Reklama

Milenec a manžel

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 23:08)

Tak nevim. Buď jsi chlap píšící za ženu nebo nechápeš text. Eva má manžela buznu, ty kolegu. Chápeš ten rozdíl? 

Anonym (Út, 20. 8. 2024 - 16:08)

Jaký je rozdíl mezi manželem Evy a mým kolegou, žádný, oba jsoutrplouši, odborníku.

Anonym (Út, 20. 8. 2024 - 16:08)

tak ti nevím, jestli tohle nechápeš, nemá diskuze smysl

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 14:08)

Manžel má chlupaté přirození a je bisexuál a mám ho ráda ji jako milence, ale já nejsem bisexuál a jsem ve vztahu dominantní muž.

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 14:08)

Genderově jsme milence, ale de jure manželé. Chceme si ale přepsat v občance jména, já na ová a on na mužské příjmení. A gender místo pohlaví.

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 14:08)

Manžel uvažuje, že se nechá přeoperovat na muže, fyzicky je žena, ale mne se takto líbí.Jsem proti, já jsem žena, ale fyzicky muž.V sexu jsem ten dominantní partner.

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 17:08)

Nechte se přeoperovat třeba na kolibříka a žížalu, je to fuk. Nebo chceš poradit plastického chirurga? 

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 18:08)

Poslední dobou frčí pohlaví jako traktor, nebo lokomotiva.

Default User Image
žena (Po, 19. 8. 2024 - 18:08)

viděla jsem někde reel, kde  byl rozhovor s ženou kočkou a ta kočka zcela vážně odpovídala na otázky ''mňau''. V různé tonině. Masakr.

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 11:08)

Ano, mezi milenkou a milencem může vzniknout láska. Milenecký vztah je často založen na fyzické přitažlivosti, vzrušení a zamilovanosti, ale může se vyvinout i do hlubšího citového pouta.

Takový vztah může být velmi intenzivní a vášnivý, ale také může čelit různým výzvám, jako je nedostatek komunikace, časové omezení nebo pocity viny. Důležité je, aby oba partneři byli otevření a upřímní ohledně svých očekávání a pocitů. Deprese z rozbití vztahu aprtnera nebo vlastního bývají obvyklé. 

 

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 10:08)

Milenec je práce na delší pracovní poměr. Většinou ženě nahražuje to, co doma nemá, nebo jen málo. Není to poměr, jakože občas zaskočí.

 Máme tady rozvedenou a chodí za ní denně, od nepaměti, amant, který tvrdí, že si jí hledí už od mládí. To znamená, že jí utěšoval i když byla vdaná. Amant je ženatý a nijak svůj vztah k milence neskrývá. Když se do toho dají, je slyšet, že se s ní nemodlí. Říká, že má od manželky povolení. Tak to je milenec a ne srábek, který si tuhle támhle vyklepe pytlík pokaždé s jinou.

 A pro moralisty. Ona má, už dospělé, syna a dceru, řádně vychované a vzdělané. Milence její děti berou jako součást rodiny. 

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 11:08)

Jakmile má povolení od manžela nejedná se o milenecký vztah ale prapodivnou dohodu, kdy láska není ani na jedné straně.

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 12:08)

 Pokud jsou milenci, dokonce dlouholetí, tak by bez lásky jejich vztah nevydržel a povolení od manželky na to nemá vliv. Třeba má milence, nebo milenku taky, nebo je nemocná? V tomto případě blbá. To o ní říkají ti, co jí znají.

Anonym (Po, 25. 9. 2023 - 18:09)

Víte, život je dlouhej a zajímavej a když jste oba s manželkou k světu, přitažliví, společenští a máte pověst, u mne třeba, že žádnou nezklamete. Navíc z důvodů povolání nebýváte často spolu, tak se ledaco přihodí. Když se oba milujete a není to na úkor rodiny, tak ledaco "přehlédnete", ona taky. Ta moje se mnou měla hodně intenzivní, divoké a dlouhé orgasmy. Ptal jsem se, jestli to má i s jinými. Řekla že ne a kdyby všichni muži stáli ve frontě, já na konci, tak si dojde jen pro mne a to se počítá. Nikdy mi nelhala a na milence jsem se neptal, protože ona se taky neptala.

Default User Image
DDDD (Po, 19. 8. 2024 - 12:08)

Pane Procházko, máte ponětí, kde jste se nakazil? No, víte pane doktore, já jsem takový společenský typ  DDDDD

Default User Image
haha (Po, 19. 8. 2024 - 08:08)

tak to je teda rodinka. Doufám, že nemáte děti nebo že vám je sebrala sociálka. Ale největší legrace je jak jste oba zřejmě nejen promiskuitní ale i sebevědomí.

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 09:08)

Buď jsi kajícný inkvizitor, moralista z podstaty a nebo o životě nic nevíš. Samozřejmě, že děti mají absolutní přednost a je o ně perfektně postaráno. Nepředstavuj si to jako permanentní swingerpárty. Velmi vyjímečné nahodilé flirty a jednorázové záležitosti, bez dalšího pokračování. Být oblíbený něco málo stojí a hormony někdy vybuchnou. Na lásku a pevný vztah, ani pověst to vliv nemá. Nejde o nic ke chlubení. Jen upřímnost. Na tomto vlákně se nepíše o věrnosti až za hrob. 

Default User Image
haha (Po, 19. 8. 2024 - 10:08)

Pravda. O věrnosti až za hrob to tady není. Ony i milenecký vztah může být o lásce, když to doma nejde. Ale málokdo má manželství s dětmi, kdy oba vyšukávají vedle , protože mu bouchají hormony. No tak snad se bude dětem v životě dařit s takovou výchovou. 

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 10:08)

Přečti si nahoře, co je milenecký vztah.

Anonym (Po, 19. 8. 2024 - 10:08)

Ale vždyť to nemá s výchovou dětí nic společného. Na zálety je přece s sebou neberou. Nebo v tvé fantazii ano?

Reklama

Přidat komentář