Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Default User Image
Helena (Ne, 14. 7. 2024 - 00:07)

Aspoň nelžete, Zion Kids!

Default User Image
Karolína (St, 26. 6. 2024 - 16:06)

Vlastně ani nevím, jak formulovat začátek. Jsem pár dní před porodem. Nerozmyslela jsem se na poslední chvíli. Celé toto, těhotenství, důvody a všechno je strašně zdlouhavé a sama nevím zda už na to mám to říct nahlas. 

HLEDÁM rodinu, pár, paní či pána, kteří budou mít pochopení, budou schovivavi ohledně důvěry z mé strany. Je mi 33 let. Mám sve 3 zdravé,krásné děti.

HLEDÁM HLAVNĚ NĚKOHO KDO J3 OCHOTNÝ JEDNAT HNED (VIDĚT SE, PRIORITA, nechci zdlouhavé vypisovani, není vlastně na to ani čas). Muj jediný požadavek. 

Těhotná  jsem vědomě, jen to cele mělo vypadat, dopadnout jinak. Odhodlavam se napsat jak příspěvek, tak napsat email těm co hledají už skoro 3 měsíce... 

Termín mám 14.7 (a doufám, že dojdeme až do toho data). Bude to holčička. Více ráda napíšu.

Kontakt na mne je [email protected]

Děkuji, že jste dočetli. A pěkný den. 

 

Default User Image
Katol (St, 26. 6. 2024 - 16:06)

Vlastně ani nevím, jak formulovat začátek. Jsem pár dní před porodem. Nerozmyslela jsem se na poslední chvíli. Celé toto, těhotenství, důvody a všechno je strašně zdlouhavé a sama nevím zda už na to mám to říct nahlas. 

HLEDÁM rodinu, pár, paní či pána, kteří budou mít pochopení, budou schovivavi ohledně důvěry z mé strany. Je mi 33 let. Mám sve 3 zdravé,krásné děti.

HLEDÁM HLAVNĚ NĚKOHO KDO J3 OCHOTNÝ JEDNAT HNED (VIDĚT SE, PRIORITA, nechci zdlouhavé vypisovani, není vlastně na to ani čas). Muj jediný požadavek. 

Těhotná  jsem vědomě, jen to cele mělo vypadat, dopadnout jinak. Odhodlavam se napsat jak příspěvek, tak napsat email těm co hledají už skoro 3 měsíce... 

Termín mám 14.7 (a doufám, že dojdeme až do toho data). Bude to holčička. Více ráda napíšu.

Kontakt na mne je [email protected]

Děkuji, že jste dočetli. A pěkný den. 

 

Default User Image
Kristyna (St, 26. 6. 2024 - 21:06)

Dobrý den, moc prosím,napište mi na e-mail: [email protected] Psala jsem Vám e-mail. 

Default User Image
Helena (Čt, 11. 7. 2024 - 20:07)

Dobrý den...napsala vám..?

Default User Image
Přímá adopce (Čt, 11. 7. 2024 - 23:07)

Dobrý den, mě ano, i jsme se viděli a domluvili a od té doby se paní už několik dní neozvala. Více popřípadě pře  email [email protected]  .

Default User Image
Katol (St, 26. 6. 2024 - 16:06)

Vlastně ani nevím, jak formulovat začátek. Jsem pár dní před porodem. Nerozmyslela jsem se na poslední chvíli. Celé toto, těhotenství, důvody a všechno je strašně zdlouhavé a sama nevím zda už na to mám to říct nahlas. 

HLEDÁM rodinu, pár, paní či pána, kteří budou mít pochopení, budou schovivavi ohledně důvěry z mé strany. Je mi 33 let. Mám sve 3 zdravé,krásné děti.

HLEDÁM HLAVNĚ NĚKOHO KDO J3 OCHOTNÝ JEDNAT HNED (VIDĚT SE, PRIORITA, nechci zdlouhavé vypisovani, není vlastně na to ani čas). Muj jediný požadavek. 

Těhotná  jsem vědomě, jen to cele mělo vypadat, dopadnout jinak. Odhodlavam se napsat jak příspěvek, tak napsat email těm co hledají už skoro 3 měsíce... 

Termín mám 14.7 (a doufám, že dojdeme až do toho data). Bude to holčička. Více ráda napíšu.

Kontakt na mne je [email protected]

Děkuji, že jste dočetli. A pěkný den. 

