11. 9. 2024 - 13:09)

Moni, vy jste tedy rozhodnuta? Není aspoň nějaká šance, že byste si to rozmyslela, protože jak vidíte, tak se nikdo neozval 

Default User Image
Moni (St, 11. 9. 2024 - 15:09)

Opravdu ne Pepo. 

Default User Image
Pepa (St, 11. 9. 2024 - 20:09)

Dobře. Poradíte mi alespoň jak na to, kdybych se náhodou rozhodnul, myslím spíš optimální počet ran atd., prostě jakákoliv rada dobrá m

Default User Image
Moni (St, 11. 9. 2024 - 21:09)

Rozhodněte se čím výprask provedete (vařečka, pásek, rákosku asi doma nemáte) a dejte tak 25 ran. Když uznáte, že to stačí, tak dobře, když budete mít pocit, že zaslouží víc, přidejte. Třeba do 35. Nejlíp, když si kluk svlékne úplně kalhoty a stáhne trenky. Já kluka ohnu přes koleno (na výprask vařečkou ideální). Jestli použijete pásek, tak ať se ohne třeba přes stůl nebo přes opěradlo křesla apod. Hlavně výprask dokončete i když bude brečet a naříkat. 

Default User Image
Pepa (St, 11. 9. 2024 - 22:09)

To jsou takové ty běžné rady, já jsem spíš myslel takové ty "top secret" rady. Nejlépe, kdybyste mi třeba řekla čím mu dát, každopádně už vás nechci otravovat a děkuji aspoň za tohle 

Default User Image
Moni (Čt, 12. 9. 2024 - 11:09)

Dejte vařečkou. Což jsem už psala předtím. Nejlépe větší vařečkou. Ta moje má na délku 40 cm.

Default User Image
Pepa (Út, 10. 9. 2024 - 23:09)

Vy byste mu dokázala dát? 

Default User Image
Pepa (Út, 10. 9. 2024 - 21:09)

Snažím se být přísnější, ale nepomáhá to a výprask prostě se svojí povahou nedokážu. Každopádně děkuji a doufám, že seženu někoho jiného. Kdybyste si to rozmyslela, tak dejte vědět, ale přemlouvat vás samozřejmě nebudu. 

Default User Image
Milan (Út, 10. 9. 2024 - 21:09)

Ahoj Moni a mě by jste mohla dát výprask vařečkou zaplatil bych vám to jestli by to šlo ? moc prosím nikdy jsem v životě nedostal tak vás moc prosím šlo by to ?

Default User Image
Moni (Út, 10. 9. 2024 - 21:09)

Najděte si někoho vhodnějšího Milane.

Default User Image
Marian (Út, 10. 9. 2024 - 18:09)

Já sem z Olomouce Karolíno,co se seznámit a domluvit třeba na výprasku?

Default User Image
Karolína (Út, 10. 9. 2024 - 19:09)

Ahoj tak jakože mužem 

Reklama

Přidat komentář