Reklama

Výprask

H. (St, 21. 7. 2004 - 09:07)

Ahoj,je tady nekdo podobneho ražení:)Mě se libí představa, že naplácám nějaký dospívajcí slečně, nevzrušuje mě bolest, ale atmosféra samotného výchovného výprasku!Vůbec nic mi neříkají nějaký násilnosti,svazování,mučení,bičování apod., ale tahle představa mě maximálně vzrušuje!!!

J. (So, 17. 7. 2004 - 18:07)

Nedovedu si predstavit, ze by me pritel "prokrvil" prdelku behem jizdy na konicka, ale delava to pri poloze zezadu. Je to taky moc prijemne. Ale mam rada od nej i normalni vyprask. Uz jsme zkouseli ruzne nastroje - varecku, pasek, proutek... Jsou hranice, kdy uz je mi to neprijemne, ale jinak me to hodne vzrusuje. Ale nikdy jsem potom nemela modriny, jen par hodin cervenou prdelku, nebo elegantni rude prouzky od proutku. Jsem snad proto uchylna, ze se mi to libi? Mozna jo, ale proc to v sobe udupavat, kdyz vim, ze se mi to libi? Je tu nekdo podobneho razeni?

Lojza (Ne, 29. 11. 2020 - 18:11)

Rad bych ti dal na zadeček treba vareckou. A potom ti vylízal kundicku i zadeček.

Věrka (Po, 22. 3. 2004 - 19:03)

Jé Iveto nejmenoval se Honza? Mám stejnou zkušenost, byl v tom naprosto přirozenej a skvělej, a to jinak každou sebemenší bolístku skoro obrečim:)..

ivo (Po, 22. 3. 2004 - 19:03)

Ja som sastretol s jednym dievcatom a ta po case chcela to prektikovat ,nemal som chut ale nakoniec som pristal a bolo to fajn,2 ra este lepsie a potom ma zrezala dost casto len raz to prehnala ale aj to sa da prezit.

Iveta (Út, 15. 4. 2003 - 08:04)

Před pár lety jsem měla pletky s nádherný klukem, který mě dokázal při jízdě "na koníčka" pěkně "prokrvit" pozadí. NÁDHERA!!! Strašně moc to umocnilo prožitek. Ono to totiž při tom vzrušení vlastně nebolí, ale tak nějak svěďo-štípe. Byla jsem z toho vždycky rozpálená do běla. Horší to bylo druhý den, mám sedavé zaměstnání. Ale zase jsem na něj měla památku a vzpomínka na předešlou noc byla jaksi neustále živá.... Ach jo, často si na něj a na TO vzpomenu. S mým nynějším manželem jsme tohle zpočátku taky praktikovali, ale bohužel, když dva dělají totéž, není to totéž.

Juraj (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

Ja jsem dostaval že srandy od tety ani to nebolelo ani s vařečkou ani rukou ani proutkem vůbec nebolelo jednou jsem u tety spal když jsme šli spát tak mi teta vzala za ruku sedla na židli prechnula mě přes koleno stáhla mě kalhotky a teta říkala že srandy na holou dál mi pijeta dvacet na holou ani mi to nebolelo ale jsme se smáli a pak jsme šli spát a hodně jsme se smáli.

Juraj (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

Ja jsem dostaval že srandy od tety ani to nebolelo ani s vařečkou ani rukou ani proutkem vůbec nebolelo jednou jsem u tety spal když jsme šli spát tak mi teta vzala za ruku sedla na židli prechnula mě přes koleno stáhla mě kalhotky a teta říkala že srandy na holou dál mi pijeta dvacet na holou ani mi to nebolelo ale jsme se smáli a pak jsme šli spát a hodně jsme se smáli.

Milan (St, 9. 4. 2003 - 00:04)

Hrozně zajímavé téma. Představa pořádného nářezu na holou od spolužačky ze školy mě dokáže přivést k šílenému orgasmu. Nekladu si otázku, zda je to normální - každý máme svoje představy a když nikomu neubližujeme, je to naše věc. Zajímalo by mě, zda podobné představy mají i jiní.

Návštěvník (Po, 29. 7. 2002 - 11:07)

Skúste niekto napísať o vlastných zážitkoch s výpraskom. Aké to je dostať, alebo udeliť niekomu výprask. Hlavne ma zaujímajú názory žien a dievčat na túto tému. Ve?mi ma vzrušuje poh?ad na krásny červený zadoček. Pritom vôbec nejde o tvrdé výprasky, ale iba o také, ktoré privodia spoločné potešenie a následne skončia krásnym orgazmom.

Reklama

Přidat komentář