Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Klárka (So, 6. 7. 2024 - 12:07)

Ahoj,to já dnes měla dostat výprask,ale nedostala jsem. Máma mě už nedokázala přemoct 

Default User Image
Lucie (Pá, 5. 7. 2024 - 15:07)

Náš Matěj - je mu devět byl na mě dnes drzý před svýmu kamarády, předváděl se. A tak byl přísně potrestán, byl před nimi pořádně bit. Nejdřív dostal facku, pak si na sebe musel donést řemen. A pak se musel před klukama celý svlénout donaha. Potom se musel předklonit a opřít si dlaně o kolena. A už byl bit! Řemen pleskal o jeho holá záda a o nahatý zedek, přes něj dostal nejvíc. Matěj při bití křičel, pak řval. Silně brečel, slzy mu tekly až na zem, až tam byla pak loužička. Dostal pořádně, co se něj vešlo!

Default User Image
Jakub (Pá, 5. 7. 2024 - 21:07)

Dobrý den, napište prosím e-mail. Potřebuji radu

Default User Image
zz (Pá, 5. 7. 2024 - 21:07)

zz

Default User Image
BB (So, 6. 7. 2024 - 14:07)

BB

Default User Image
Zuzana (Pá, 5. 7. 2024 - 19:07)

Super 

Default User Image
Jitule (Čt, 4. 7. 2024 - 18:07)

Dnes sem byla trosku drza na sousedku a ta baba si byla stezovat u maminy ta se nastvala  a ze hned dostanu vyprask at  si hned svliknu kratasy pred tou babou se svlikat nebudu a hned sem dostala facana a kratasy sem mela hned dole no i kalhotky a zadek vystrcenej dostala sem 30 od mamy a pritom poslouchala blby keci sousedky jako ta sedla to bude krasny jelito uziva si to zadecek vid jak ji nenavidim a pak dostala do ruky rakosku ona at me taky potresta normalne mi jich vysazela 50 zadek mam modrofialovej a samy jelito baba blba

Default User Image
Erzika (Pá, 5. 7. 2024 - 23:07)

Čau Jitule jak vypadá prdel?

Default User Image
Jitule (Út, 9. 7. 2024 - 22:07)

Prdel mam jeste dnes do fialova s jelitama

Default User Image
Jirka (Pá, 5. 7. 2024 - 07:07)

Dobře ti tak, zřejmě bys výprask potřebovala častěji, ona by tě ta drzost přešla

Default User Image
Jitule (Pá, 5. 7. 2024 - 18:07)

Zese jeden moc chytrej co

Default User Image
Klára (So, 6. 7. 2024 - 18:07)

Ahojky Jitule, kašli na něj na chytráka jednoho. Já dneska taky měla dostat výprask,ale nedostala nakonec. Vzpouzela jsem se a máma mě nedokázala přemoct 

Default User Image
Jitule (Pá, 5. 7. 2024 - 22:07)

Nemam rada zalobnicky

Default User Image
Zuzana (Čt, 4. 7. 2024 - 19:07)

Tak to jsi teda dostala poradne

Default User Image
Magda (Út, 2. 7. 2024 - 17:07)

Tak nase dcera dostava na holou pravidelne a da se rict ze hodne proste puboska vcera vecer me pekne nastvala tak dostala bicikem na holou az jecela uz si pak myslela ze ma po vyprasku ale holcicka se prepocitala dostala jeste na tu svoji holou picu aby ji nechtela opet ukazovat

Anonym (Út, 9. 7. 2024 - 18:07)

Ano bicik je skvelej mohu jen doporucit zadek dcery by o tom mohl hodne vypravet

Default User Image
Naštvaná mamina (Ne, 7. 7. 2024 - 15:07)

Na naši patnáctiletou puberťačku už chci taky koupit bičík. Jaké mi doporučíte? A jak diskrétně objednat? 

Četla jsem o bičících s plochým koncem. Potřebuji takový, aby se výprask dal opakovat ještě ten den . 

Dnes jsem jí zpracovala zadek páskem ze sukně, takže má zadek samý šlinc, protože poctivých pětadvacet musí být a ono i to pleskání o zadek má efekt, kdy se holka stydí, že to uslyší nevlastní brácha vedle v pokojíku. A že to dnes přeslechnout nešlo. Dalších pět navíc bylo za zapomenutí poděkování za výprask.  To případně doporučuji já. 

Default User Image
Zuzana (So, 13. 7. 2024 - 22:07)

Nechcete si raději pořídit rakosku jinak na internetu je velký výběr biciku

Default User Image
Ten přísný (Pá, 5. 7. 2024 - 18:07)

Přes pipku trestám také, a to když se dotyčná při výprasku počůrá....

Default User Image
Denisa (So, 6. 7. 2024 - 23:07)

 V jaké poloze to děláš?

Reklama

Přidat komentář