Reklama

NOHA V SÁDŘE

Anonym (Út, 17. 9. 2024 - 15:09)

Dobrý deň,

na utorok 24. septembra 2024 vyhlasujem v Bratislave na námestie Slobody referendum o vzniku nového štátu Slovansko. Vznikol by iba v záujme obyvateľov Slovenska, Českej republiky, Poľska, Ukrajiny a Maďarska, pretože časť územia daných štátov by bola práve na území nového štátu Slovansko. V našom záujme je mať bezpečnú Európu. Navrhuje sa medzinárodné označenie štátu SU, medzinárodná telefónna predvoľba 00384 alebo +384. Úradný jazyk slovančina zložený zo slovenčiny a z češtiny. Štátna vlajka by mala byť podobná skôr tej Srbskej obsahujúcej obojhlavú orlicu odkazujúcu na Sliezsko a tiež kríž. Takže vrchný pruh červený, prostredný modrý, dolný biely. Pretože by štát nebol dočasne v Európskej únii vznikla by štátna hranica, pre vstup by postačil preukaz EÚ a obyvateľom Slovanska by bol vydaný nový doklad a cestovný pas. Vznikla by aj mena slovanský zlatý a menší groš. Záujem je o kurz 1 Sz za 3,75 až 4,25 Kč. Do budúcnosti vzniknú webové stránky v češtine, v slovenčine, v poľštine, v ukrajinčine, v maďarčine av angličtine pre záujemcov a čitateľov. Reakizácia v nasledujúcich 12 rokoch. Veľkosť štátu podobná Českej republike a Slovensku. Väčšinu obyvateľov by tvorili Poliaci a Ukrajinci. Hlavné mesto Krakov. Prezidentom republiky by bol krátko tak na 18 mesiacov starosta mesta. Po dobu 4 až 5 rokov by zmeny pre obyvateľov boli minimálne, veríme, že táto zmena by väčšine ľuďom zmenila život. V Ostrave bude referendom neskôr až sa situácia upokojí. V prípade záujmu o ďalšie potrebné informácie ma neváhajte kontaktovať na WhatsApp.

Anonym (Čt, 19. 9. 2024 - 20:09)

😂😂😂 pitomci

Anonym (Ne, 22. 9. 2024 - 11:09)

Ahoj,

ano souhlasím Michal Hřebičík prostě tuto webovku neoficiálně přeměnil na Smetiště.cz a když mu to již nejde s podvody v prodeji vstupenek na hokej, fotbal, koncerty, dále vouchery na zážitkové akce jako např. let balónem, vstupenku do aquaparku, prodejem krmiva pro zvířata atd. tak tohle hovado chce založit vlastní stát, což se mu nepovede.

Default User Image
Michal Hřebičík (Ne, 22. 9. 2024 - 14:09)

Klidně piš psychouši jako Idanuts. A nezapomeň poslat přes advokáta z Brandýsa další obálku, ta co měla dorazit už v týdnu zase nepřišla. Tě sere že na ty tvoje podvody ani nedojde jak jsou průhledné. Tak zas něco vypoloď ať nás obveselíš.

Anonym (St, 18. 9. 2024 - 14:09)

☠️ VAROVÁNÍ JDE O PŘÍSPĚVEK VELMI ZÁVAŽNÝ ČESKÁ REPUBLIKA NEBUDE NIKDY SOUSEDIT S PÁTÝM STÁTEM SLOVANSKO A SLOVENSKO NEPŘIJDE O STÁTNÍ HRANICI S POLSKEM A UKRAJINOU JAK JE V PŘÍSPĚVKU UVEDENO. VZNIK STÁTU JE VELMI SLOŽITÝ PROCES A SPAMÉR TOHO NEMŮŽE DOCÍLIT. NA NEEXISTUJÍCÍ MĚNU SLOVANSKÝ ZLATÝ PROTO DEJTE POZOR POKUD BY SE NÁHODOU OBJEVIL, ALE PRAVDĚPODOBNOST JE MINIMÁLNÍ. ČÍSLA VE FORMÁTU +384 000 000 000 - +384 999 999 999 NEBUDOU EXISTOVAT JDE JINAK O SCAM VOICE / SMS. TÝPEK JE ZE STŘEDNÍCH ČECH - JIHOZÁPAD. 

Anonym (St, 18. 9. 2024 - 15:09)

Ty máš zase dost úchyle.

Default User Image
Idanuts (Čt, 19. 9. 2024 - 19:09)

Zajímavé je, že tyhle 3,14choviny píšete sám pane Němče psychologická léčebna by Vám pomohla.

Anonym (Čt, 19. 9. 2024 - 21:09)

To píšeš ty psychopate h Břeclavi co tu furt loudíš o sádrování a nebo vyhrožuješ druhým.

Default User Image
Ladislav Němec (Po, 16. 9. 2024 - 13:09)

☠️ Vážení čtenáři, na adrese: Husitská č.p. 1050 č.o. 7 Žižkov, 130 00 Praha 3 se doopravdy zdržuji. Bohužel mě ten šmejd dopadl. Již včera večer kolem 22:30 hod. tu byla policie a ráno v 6:50 hod. také. Doopravdy mi zbývá pár dnů. 

