Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
zz (Pá, 12. 7. 2024 - 18:07)

zz

Default User Image
Víťa (Pá, 12. 7. 2024 - 17:07)

Zkroutil bych ti ruce za zády, rozepnul bych ti kalhoty a stáhl ti je ke kolenům, sedl bych si a přehnul si tě přes svoje kolena, stáhl bych ti kalhotky do poloviny stehen, a pak bys dostávala vařečkou tak dlouho, dokud bys neměla zadek celý červený. Pak bych tě s holým zadkem poslal deset minut klečet v koutě.

Default User Image
Anonymní trestaná (So, 13. 7. 2024 - 15:07)

Takhle přesně jsem dostala za vysvědčení holek nařezáno já. Ony tedy také, ale to společné klečení pálí víc jak zadek.

Default User Image
Anonym 2 (Pá, 12. 7. 2024 - 23:07)

Klečet na vařečce nebo hrachu?

Default User Image
Víťa (So, 13. 7. 2024 - 07:07)

Na hrachu.

Default User Image
zz (Pá, 12. 7. 2024 - 18:07)

zz

Default User Image
Anonym4 (Pá, 12. 7. 2024 - 12:07)

Moje dcerka by vám řekla jak byla trestana. Sice nepoznala na holym zadku rakosku ale čerstvý proutek ale i ten dokáže zadek poradne rozsekat, u nás od 4 let něco vyvedla pokud zlobila, neuklidila si pokoj, neposlouchani, vztekani tak už muselo oblečení dolů akorát triko jsem ji nechala a musela se položit na postel buď leh na břicho nebo na kolena a opřít se o lokty a už jsem ji svihala proutkem často i 25. 

Default User Image
Sára (Čt, 1. 8. 2024 - 23:08)

To nemůžete myslet vážně. Trochu se nad sebou zamyslete a pouvažujte, jak byste se cítila Vy, kdyby Vás a Vaše tělo někdo takto zneužil a poškodil. A ne, toto skutečně nemůžete označit jakožto výchovný prostředek, i kdybyste si říkaly a odůvodňovaly své chování jakkoliv, ještě k tomu u svých vlastních dcer a takto starých, tak to nelze ospravedlnit. Zamyslete se nad sebou a svým chováním a zda by nebylo vhodné ho změnit.

Zda to stále vidíte jakožto zbytečnou věc (toto zamyšlení se nad svým chováním) a jako zcela normální, takto trestat někoho, ať již dceru nebo syna, tak je mi Vás líto. Je mi Vás líto a doufám, že se od Vás dítě co nejdříve odpojí a už Vás nikdy nekontaktuje. Popřála bych Vám hodně štěstí v životě, ale takovým lidem bych ani ruku nepodala, natož na ně promluvila.

S pozdravem, Sára 

Default User Image
Mirek (So, 13. 7. 2024 - 14:07)

My takto trestáme naš dva kluky, od jejich třílet jsou oba biti, teď jim je devět a sedm let. Před bitím se vždy vysvlečou a vyzují se - ponožky musí taky dolů, musí být i bosí. Smějí si nechat jen tričo, košili, co právě mají. Před bitím se musí přes něco přehnout, nejastěji přes okraj sedačky, přes křeslo, nebo se přehnou ze strany přes sedačku židle. Ale už se taky museli položit na sedačku, na postel, někdy na tom i klečeli, opřeni o lokty. Zkrátka, ten jejich holý zadek musí být před bitím pořádně vyšpulený. Ty jejich zadnice jim trestáme vařečkou, řemenem, jsou biti i prutem, nebo i rákoskou, podle provinění, na to závisí i počet ran, na tu jejich holou.

Default User Image
Anonym4 (So, 13. 7. 2024 - 22:07)

Zkuste i pozici na zadech a nohy zvednute.

Default User Image
Zorka (Pá, 12. 7. 2024 - 21:07)

Správně jsi delala

Default User Image
Anonym 2 (Pá, 12. 7. 2024 - 10:07)

Dobrý den je mi 14 ,a nikdy jsem nedostala výprask, ráda bych ale slyšela jak rákoska, nebo pásek létají vzduchem a tvoří jelita na mé holé zadnici, za hříchy, které dělám. Neučím se a ze školy někdy přinesu i za 4, pokoj si moc neuklizim a jsem, odmlouvám rodičům, a když mi řeknou ať položím telefon , neudělám to. Jak byste mě potrestali vy? Klidně se rozepiste jak, kolik ran, čím, kde a přes co... ráda si přečtu,jak by mě trestali v jiných rodinách

Default User Image
Anonym (Čt, 5. 9. 2024 - 17:09)

Trest by se také odvíjel od toho, zda by jsi si nechala kalhoty svléknout dobrovolně a nebo by jsi se vzpouzela. 

