Reklama

NOHA V SÁDŘE

Anonym (Čt, 22. 8. 2024 - 17:08)

Dojdi si s tou schízou ty psychouši. Rok tu Němce nahaníš po celý republice a posíláš na něj ty svoje bájný inspektory a škodu jsi mu vyčíslil pomalu do miliard a teď tu za něj píšeš a ještě že tě jako vychvaluje jaký jsi seriózní podnikatel a doktor zároveň. 

Anonym (St, 21. 8. 2024 - 03:08)

Už je vše nahlášeno na Policií ČR a budou se tím zabývat.

Anonym (St, 21. 8. 2024 - 06:08)

Tím se ale zabývají už dlouho a krom všelijakých výhrůžek všelijakými obálkami a inspektory tady kde nic tu nic.

Anonym (St, 21. 8. 2024 - 00:08)

Hele ty borečku bez mozku! Smetiště si laskavě dělej z jiné webovky zde na to Tvé vyhrožování doopravdy nikdo není zvědavý. Bohužel ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Patrik

Anonym (St, 21. 8. 2024 - 06:08)

To myslíš sám sebe s těmi litaniemi co tu smolíš furt dokola ?

Default User Image
Michal Hrebičík (Út, 20. 8. 2024 - 21:08)

Ahoj holky,

chcete-li si během pěti dnů vydělat 4.000,-- až 5.000,-- Kč dejte mi prosím vědět.

Musí vám být 18 až 40 let, musíte mít po dobu pěti dnů čas na alespoň 8 až 10 hod.

Dále je zapotřebí souhlasit s podmínkami smluvního partnera. V současné době je to dobrovolná fixace nohy, jestli chcete levou nebo pravou je na vás.

Vše proběhne ve čtvrtek mezi 14:00 až 19:00 hod., sundání pak v pondělí nebo v úterý mezi 7:00 až 11:00 hod.

Vše bude předem domluvené na sádrovně přímo v nemocnici.

Berle zapůjčíme a samozřejmě obdržíte chodící sádru. Jedná se o typ SLWC cast, avšak došlap až po 12 hodinách a nejlépe minimální.

Odvoz zajistíme od autobusového nádraží nebo železniční stanice k nemocnici i do hotelu, ten však není v ceně.

Za přibližně půl roku nebo po domluvě klidně až za 15 nebo 25 let se fotky mohou objevit na internetu. Jsou dostupné pro Němce, Nizozemce, Maďary, Poláky, Francouze, Brity v jejich jazyce od 5 € až za 30 €. Z toho vám CastedEurope nabízí provizi.

Holky o žádný podvod se nejedná jak by zde uvedl Ladislav Němec z Robstark.

Máte-li zájem tak se prosím ozvěte do 1. září 2024.

[email protected] 

Můj dlouholetý věrný kolega. Tato služba je dostupná na Jižní Moravě, v případě oboustranné spokojenosti a důvěře je možná dlouhodobá spolupráce.

Zasláním e-mailu nic neriskujete, zprávu můžete zahodit do složky SPAM a případně pak věřit tomu, že jde o podvod, ale doopravdy nejde!

Anonym (Út, 20. 8. 2024 - 22:08)

A tu schízu léčíš kde ? 

Default User Image
Мафія (Út, 20. 8. 2024 - 21:08)

Шановний автор цього звіту!

за вами стежили протягом тривалого часу, і завдяки всьому цьому вмісту ви допомагаєте нам знайти вас більше. У співпраці з кримінальною поліцією Бенешова найближчим часом вас запросять з’явитися в офіс для надання пояснень.

Default User Image
Idanuts (Út, 20. 8. 2024 - 14:08)

Ahoj, za předpokladu, že chcete sádru dejte mi prosím vědět na e-mail ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠idanuts

Anonym (Út, 20. 8. 2024 - 14:08)

Dej vědět kontakt na nemocnici a lékaře .

Default User Image
Ladislav Němec (Út, 20. 8. 2024 - 21:08)

Psychiatrická léčebna Bohnice

tel.: 284 016 111

Po-Ne: 0:00 - 24:00

Default User Image
Anonym (Út, 18. 6. 2024 - 07:06)

Dělají se ještě sádry s podpatky?

Default User Image
Idanuts (Út, 18. 6. 2024 - 12:06)

Ahoj, ano dělají se stále SLWC cast, ale přiznám se, že potkat někoho se sádrou je už mít velký štěstí :-). Máš-li o sádru na noze zájem mohu to pro Tebe zajistit. E-mail je přezdívka uvedená jako jméno a vše přes Seznam. Peníze dopředu nevyžaduji proto se nejedná o žádný podvod jak zde vesele Xaver, Anonym, Jana Grabiec, Věra Krásná, Ladislav Němec o mě píšou. Jen chci připomenout, že e-mail k 30. červnu 2024 končí. 

Anonym (Út, 18. 6. 2024 - 21:06)

Ty jsi děláš srandu, ale ono na tebe dojde a brzy budeš v sádře ty a celý. 😂☠️

Anonym (Út, 18. 6. 2024 - 21:06)

Ty jsi děláš srandu, ale ono na tebe dojde a brzy budeš v sádře ty a celý. 😂☠️

Anonym (Út, 18. 6. 2024 - 16:06)

Jé, to je krásný jak sis tu jako sám se sebou napsal a odpověděl si . Voni jsou hlava 😂

Default User Image
Petra Wolfová (Út, 18. 6. 2024 - 06:06)

Ahoj, ve čtvrtek mám jet do Pardubic na školení, ale mám nohu v sádře. Je dobré mít volně prsty u nohy v sádře nebo raději si mám vzít silonku? Na zdravou nohu si vezmu balerínku. Děkuji moc za tipy a rady. Vaše Péťa (19 let)

Anonym (Út, 18. 6. 2024 - 07:06)

Ahoj Péťo, nejideálnější bude když si ve čtvrtek kdy má být 27°C vezmeš přes prsty u sádry silnou teplou ponožku a místo balerínky sněhule na ruce si vem rukavice a nezapomeň na kulicha. Já být tebou tak si vezmu telefon a volám ihned 284 016 111 a ať přijedou co možná nejrychleji. 

Default User Image
Jana Grabiec (Ne, 16. 6. 2024 - 09:06)

Vážení čtenáři, já jsem v životě měla jen jednou levou nohu v sádře. Tehdy mi bylo 21 let a zde jsem chtěla poradit. Odborné rady jsem se nedočkala už tehdy mi psal nějaký šmejd. Z bezpečnostních důvodů bych sem proto nikomu nedoporučovala vkládat telefon ani e-mail. Duševně narušený člověk vám začne denně posílat SPAM. Za předpokladu, že máte nohu nebo ruku v sádře tak vám přeji brzké uzdravení a hlavně bez následků. Odborně se pořádně s ošetřujícím lékařem ani poradna Dr. Max není vůbec na úrovni, zde jsem se žádné odborné odpovědi nedočkala, bylo to o něco lepší než tady. Mě hodně mrzí, že provozovatel této webovky udržuje spíše smetiště Xaver zde také nenapsal nic rozumného Láďa úmyslně poškozuje různá jména a Idanuts všichni dobře víme o koho jde. Myslím si, že kdyby tito lidé šly raději k ryblíku s kusem chleba nebo rohlíku a krmili tím kačenky tak udělají mnohem víc než denně čučet do mobilu a psát tyhle nezajímavý sračky a dotoho zneužívat mnoho jmen. 

Anonym (Ne, 16. 6. 2024 - 09:06)

Lojzíku, napiš ještě něco. Ty máš tuze pěkný pohádky.

Reklama

Přidat komentář