Reklama

Starší ženy a mladší muži

Anonym (Pá, 30. 8. 2024 - 13:08)

I kdyby o tom nepsali, tak se to hned rozkřiklo. Věděli to všichni, široko- daleko.

Anonym (Pá, 30. 8. 2024 - 13:08)

Já to třeba nevím doteď.

Anonym (Pá, 30. 8. 2024 - 15:08)

To jsi asi nebyl na světě. Stalo se ještě za Husáka. Ale může to být pořád, jenže dnes je spousta věcí jinak, než tenkrát, za tuhé totality.

Anonym (Pá, 30. 8. 2024 - 16:08)

Byl a pamatuju možná víc jak ty. 

Anonym (Pá, 30. 8. 2024 - 16:08)

Pamatovat můžeš, ale vědět nemusíš vše.

Anonym (Pá, 30. 8. 2024 - 16:08)

Od toho má svět tebe. Sice to máš všechno jaksi v mlze ale jak se někdo usere tak jsi hned s hovnem Strejc.

Anonym (Pá, 30. 8. 2024 - 16:08)

Díky za ocenění. Ne tím, jak mne urážíš, ale těší mne, že reaguješ. A to je víc než pochvala. Jenže to bys musel být taky jaksi v mlze, abys pochopil. Ale ta doktorka z blázince, si to fakt nezaslouží. 

Anonym (Pá, 30. 8. 2024 - 16:08)

👍🤣

Default User Image
Ros (St, 28. 8. 2024 - 11:08)

Všem chlapům doporučuji randit se starší vydanou ženou.Mam s tím letité zkušenosti. Sex je s nimi je fantasický  zážitek a vstah se dá využít ve váš prospěch.Pokud vás dotyčná omrzí pustíte ji bez problému k vodě.Pokud s ní máte prospěch tak to využijte.Ja to tak dělám a mám se fajn. Chci s ní seksovat tak mi podrží.Chci peníze nebo nějakým dárek tak to dostanu. Protože né já,ale ona je ta špatná a tak mě musí poslouchat 🙂🙂🙂

Default User Image
Honza (Čt, 29. 8. 2024 - 14:08)

Mám o 26let starší. Ale není to rozhodně tak že by ona byla ta špatná a něco jsem od toho očekával. Jsme spolu kvůli sexu. Takhle nám to vyhovuje.

Anonym (St, 28. 8. 2024 - 12:08)

Tak to jsi normální prostitut a ne každý na to má povahu. To samé platí u ženských . Já znám spoustu krásných žen co dělají třeba prodavačky nebo servírky a mohly by se klidně nechat vydržovat. U chlapů je to většinou tak že buď,jako ty, vyhledávají starší dobře situované paničky aby je živily a nebo to musí být nějaký extra fešák a sexuální bůh aby si mladého chlapa vydržovala mladší nebo stejně stará.

Default User Image
Ros (St, 28. 8. 2024 - 12:08)

Prostitut opravdu nejsem,To že jsou hloupé, najivky které uvěří sladkým řečem a vylejvaj si srdíčka na mých prsou je jejich problém.Neveril bys kolik tajemství mi prozrazují o rodině, manželovi a dětech Místo aby to řešili s muži tak se svěří cizímu.Ovsem najdou se i výjimky.Ta která nechce nedá. Přiznám se Ti,že já to dělám pro svůj prospěch jak fyzickým tak movitý.Kdyz je někdo blbej tak procztoho nevyužit.Takova je dnes doba 

Anonym (Pá, 30. 8. 2024 - 07:08)

No a pro to jsi prostitut. Ty na jednu stranu píšeš že nejsi a hned v zápětí se priznáš že to děláš nejen pro fyzický prospěch ale i movitý. Ty asi moc chytrý nebudeš, že? Proto asi ty staré a naivní ženské...

Default User Image
Arnošt (Čt, 29. 8. 2024 - 17:08)

Ale morální to není. 

Default User Image
Honza (Čt, 29. 8. 2024 - 22:08)

Co je na tom nemorálního, většina žen kolem 50 jsou ještě atraktivní a chtějí si užít sex. A spousta je jich rozvedených. A mladý kluci to chtějí taky. 

Default User Image
Arnošt (Pá, 30. 8. 2024 - 16:08)

Nemorální je brát dárky od vdané ženy a sexovat s ní. 

Anonym (Pá, 30. 8. 2024 - 06:08)

Rozvedeným je lepší se vyhýbat. Většina z nich je poznamenána negativními zkušenostmi z manželství, které přenáší do dalších vztahů. Lepší jsou neuspokojivě vdané a úplně nej, jsou vdovy. 

Default User Image
Honza (Pá, 30. 8. 2024 - 22:08)

Rozvedený jsou sice poznamenaný ale sex si chtějí užít taky. A je to bez problémů. Když je rozumná, třeba jako my rozdíl 26 let. Rozvedená, dohoda máme se vzájemně na sex protože nám to oboum vyhovuje hlubší vztah je blbost. Sexujeme pořád. Oba jsme si potvrdili že zažíváme momentálně nejlepší sex.

Default User Image
Karolína (Pá, 23. 8. 2024 - 23:08)

V necelých padesáti letech manžel odešel k mladé a já zůstala s již dospělými dětmi sama. Na podnikovém večírku jsem seděla s jedním svobodným kolegou, který dojížděl k nám do města. Nějak jsem mu nabídla, že může u mě přespat. Nejprv jsem netušila, že skončíme spolu v posteli, ale jak se večer postupně sunul, tak naše sympatie rostly a po příchodu ke mě jsme skončili hned v posteli. Milování bylo úžasné a mi jsme se začali spolu navštěvovat. Ostatní nám k tomu moc nepřáli, ale o to jsme se více milovali. Po dvou letech jsem ho přesvědčila, že se mnou nebude již mít rodinu, aby si našel k sobě ženskou, tak jsme se rozešli. Já jsem zatím sama. 

Default User Image
Honza (Po, 26. 8. 2024 - 22:08)

Zdravím vás Karolíno. Zažívám něco podobného.Našel jsem si ženu o 26let starší. Bydlíme ve stejné ulici (známe se delší dobu) a dřív by mně vůbec nenapadlo že spolu někdy skončíme v posteli. Ale stalo se.   

Reklama

Přidat komentář