Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Petr a Jarka (So, 13. 7. 2024 - 15:07)

Dobrý den, včera jsme byli na návštěvě u známých. Naši přátelé Vráťa a Pavla nás pozvali na večeři. Jejich synek, devítiletý Vládík se opozdil a přišl domů, až když už jsme byli po večeři. Zasekl se u kamaráda, hráli spolu počítačové hry, ale Vládík si vypnul telefon a doma pak lhal, že sem mu vybil.Vráta mu  ho zkontrololval a bylo zle... Když chlapec přiběhl, tak nejdřív celý udýchaný všechny pozdravil a pak to překotně vysvětloval, proč jde podě. Dostal  najíst a pak ho potrestali. Vládík měl na sobě bílé tričko, modré kraťasy a na nohou měl žluté ponožky. Když dojedl, tak mu Vráťa řekl připrav se a vzal do ruky proutek, který mají v pokoji na poličce na trestání chlapce. Vládík otočil u solu židli, pak si sundal ty žluté ponožky a klekl si na sedačku židle, opřel se dlaněmi o stůl. A pak za ten pozdní příchod dostal výprask na chodidla. Křičel a plakal. Po bití musel zase židli otočit, sebral si ponožky a s pláčem odešel do dětského pokoje.

Default User Image
zz (St, 17. 7. 2024 - 22:07)

zz

Default User Image
Petra (St, 17. 7. 2024 - 20:07)

Nechápu výprask prutem na chodidla...pěkná blbost!! Když tak pěkně na holý zadek. Naše mladá (14 let) měla výprask na holou před mýma kámoškama, co u nás byly na večer na pokec a sklenku minulý týden. Jaksi zapomněla vyvenčit psa a přišla místo o hodinu později domů, než bylo domluveno. Možná bych to zkouskla, ale ještě klasicky byla drzá. Podívala sem se na holky a řekla jim, že uvidí, jak se dává na prdel. Jen se zasmáli. Vzala sem rákoskua mladou dámu si zavolala do obýváku. Začla prosit, že ne ted, a´t to nechám na ráno atd. Holky se přidali, že by své dcery za to již dávno seřezaly. Takže mladá musela hezky s holou prdelí přes kraj křesla. Od minulého výprasku tam měla ještě lehce stopy po rákosce. Jedna kámoška na ni..vidím, že zlobiš často. No a pak už bylo klasických 25 s pár přídavkama, za ruce na zadku atd..takže asi 35 ran na holou.

Default User Image
Sára (Čt, 1. 8. 2024 - 22:08)

To nemůžete myslet vážně. Trochu se nad sebou zamyslete a pouvažujte, jak byste se cítila Vy, kdyby Vás a Vaše tělo někdo takto zneužil a poškodil. A ne, toto skutečně nemůžete označit jakožto výchovný prostředek, i kdybyste si říkaly a odůvodňovaly své chování jakkoliv, ještě k tomu u svých vlastních dcer a takto starých, tak to nelze ospravedlnit. Zamyslete se nad sebou a svým chováním a zda by nebylo vhodné ho změnit.

Zda to stále vidíte jakožto zbytečnou věc (toto zamyšlení se nad svým chováním) a jako zcela normální, takto trestat někoho, ať již dceru nebo syna, tak je mi Vás líto. Je mi Vás líto a doufám, že se od Vás dítě co nejdříve odpojí a už Vás nikdy nekontaktuje. Popřála bych Vám hodně štěstí v životě, ale takovým lidem bych ani ruku nepodala, natož na ně promluvila.

S pozdravem, Sára 

Default User Image
Irena (Pá, 26. 7. 2024 - 17:07)

Kde pořizujete rákosku? Já naši o rok starší než u Vás dneska před vchodem nechala natrhat pár proutků a šla kolem sousedka, která se hned ptala, jestli se má připravit na řev. Řekla jsem, že bohužel ano, ale ať se nestydí a přijde, jako kompenzaci za ten řev dostane kafe, bábovku a holka se hned bude stydět víc. 