 

Default User Image
Katol (St, 26. 6. 2024 - 16:06)

Vlastně ani nevím, jak formulovat začátek. Jsem pár dní před porodem. Nerozmyslela jsem se na poslední chvíli. Celé toto, těhotenství, důvody a všechno je strašně zdlouhavé a sama nevím zda už na to mám to říct nahlas. 

HLEDÁM rodinu, pár, paní či pána, kteří budou mít pochopení, budou schovivavi ohledně důvěry z mé strany. Je mi 33 let. Mám sve 3 zdravé,krásné děti.

HLEDÁM HLAVNĚ NĚKOHO KDO J3 OCHOTNÝ JEDNAT HNED (VIDĚT SE, PRIORITA, nechci zdlouhavé vypisovani, není vlastně na to ani čas). Muj jediný požadavek. 

Těhotná  jsem vědomě, jen to cele mělo vypadat, dopadnout jinak. Odhodlavam se napsat jak příspěvek, tak napsat email těm co hledají už skoro 3 měsíce... 

Termín mám 14.7 (a doufám, že dojdeme až do toho data). Bude to holčička. Více ráda napíšu.

Kontakt na mne je [email protected]

Děkuji, že jste dočetli. A pěkný den. 

 

Default User Image
Helena (So, 6. 7. 2024 - 21:07)

Máte mail...ode mně 

Default User Image
Helena (So, 6. 7. 2024 - 21:07)

Máte mail...

Default User Image
Helena (Čt, 4. 7. 2024 - 00:07)

Máte ode mne mail..

Default User Image
Adopceprimo (Po, 24. 6. 2024 - 16:06)

Rádi bychom přímou adopci přijali holčičku .

Jsme manželé,prověření úřady, žijící v rodinném domku se zahradou a věříme,že se najde maminka která nás osloví.Muzes nám maminko klidně napsat: [email protected]

 

Default User Image
Eva (Po, 17. 6. 2024 - 21:06)

Taky bych chtěla přidat jedno varování 

Jsem matka v nouzi zvažovala jsem přímou adopci .

Zjistila jsem že jedna osoba  která zde již byla zmíněná rozšiřuje moje inzeráty a email po celém internetu .

A je asi veliká legrace bavit se na úkor někoho jiného .

Tato osoba je tady dost nechvalně známá .

Divím se že už nedostala přes prsty .

Buďte opatrní 

Eva 

Default User Image
Kristyna (St, 26. 6. 2024 - 21:06)

Evi,prosím,pokud jste Vaší situaci nevyřešila,moc prosím,ozvěte se mi na [email protected] Zoufale hledám maminku,která si nemůže nechat miminko a myslí to vážně. Podrobnosti napíšu e-mailem. Moc předem děkuji. Také jsem narazila na podvodnice a je to moc nepříjemné.

Default User Image
Kristyna (St, 26. 6. 2024 - 21:06)

Evi,prosím,pokud jste Vaší situaci nevyřešila,moc prosím,ozvěte se mi na [email protected] Zoufale hledám maminku,která si nemůže nechat miminko a myslí to vážně. Podrobnosti napíšu e-mailem. Moc předem děkuji. Také jsem narazila na podvodnice a je to moc nepříjemné.

Default User Image
Lenka (Út, 18. 6. 2024 - 00:06)

Nechcete mi napsat? Pomohla bych vám..I s podvodnicí.

Default User Image
Marta (Út, 18. 6. 2024 - 06:06)

Dobrý den mohli by jsme se spojit spolu děkuji prosím o email 

Default User Image
Marta (Po, 17. 6. 2024 - 22:06)

Dobrý den můžu poprosit o váš email že by jsme se spojily děkuji moc a pěkný večer 

Default User Image
Helena (Čt, 4. 7. 2024 - 00:07)

Napište mi prosím na [email protected]

Default User Image
Anonym (Ne, 16. 6. 2024 - 17:06)

Podvodnice 

Lenka Dvořáková vytáhla z mnoha rodin finanční prostředky 

A před nedávnem jsem se dozvěděla že dítě nikdy k adopci dát nechtěla .

Svoje děti má pouze jako nástroj podvodu .

Z mě dostupných informací takto již 

Podváděla i v minulosti .

Pozor na tyto matky jakoby v nouzi .

Reklama

Přidat komentář