Reklama

na holou nebo ne ?

Default User Image
Linda (Čt, 15. 8. 2024 - 12:08)

Ano, dám. Všechny dostávají stejně, zlobí stejným způsobem, tak mi nepřijde fér jednu trestat méně. Až budou bydlet samy nebo klidně i se mnou, ale přispívat i kdyby jen symbolicky na nájem, tak dostávat na zadek nebudou vůbec. Zatím však mám všechny ještě ve škole a příjem nemají, takže za ně mám zodpovědnost. K tomu nejsem krkavčí matka, dostanou výjimečně a bez diváků. Jsou hodný, tak není třeba trestat. Za prázdniny dostala jen jedna, furt odmlouvala, neplnila si povinnosti a byla sprostá. Nedalo se to už, napomínala jsem ji měsíc skoro denně. Takže to, že tento týden dostala mi přijde adekvátní. Za tentorok dostala ještě jednou kvůli opakovanému zážkoláctví, též na holou vařečkou jako nyní. Prostřední dcera letos též dostala 2x a oba případy kouření, má astma, takže pro ni nebezpečný, takže oboje vařečkou. A ta nejstarší letos jednou za lennost, drzost a celkově ji už bylo dost a domluva nic, tak nejdříve jsem chtěla rukou jen, jenže odmítala spolupracovat, tak mě to naštvalo a snad po pěti letech jsem došla pro proutek na zahradu, dostala tedy 29 rukou a zbylých 5 proutkem a ač mi ji bylo líto, tak to bylo skutečně třeba. Já osobně na zadek dostávala doma taky a to až do 25 let, kdy jsem si našla vlastní bydlení. Byla jsem však trestaná přísněji, to bych však holkám nedělala. Stačí jen výjimečně. 

Default User Image
MIrek (Ne, 18. 8. 2024 - 19:08)

Tak to máte dobře zorganizované. Já dostával taky na zadek i po 18 letech, když jsem byl ještě doma.

Default User Image
Linda (Čt, 15. 8. 2024 - 12:08)

* 20 rukou

Default User Image
zz (St, 14. 8. 2024 - 20:08)

zz

Default User Image
Máma puberťačky (Ne, 11. 8. 2024 - 14:08)

Samozřejmě že na holou. Ať už páskem, proutkem, pravítkem, vařečkou nebo rukou. Neponičím oblečení a mohu kontrolovat citlivost i zbarvení zadečku. Pozdní návrat dcery z večírku pozdě v noci byl za naše maximum, tedy padesát ran klasickým řemenem. Ano, má jelita, ale taky obvykle dostává méně a tentokrát zasloužila víc než běžně.

Default User Image
Mamina (Ne, 11. 8. 2024 - 22:08)

Ac nerada obcas musim vzit take remen a serezat nic jinyho nepomaha

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 19:08)

Kolik jí je?

Default User Image
Máma puberťačky (Út, 13. 8. 2024 - 16:08)

Sedmnáct.  Což ale neznamená, že je na výprask už velká. Naopak. Myslím že až v pubertě má smysl s výprasky začít.

Default User Image
Anonymka (Čt, 15. 8. 2024 - 13:08)

U nás doma se osvědčilo přehnout přes koleno a náplácat rukou jako malý holce. A pak až dostat Vámi zmíněným nástrojem, my teda dáváme holce (též 17) teda vařečkou, myslím si však, že to nepácání před by bylo vhodné i pro Vás. 

Default User Image
zz (Ne, 11. 8. 2024 - 14:08)

zz

Default User Image
Josef 1 (So, 10. 8. 2024 - 15:08)

Tak Tomáš už byl bit. Přišel jsem do dětského pokoje s rákoskou – tou je řezu. A chlapeček se musel svlíknout na bití. Tričko a trenky šly dolů, víc toho na sobě neměl. Pak se Tomáš musel položit na postel. A pak už jsem mu švihal rákoskou ten jeho holý, bílý zadek. Červených pruhů přibývalo  a kluk řval a bulil, pak se i pochcal.

Default User Image
přísnýfotřík50 (Ne, 11. 8. 2024 - 11:08)

A kolik mu je? U mě by mu to pochcání neprošlo. Dostal by i za to.

 

Default User Image
Josef 1 (Ne, 11. 8. 2024 - 12:08)

Je mu devět, už jsem vám to psal níže, je to pod těmi spamy. On taky dostal rány navíc, za to pochcání. A jak probíhají tresty u vás?

Default User Image
zz (Ne, 11. 8. 2024 - 12:08)

zz

Default User Image
ZZ (Ne, 11. 8. 2024 - 14:08)

ZZ

Default User Image
Anonym4 (So, 10. 8. 2024 - 18:08)

Kolik ma roku?

Default User Image
zz (So, 10. 8. 2024 - 18:08)

zz

Default User Image
zz (So, 10. 8. 2024 - 15:08)

zz

Default User Image
ZZ (So, 10. 8. 2024 - 17:08)

ZZ

Default User Image
ZZ (So, 10. 8. 2024 - 11:08)

A co uděláš teď ty kreténe? Pod ty tvoje nesmysly budu vždy taky psát ta tvoje ZZ!

Reklama

Přidat komentář