Reklama

Pás cudnosti

Anonym (Čt, 8. 8. 2024 - 21:08)

ne

Default User Image
AVP (Čt, 8. 8. 2024 - 20:08)

Zítra tj 9.8. mezi 11:00 a 12:00 když se mi to podaří budu v Praze mezi zadním vchodem harfy a O2 arénou rozdávat 3 nevyužité pásy cudnosti. Poznáte mě podle toho, že budu v ruce držet malou krabičku. ;) Snad ještě poslouží.

Anonym (So, 10. 8. 2024 - 13:08)

Tak co, rozdal jsi?

Anonym (Út, 6. 8. 2024 - 19:08)

Když si máma stěžovala babičce, že se až moc často honím, tak jí řekla, že musím být po ní, protože jí museli pořídit pás cudnosti, protože by si to dělala pořád. Ten její pás cudnosti jsem viděl. Mě ho máma nekoupila. To jsem se měl.

Default User Image
Vera (Út, 6. 8. 2024 - 14:08)

Používáme občas s manželem.Letos na dovolené v Chorvatsku mě až překvapilo kolik můžu bylo na nudaplazi se zamcenym penisem převážně teda Němci. Jak ty Němky sihrdě s nima procházely po pláži. Škoda že naše klíčky byly doma .Všichni tak  kolem 40 až 50 max.Co mě ale zarazilo tak mlada slečna stihla tak max 25   a vedle ní 40 sportovní postavy a ten byl zamcen i přes žalud 

Default User Image
Dompar (Út, 6. 8. 2024 - 12:08)

Ahoj, hledame trochu info o pouziti klicky na mladsiho sub kluka (mame mladinky sub parek a samo ze pod zamkem). S pasem pro "holky" to tak nejak zname, ale pro kluka ne. Jestli jde nosit dlouhodobe, hygiena, bolestivost noseni a dalsi problemy, vyrony semene,... Mate nekdo zkusenost nekoho mladsiho pod zamkem?Nebo jste? Diky

Default User Image
Majka (St, 7. 8. 2024 - 11:08)

Syn musí pas cudnosti koupila mu ho přítelkyně.kdyz spolu nejsou aby se nehonil .Popravde je doma podráždění a nervózní už 3 den .Poznám na něm kdy si ho odepla a kdy to má delší  dobu nasazene 

Default User Image
Mira (St, 21. 8. 2024 - 10:08)

Na střední jsem chodil se ženou ve středních letech . Ze začátku bylo vše víceméně klasicky. Postupně si mne omotala kolem prstu. Byla velmi dominantní . Krásná a dominantní .  Do pasu mne zamčela zhruba za týden. Bylo to šílené ale proste na tom trvala. Nikdy to nebylo tak ze by mne nějak k něčemu nutila . Vždy vysvětlila ze to tak být musí . 

Default User Image
Dompar (St, 7. 8. 2024 - 11:08)

Ahoj a kolik mu bylo kdyz ho dostal? Miva h o i delsi dobu?...

Default User Image
Majka (St, 7. 8. 2024 - 13:08)

V 17 na škole jsou spolu už 3 roky .Prej mu to tak stačí. Včera navečer vylezal z bazénu a klec se mu kopirovala v plavkách a ona byla u nás.Ja z ní cítím určitou nadvládu nad synem nevím a její názory se musím hodně držet. Její rodiče to tak mají 8 let. Vidí otce jak je k ruce k matce a jak se k sobě mají. 

Default User Image
Dompar (St, 7. 8. 2024 - 13:08)

A vij jak dlouho ho miva v kuse a podobne?

Default User Image
Majka (St, 7. 8. 2024 - 14:08)

To nevím vím že na kolo mu to sundava když jsou spolu.Jinak u nás na chalupě pomáhal otci abyl tam s nama 3 dny amel to na sobě bez ní Ma ho zpracovaného.. Mladej kluk má stříkat a ne být pod zámkem.Om mě řekne že ji miluje a ona to tak chce a je po rozhovoru.Kdyz jsem po ní vystartovala tak mě řekla když u ní nebyl že chlap musí mít disciplínu a těšit se na sex.a když to nechce ze ho nenutí že to nemusí nosit že se najde jinej a ona nebude slevovatz nároku že je pěkná a sexy a nemá to zapotřebí.Vylozene se mě vysmala ať to zkusím taky. Syn kolem ní poletuje a když může tak ji líbá a hladí po zadku jak puberťák Večer u toho bazénu žáky koupal se s ní měl boxerky a klec mu byla vidět a jak s ním vylezla z vody měla brazilky hned ji osahaval a hladil ji zadek prostě nadrzenej mladej kluk co neví že existují normální holky.

Default User Image
Dompar (St, 7. 8. 2024 - 14:08)

Tak někomu se to líbí a má k takovému věcem sklony. Neodsuzují je

Default User Image
Majka (St, 7. 8. 2024 - 17:08)

Ono je těžké se dívat na syna jak trpí. Ted za ním přijela hvězda z brigády libala se s ním v průjezdu baráku a rukou mu mackala rozkrok jen jsem slyšela v klidu bude tě to bolet večer si ho odvede mají sukaci stredu

Default User Image
Dompar (St, 7. 8. 2024 - 09:08)

Že by nikdo?

Default User Image
Anonym (Po, 5. 8. 2024 - 19:08)

Chtěl bych se zeptat jaké to je nosit dlouhodobě pás???Sem už týden zamčený a sou to strašná muka hlavně cítím jak strašně moc mám plný kulky a asi mi prasknou. Myslíte že to mám ještě vydržet???

Default User Image
Tomáš (Út, 6. 8. 2024 - 09:08)

Kulky ti neprasknou akorát je to šílený pocit.

Default User Image
Anonym (Út, 6. 8. 2024 - 19:08)

Už je to dobrý madam mě vypustila přes pás a je to strašná úleva.

Default User Image
Honza (Čt, 1. 8. 2024 - 22:08)

Podle mě, na každý penis patří klec. Penis bez klece je jako pták bez křídel 

Default User Image
Anonymni (Út, 6. 8. 2024 - 10:08)

To si myslí i má tchyně Chlap má dělat a ne otravovat ženskou sexem. Už mám je bývalou tchyni a manželku klec na penisu to nevyřeší teď mám milující partnerku

Reklama

Přidat komentář