Default User Image
Ladislav Němec (Po, 16. 9. 2024 - 14:09)

Já jsem ale přeci v Ostrově a čekám už několik měsíců na ty oblastní inspektory se všelijakými obálkami co ten psychouš z Břeclavi posílá všude možně. Tak zatím pá 🤟

Default User Image
Idanuts (Ne, 15. 9. 2024 - 15:09)

Ahoj,

prosím pokud někdo potřebujete poradit ozvěte se na idanuts{at}seznam.cz a zde vše dokážeme probrat. Bohužel samozřejmě mi zde p. Hřebíčík bude vyhrožovat ať si ředidlem namočím hadr a dám kolem huby přeje mi úspěšnou sebevraždu, ale kriminální policie už je na tohoto šmejda připravená.

Anonym (Ne, 15. 9. 2024 - 15:09)

Tak vyhrožuješ tady jenom ty. Smrtí, policií,soudy,kriminálem . To že máš schízu jak poleno, jsi úchyl a děláš podvody není nic nového a ví se to o tobě dlouho. 

Default User Image
Idanuts (Po, 16. 9. 2024 - 13:09)

Hele ty vychytralej mozku,

dolož okamžitě, že jsem podvodník jo a začni se fakt klepat hrůzou protože tebe fakt čeká životní peklo jestli si tě najdu tak ti tak rozšvihám držku, že tě vlastní máma nepozná jsi zmrd a zmrdem bohužel zůstaneš za mě jsi Ladislav Němec který v životě nikdy ničeho nedosáhne!

 

Ladislav Němec

Husitská 1050/7

130 00 Praha 3 - Žižkov

Fakt se těš na osobní návštěvu ještě v tomto týdnu! 

Default User Image
Ladislav Němec (Ne, 22. 9. 2024 - 14:09)

Tak kde jsi podvodnický úchyle ?  Že ty zase nepřijdeš stejně jako do Velichovek a Ostrova. S tebou mě baví svět, takových schizofrenních psychopatů se moc nevidí. Tak zatím pá, ty psychoušku.

Default User Image
Ladislav Němec (Po, 16. 9. 2024 - 14:09)

Nekázal si tu druhým o vyhrožování a nadáváním ?  Nemáš trošku už chabrus nervy, pošuku podvodnický úchylný ? Dej si vlažný mezi nohy, to zabere 🤣

Default User Image
Kristý (So, 14. 9. 2024 - 19:09)

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost. Včera mě při cestě z práce srazilo auto. Odnesly to obě nohy a protože jsem se na ně nemohla postavit, tak mě sanitka odvezla do nemocnice. Rentgeny ukázaly, že mám zlomené obě kosti v obou bércích a naštípnutý levý kotník. Dostala jsem na obě nohy vysoké sádrové dlahy a nechali si mě v nemocnici s tím, že se uvidí, jak bude vypadat rentgen a otok dnes. Dnes ráno mě teda vyšetřili a rozhodli, že operace nebude potřeba a léčba bude konzervativní. Na sádrovně mi tak dodělali klasické cirkulární sádry na obou nohách a nachystali mi vozík. Jakmile sádry trochu zatvrdly, tak mi pomohli na vozík a lékař mi jen sdělil termín kontroly, dal recept a vyvezli mě na chodbu. Musela jsem zavolat příteli, aby pro mě do nemocnice dojel a pomohl mi na tom vozíku. Je to teda pěkné utrpení a hodně složité se s těmi sádrami nějak pohybovat. Doma mi pomohl z vozíku na gauč a od té doby vlastně ležím. Vůbec nevím, jak to budu dělat s toaletou. Sama se tam prostě nedostanu. Přemýšlím, že bych prostě nosila plenky. Je tu někdo s podobnými zkušenostmi? 

Anonym (So, 14. 9. 2024 - 20:09)

Jdi do prdele úchyle.

Default User Image
Idanuts (Ne, 15. 9. 2024 - 15:09)

S radostí až přestaneš Ty tak já také.

Anonym (Ne, 15. 9. 2024 - 15:09)

No vidíš jak se umíš hezky přiznat a ani to nebolelo 🤟😂

Default User Image
Kristý (So, 14. 9. 2024 - 19:09)

Zdravím,

chtěla bych se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost. Včera mě při cestě z práce srazilo auto. Odnesly to obě nohy a protože jsem se na ně nemohla postavit, tak mě sanitka odvezla do nemocnice. Rentgeny ukázaly, že mám zlomené obě kosti v obou bércích a naštípnutý levý kotník. Dostala jsem na obě nohy vysoké sádrové dlahy a nechali si mě v nemocnici s tím, že se uvidí, jak bude vypadat rentgen a otok dnes. Dnes ráno mě teda vyšetřili a rozhodli, že operace nebude potřeba a léčba bude konzervativní. Na sádrovně mi tak dodělali klasické cirkulární sádry na obou nohách a nachystali mi vozík. Jakmile sádry trochu zatvrdly, tak mi pomohli na vozík a lékař mi jen sdělil termín kontroly, dal recept a vyvezli mě na chodbu. Musela jsem zavolat příteli, aby pro mě do nemocnice dojel a pomohl mi na tom vozíku. Je to teda pěkné utrpení a hodně složité se s těmi sádrami nějak pohybovat. Doma mi pomohl z vozíku na gauč a od té doby vlastně ležím. Vůbec nevím, jak to budu dělat s toaletou. Sama se tam prostě nedostanu. Přemýšlím, že bych prostě nosila plenky. Je tu někdo s podobnými zkušenostmi? 

Reklama

Přidat komentář