Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Pepa (Po, 2. 9. 2024 - 23:09)

Chceš zažít terapii pomocí výprasku?? 

Nabízím tradiční, spravedlivý, zasloužený výprask, Ženám, jenž mají potřebu ležet přes mužské kolena a čekají, kdy pádná, hrubá mužská ruka dopadne na nedočkavý zadek. Kdy jejich srdce tluče jak kostelní zvon.

Baví mě klasické výprasky, protože nabízejí tisíce možnosti, jak uniknout ze šedého světa. Každopádně jsem někdo, kdo miluje ryzí výprasky, mám rád dobře odvedenou práci a když přijdeš zas. 

Miluji chytnout divošku za ruku, stáhnout jí na své kolena. Rád používám ruku, vařečku, řemen. Miluji výprask přes šaty, když to bude málo, dají se vyhrnout a plácat přes kalhotky, když ani to, tak.... 

Každopádně nehledám sexuální povyražení, ale tradiční výchovné metody s úctou, respektem, avšak s důsledností, nabízím bezpečný přístav v bouři. 

Chceš být jak malá holka? Nechceš jen snít? 

Tak se neboj napsat, tvůj zadek bude v dobrých rukách.

Já 38 z K.V. nemám problém cestovat.

[email protected]

Default User Image
Poslušná manželka (Po, 2. 9. 2024 - 14:09)

Pokud se jako diváci počítají skoro dospělé děti, tak pak ano. Dnes přišli domů o hodinu dříve, zrovna když jsem se před manželem musela plazit s vystrčeným zadkem, přes které mě pleskal řemenem. Jeho oblíbená předehra.Naštěstí na ně jen zařval, ať jdou k sobě, zavřel dveře a pokračoval. Měla jsem pocit, že mě seřezal a ošukal víc a hlasitěji než jindy.

Default User Image
Lenka (Čt, 5. 9. 2024 - 10:09)

Tak mně se stal jiný trapas :) sem tam dostanu na holou od manžela, v rámci sexu nebo i za nějaký průšvih. Min týden mě dával v obyváku rákoskou na holou za odřené auto. Zapomněli jsme zamknout hlavní dveře a přišla na návštevu moje matka, která je zvyklá chodit bez klepání. No mega trapas, když viděla jak jsem ohnutá přes křeslo a dostávám rákoskou jak malá holka :D  Její reakce ale ...manželovi řekla ,a´t mi přidá nebo , že to vezme ona :D no super, dal jí rákosk ua dval se :D seřezala mě jak žito a prdel fialová ! 

Default User Image
Lenka (Čt, 5. 9. 2024 - 10:09)

Tak mně se stal jiný trapas :) sem tam dostanu na holou od manžela, v rámci sexu nebo i za nějaký průšvih. Min týden mě dával v obyváku rákoskou na holou za odřené auto. Zapomněli jsme zamknout hlavní dveře a přišla na návštevu moje matka, která je zvyklá chodit bez klepání. No mega trapas, když viděla jak jsem ohnutá přes křeslo a dostávám rákoskou jak malá holka :D  Její reakce ale ...manželovi řekla ,a´t mi přidá nebo , že to vezme ona :D no super, dal jí rákosk ua dval se :D seřezala mě jak žito a prdel fialová ! 

Anonym (Po, 2. 9. 2024 - 19:09)

Už si úchyle dohonil ?

Anonym (Pá, 6. 9. 2024 - 06:09)

Už jo. Víš už to tak rychle nejde jako za mlada.

Default User Image
Poslušná manželka (Út, 3. 9. 2024 - 12:09)

To nám tak závidíte? Na našem životě rozhodně nic úchylného není, máme to tak rádi.

Anonym (Po, 2. 9. 2024 - 19:09)

Už si úchyle dohonil ?

Anonym (Čt, 5. 9. 2024 - 03:09)

Hádej,vole. Skoro jo. Ještě mi dej chvíli.

Default User Image
Strýc (So, 31. 8. 2024 - 20:08)

Nejdříve jsem ve sklepě přitloukl na zeď tři skoby. Jednu nahoru a dvě dole, u země – jednu kus doleva od té horní a duhou kus doprava. Nahatý Petr si musel při této mé činnosti kleknout na podlahu čelem ke zdi. Pak přišlo publikum, už jsem popsal kdo. Petr se musel postavit čelem ke zdi. Zepředu jsem mu svázal v zápěstí ruce, upažil jsem mu je nahoru přivázal ke skobě. Pak jsem mu přivázal rozkročené nohy nad kotníky ke skobám u podlahy. Pak jsem vzal důtky a začal jsem Petra bít. Přes záda i přes zadek. Petr začal strašně řvát a brečet za chvíli se i pochcal. Dostal nepočítaných, po výprasku měl záda pruhovaná a pruhovaný byl i ten jeho zadek, trochu mu i z některých ran prosakovala krev. Malý Tomášek při Petrově trestání plakal, je hodný, bylo mu Petra líto, i když mu ublížil.

Default User Image
Anonym (Po, 2. 9. 2024 - 15:09)

Kolik bylo Petrovi let?

Default User Image
Strýc (Po, 2. 9. 2024 - 18:09)

Je mu osm, v příspěvku už o dost níže to všechno je.