Je to půlhodinka co odešla a mladá ještě klečí v koutě a čeká na dalších pětadvacet jak vyváděla. Je pravda že zadek má pruhovaný jako zebra, ale kopala kolem sebe tak, že si mírnější výprask nezaslouží.

Default User Image
Sára (Čt, 1. 8. 2024 - 22:08)

To nemůžete myslet vážně. Trochu se nad sebou zamyslete a pouvažujte, jak byste se cítila Vy, kdyby Vás a Vaše tělo někdo takto zneužil a poškodil. A ne, toto skutečně nemůžete označit jakožto výchovný prostředek, i kdybyste si říkaly a odůvodňovaly své chování jakkoliv, ještě k tomu u svých vlastních dcer a takto starých, tak to nelze ospravedlnit. Zamyslete se nad sebou a svým chováním a zda by nebylo vhodné ho změnit.

Zda to stále vidíte jakožto zbytečnou věc (toto zamyšlení se nad svým chováním) a jako zcela normální, takto trestat někoho, ať již dceru nebo syna, tak je mi Vás líto. Je mi Vás líto a doufám, že se od Vás dítě co nejdříve odpojí a už Vás nikdy nekontaktuje. Popřála bych Vám hodně štěstí v životě, ale takovým lidem bych ani ruku nepodala, natož na ně promluvila.

S pozdravem, Sára 

Default User Image
Dann (Po, 29. 7. 2024 - 17:07)

Ahoj Irčo nechceš pokecat víc přes email .. 

[email protected]  ..  

Default User Image
ZKLIM (Ne, 28. 7. 2024 - 19:07)

Já jsem zažíval něco podobného,naši občas pozvali sosedku a ta se ráda přišla na výprask podívat a někdy vzala sebou dceru aby se podívala co jí bude čekat,když bude drzá a nebo si nezlepší známky.Já dostával na holou řemenem.Já se styděl dcerka koukala s otevřenou posou ,sousedka a mamka  sledovaly můj výprask.Sousedka pak vyprávěla ostatním,že jsem byl bit.

Default User Image
Zuzana (Pá, 26. 7. 2024 - 20:07)

Ahoj Irco dá se objednat na netu je tam velký vyber

Default User Image
Anonym (Pá, 26. 7. 2024 - 17:07)

Za to že zapoměla vyvenčit psa a přišla domů o hodinu později? To jste fakt špatná matka. Styďte se!

Default User Image
Anonym (Pá, 26. 7. 2024 - 17:07)

Za to že zapoměla vyvenčit psa a přišla domů o hodinu později? To jste fakt špatná matka. Styďte se!

Default User Image
Zuzana (Čt, 18. 7. 2024 - 00:07)

Pridala

Default User Image
Sandra (So, 20. 7. 2024 - 01:07)

Tak jsem se holky inspirovala a mimo prdele a stehen jsem ty svy patnácte zmrskala i picu ale pořádně ta nedá nohy k sobe

Default User Image
Zuzana (So, 20. 7. 2024 - 16:07)

To jsi udělala dobre čím to bylo?

Default User Image
Sandra (So, 20. 7. 2024 - 20:07)

Prdel a stehna jsem ji zmrskala rákoskou  na picu jsem vzala úzký remen

Default User Image
Zuzana (So, 20. 7. 2024 - 22:07)

A proč jsi nezůstala u rakosky?

Default User Image
Sandra (So, 20. 7. 2024 - 22:07)

Přes picu by to bylo do krve

Default User Image
Zuzana (So, 20. 7. 2024 - 22:07)

No a co?

Default User Image
Sandra (Po, 22. 7. 2024 - 22:07)

To je pravda o nic nejde

Default User Image
Sandra (So, 27. 7. 2024 - 21:07)

Tak dnes bude opakování mám vzít na picu rakosku? Poraďte 

Reklama

Přidat komentář