Reklama

Otrok

Default User Image
Honza (Čt, 1. 2. 2024 - 06:02)

Prosím mohu někomu sloužit ? Jako hračka , pes , otrok ... .

Default User Image
Klára domina (So, 3. 2. 2024 - 23:02)

Ano čubko určitě se mi ozvi na whatsapp číslo 605564498

Default User Image
Jakub (Pá, 23. 8. 2024 - 00:08)

Krásný den má Paní poníženě děkuju že vám mohu poníženě napsat,mohl bych vám prosím sloužit jako vaše živá toaletní nula na vodítku??? Vypiju všechno co mi načůráte např do misky nebo na zem,budu poníženě a poslušně jíst vaše hovínka,a stanu se vašim toaletním otrokem na vodítku!!!!!Budu každý den čuchat vaše použité a počůrane kalhotky,a u toho budu cucat vaše použité počůrané ponožky!!!Jsem vaše toaletní nula a ubožák!!!!Budu se vám starat o spodní prádlo má Paní a cokoliv mi prykážete!!!!Budu lízat vaše hovno z podlahy, protože jsem vás živý záchod!!!!!!Ty vaše použité kalhotky budu mít na hlavě celou noc má Paní,ale poníženě vás prosím aby jste mi vykakala hovínko do pusy se kterým si budu hrát má Paní poníženě prosím!!!!!A potřebuju aby jste se vyčůrala do misky má Paní poníženě prosím!!!A až budete potřebovat kakat tak mi nakakate do ruky!!!! A já vám poníženě poděkuju protože jsem vaše toaletní nula na vodítku!!!!Chci jist každý den vaše hovínka má Paní a poníženě vám děkovat!!!!!!Budu vám prát použité a počůrane kalhotky v puse,a za odměnu namě bude Paní čůrat každý den a já budu vaše malá toaletní nula která bude škemrat o vaše výkaly má Paní!!!Budu prát v puse vaše počůrané kalhotky, ponožky a u toho budu cucat vaše chcanky z misky na podlaze jako toaletní ubožák!!! Poníženě prosím má Paní udělejte mi prosím kaviárové hody!!!!Budu poníženě jíst vaše hovínka jako delikatesu!!! Poníženě děkuju má Paní jsem vás toaletní otrok a sluha 

Default User Image
Jakub (Čt, 22. 8. 2024 - 23:08)

Krásný večer má Paní odkud jste pokud se můžu poníženě zeptat děkuji vaše ubohá nula 

Default User Image
Jakub Minář (Čt, 22. 8. 2024 - 22:08)

Hezky den má Paní poníženě poděkuju že vám může napsat, chtěl bych vám sloužit jako vaše osobní toaleta, která bude pít vaší moč od rána do večera,a poníženě budu jíst vaše výkaly má Paní!!! Pokud mi to dovolíte!!Budu čuchat počůrané kalhotky které budu mít na hlavě a v puse budu cucat vaše spocene ponožky, které mi také počůráte,jsem a budu vaše toaletní prase, které moc rádo bude prát vaše kalhotky v puse nebo vám lízat podrážky od hovna!!!!!Budu na vás příkaz má Paní polikat třeba vaše voňavá hovínka!!!!

Anonym (Čt, 1. 2. 2024 - 22:02)

kolik ti je , odkud jsi ,co umíš ? klekni a piš [email protected]

Default User Image
alex (Čt, 21. 3. 2024 - 04:03)
  • umim hodne po praxi mmecoco.jsemm z decina
Default User Image
alex (Čt, 21. 3. 2024 - 04:03)

dokazu hodne

Default User Image
PipiLove (St, 31. 1. 2024 - 18:01)

Hledám submisivní ženu a kamarádku s  výhodami   !!!  Před lidmi milá kamarádka, v sokromí otrokyně.   Střední Čechy, vlastní zázemí.  ( Nejlépe MB a okolí) Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická.

 Hledám dívku/ženu, kterou si přehnu  přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku i kozy a  která bude mít pochopení pro můj fetish na líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama. Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 55 let. Výměna rolí možná a ideální. Jsem switch. 

Zn: Playgame.

Default User Image
Podnikavá Madam (Út, 16. 1. 2024 - 12:01)

Přijmu pslušného  finančního otroka, který velmi touží po atraktivní, přísné Madam na úrovni, které bude poslušně plnit její přání. Budu ti ovládat život a bankovní účet, kapesné dostaneš dle mého uvážení... Prozatím pouze on- line, do budoucna uvidím jak a co si zasloužíš za vzorné plnění zadaných úkolů. O sociální chudinky nemám zájem, v potaz budou brány jen solidní nabídky solventních nul! Podmínka: otrocká smlouva mezi námi po úhradě poplatku jako poděkování Madam za přijetí a její čas. 

Pokud splnujes zakl. podmínky, smíš se mi poíženě  ozvat se zakl. informacemi o tobě: 

Jméno, věk, výška, váha, město, stav, zaměstnání. Plus připiš něco speciálního- proč bych si měla vybrat zrovna tebe! 

 Pokud si tě vyberu, budeš mít tu čest probrat se mnou další náležitosti písemně...

E- mail: [email protected]

Default User Image
alex (Čt, 21. 3. 2024 - 04:03)

smim to zkusit madam?

Default User Image
Anička (Ne, 28. 4. 2024 - 14:04)

Ahojky pokud máš zájem napiš mi na email: [email protected]:)

Default User Image
Kubik (Pá, 22. 12. 2023 - 13:12)

Ahoj, bude mi 18 let a hledám někoho dominantního, muž žena kdokoliv, jsem florbalista a hokejista, mám 183 cm a 64 Kg, hubená postava, blond vlasy. Pokud by se někdo našel tak mi prosím napište děkuji.

Default User Image
dom (Ne, 4. 2. 2024 - 22:02)

Není pro tebe problém odejít kde jsi a jít dělat otroka 24/7 na J Moravu ? 

Default User Image
Klára domina (So, 3. 2. 2024 - 23:02)

Určitě se mi ozvi na whatsapp číslo 605564498

Default User Image
Kubik (Ne, 4. 2. 2024 - 13:02)

napsáno 

Default User Image
M. (Čt, 1. 2. 2024 - 15:02)

Jaké úkoly jsi ochoten plnit? 

Pro mě je zásadní aby mi otrok přivedl pro moje potěšení otrokyni dle mých kritérií.

Co Ty na to ? 

Default User Image
Kubik (Čt, 1. 2. 2024 - 20:02)

Bral bych, jakýkoliv 

Anonym (St, 31. 1. 2024 - 21:01)

odkud jsi ?

 

Default User Image
Kubik (St, 31. 1. 2024 - 21:01)

Jičínsko, ale můžu i online 

Reklama

Přidat komentář