Default User Image
PipiLove (So, 31. 8. 2024 - 15:08)

Vkládám kvůli spamu znovu: 

Ahoj. Už delší dobu hledám ženu 18 - 45 let ze Středních Čech a s vlastním zázemím na zaučení do krásy D/S sexu s ženou. Zároveň však také hledám submisivní/! switch ženu na výprasky a submisivní hrátky. Já 39, 163/90, holka při těle, větší prsa, prý sympatická. 

Hledám ženu, kterou si  přehnu přes koleno , vysázím jí pětadvacet na holou, promasíruji kundičku a   poslušně mi vystaví prsa pro můj fetish líbání, sání, olizování a hraní si s jejíma kozama.

Pokud Tě rajcuje i osahávání na veřejnosti, bude to úžasné zpestření. Playgame i lifestyle.

 

 Napiš mi svůj e-mail a já se ozvu. Věk 18 - 45 let. Výměna rolí možná.

Default User Image
Strýc (So, 31. 8. 2024 - 12:08)

Petr totiž ráno surově zbil pětiletého Tomáše od sousedů. Hrál si s ním u nich na zahradě, pak se mu něco nezdálo, Tomáše povalil na zem, sedl si na něj a bušil do něj pěstmi!  Potom ho zkopal. Pak zbitého chlapečka svlékl donaha a pomočil ho. Ale to už sousedi slyšeli chlapcův nářek a přiběhli. Myslel jsem, že Petra namístě zašlapu do země... Tomáš je moc hodný a milý kluk....Takže Petr musel hned namístě  donaha a zavřel jsem ho ve sklepě. Odpoledne ho tam uvážu, u přítelkyně si vypůjčím důtky a kluka tak seřežu, až mu poteče krev! Přijdou se na to podívat sousedi s Tomášem a taky další kluci u mě - Marek a Jirka. Dnes už to řeknu, právě Petr je můj synovec a oba další kluci jsou ze vzálené přízně....

Anonym (So, 31. 8. 2024 - 19:08)

K čemu má přítelkyně dutky?

Anonym (So, 31. 8. 2024 - 19:08)

Jak to dopadlo?

Default User Image
Strýc (So, 31. 8. 2024 - 11:08)

Dneska bude bit Petr. Po obědě dostane, zbiju ho ve sklepě, nahatýho.

Default User Image
Michal (Čt, 29. 8. 2024 - 22:08)

Láká mě výprask od muže. 

Ahoj, jsem submisivní muž se zkušenostmi s Dom Ženami, ale vlastně poslední dobou zjišťuji, že mi to nevyhovuje a stále víc a víc přemýšlím nad tím, jaké je se přehnout přes mužské kolena a dostat na zadek, nebo výprask od muže. Vlastně dost přemýšlím, jaké by bylo mít v puse opravdové chlapské péro, které bych musel vyhulit až do konce, nejen nějaký umělý připínák. Dost přemýšlím, jaké by bylo, když by mě nějaký muž dal svůj piss, nebo mě ponižoval. Živý popelník, obojek atd.

Každopádně jsem čistý hetero, ale moje zvědavost je silnější jak já. Určitě bych rád poznal nějakého hetero muže, nestojím o anál, ani nehledám nějakého, který hledá teplometství. 

Každopádně jsem z Varů a jestli nejsi z Karlovarského kraje a nechceš dorazit, nikam dál nejezdím, ani nepojedu!! Jen Karlovarsko. Můžeš být starý i mladý, nezkušený. Důležitá je diskrétnost, zdraví, čistota nechci nic chytit! Sám nabízím úroveň, zdraví, čistotu.

Na odpovědi ahoj, zm**e určitě nebudu reagovat. 

Jinak jsem 35 let, K.V. v pásu cudnosti. 

[email protected]

Default User Image
PČR (Čt, 29. 8. 2024 - 18:08)

Pohlavní zneužití

Trestní zákoník v § 187 pojednává o trestném činu pohlavní zneužití. Toto ustanovení má chránit nezletilé, tedy děti ve věku do patnácti let, před negativními důsledky předčasných sexuálních aktivit.

Pohlavní zneužití může mít povahu koitální i nekoitální. Za pohlavní stykjsou považovány např. anální styk, orální styk, masáž penisu rukou, vkládání prstů či jiných předmětů do vagíny, ale i osahávání na místech intimní oblasti dětí. O pohlavním zneužití hovoříme i v případech, kdy pachatel přiměje oběť k tomu, že ta manipuluje s  jeho pohlavními orgány, masturbuje, nebo je oběť přítomna masturbaci pachatele. 

Dítětem mladším patnácti letje osoba jen do dne předcházejícího jejím patnáctým narozeninám. Ochrana zákona dopadá jak na chlapce, tak na dívky.

Není významná jejich fyzická ani psychická či pohlavní zralost.

Vyšší trestní sazbou je potrestán ten, kdo čin spáchá na dítěti, na které má povinnost dohlížet. Tak je tomu u rodičů vůči dětem, u opatrovníka vůči osobě zbavené svéprávnosti, u vychovatele nebo učitele vůči chovancům a žákům, u manžela, který není rodičem dítěte, avšak žije s ním ve společné domácnosti, u učitele, vedoucího oddílu, jemuž rodiče svěřili děti do opatrování.

Ze statistik vyplývá, že k pohlavnímu zneužití dochází častěji v rodinném, sousedském či přátelském prostředí, než když se pachatel s obětí nezná.

 

Anonym (St, 4. 9. 2024 - 20:09)

Vole, teď jsem se lekl tak, že jsem se málem po ..l. Ty teda jedeš bomby. Už to nehul.

Reklama

Přidat komentář