Default User Image
David (So, 13. 7. 2024 - 07:07)

Napiš mi na email [email protected] rád ti to popíši 🙂

Default User Image
František. (St, 10. 7. 2024 - 23:07)

Hříšník hledá spravedlnost od spankerky

 

Protože mám hříchu poměrně dost a chybí mi terapie pomocí spankingu, rád bych poznal Ženu, (spankerku), která preferuje F/m spanking. Chybí mi ty Vaše krásné Ženské fráze o tom, že si spanking, disciplinu, kalhoty dolů zasloužím. Rád poznám Ženu, kterou by bavilo dát nevychovanému chlapci na zadek, za jeho špatné chování. Zasloužený, spravedlivý spanking s rozumem, ale vše je o domluvě. Klasický sex nehledám, jen červený zadek, mojí bezmoc, strach, napětí a nevědět kdy. Jsem z Karlovarska, ale mohu i někam v rozumné vzdálenosti přijet. Mám i vlastní zázemí.

[email protected]

Default User Image
František. (St, 10. 7. 2024 - 23:07)

Hříšník hledá spravedlnost od spankerky

 

Protože mám hříchu poměrně dost a chybí mi terapie pomocí spankingu, rád bych poznal Ženu, (spankerku), která preferuje F/m spanking. Chybí mi ty Vaše krásné Ženské fráze o tom, že si spanking, disciplinu, kalhoty dolů zasloužím. Rád poznám Ženu, kterou by bavilo dát nevychovanému chlapci na zadek, za jeho špatné chování. Zasloužený, spravedlivý spanking s rozumem, ale vše je o domluvě. Klasický sex nehledám, jen červený zadek, mojí bezmoc, strach, napětí a nevědět kdy. Jsem z Karlovarska, ale mohu i někam v rozumné vzdálenosti přijet. Mám i vlastní zázemí.

Default User Image
PipiLove (Út, 9. 7. 2024 - 13:07)

Kvůli spamům vkládám znovu:

Jsi neposlušná, zlobivá a nadržená slečna/ žena, která by potřebovala pár facek, výprask na holou zadnici a naučit se poslouchat a potěšit? 

Vzrušují mě prsaté a submisivní ženy a proto hledám submisivně založenou ( možno i switch) kamarádku s výhodami . Mladá Boleslav a okolí, vlastní zázemí výhodou. 

Mám fetiš na větší prsa, která ráda mazlím, líbám, saji, olizuji a ojíždím. Já 39/ 90/ 163 . Při těle, prsatá, milá a sympatická 😘 Nenechám proutek, pásek, vařečku ani ruku zahálet a ani se po čase nebráním výměně rolí. 

Napíšeš mi svůj email? Odepíši všem zlobidlům.

Pouze ženy od 18 - 50 let. 

Default User Image
PČR (Po, 8. 7. 2024 - 13:07)

Co dělat, pokud víte nebo máte podezření, že se dítě stalo obětí násilí:

  • Ujistěte se, že dítě není v bezprostředním ohrožení, pokud ano, pokuste se zajistit bezpečný prostor do příjezdu příslušného orgánu na ochranu dětí
  • Respektujte hranice dítěte – neobjímejte ho, nemazlete se s ním ani ho nehlaďte bez jeho jasného souhlasu
  • Okamžitě nahlaste své podezření příslušnému místnímu orgánu, jako je policie, sociální služby nebo specializovaná horká linka
  • Dejte dítěti najevo, že ho podporujete, nechte ho mluvit o tom, co zažilo
  • Zeptejte se dítěte, zda nemá hlad, žízeň nebo zda v danou chvíli něco nepotřebuje
  • Nesnažte se dítě rozptýlit – berte na vědomí jeho prožitky a emoce
  • Pozorně ho vyslechněte, nechte ho vyjádřit jeho emoce neverbálním způsobem, pokud je to potřeba, a dejte mu najevo, že mu věříte
  • Řekněte mu, že je vám ho líto a že mu chcete pomoci.
Anonym (Út, 9. 7. 2024 - 09:07)

Polib si debile.

Default User Image
PČR2 (Po, 8. 7. 2024 - 13:07)

Násilí na dětech zahrnuje všechny formy ubližování, jako je fyzické nebo psychické násilí, ublížení na zdraví nebo zneužívání, zanedbávání nebo nedostatečná péče, trýznění nebo vykořisťování, včetně sexuálního zneužívání dětí . Může mít mnoho podob a může se ho dopustit kdokoli, včetně osob blízkých dítěti nebo osob v pozici autority (např. rodiče, příbuzní, pedagogický personál nebo opatrovníci).

Reklama

Přidat komentář