Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 16:07)

Ale jak to teda je. Vypadnou ty chloupky napoprve a už nenarostou? 

Default User Image
Jane (Ne, 14. 7. 2024 - 18:07)

Právěže to není tak jednoduché, určitě nevypadnou všechny. Ono taky kdyby to šlo hned napoprve, tak proč vlastně takový přístroj.

Default User Image
N. (Ne, 14. 7. 2024 - 20:07)

Holky vykašlete se na to, je to neefektivní, drahé a evropanky mají málokdy vhodné chloupky. Žiletka, vosk, domácí epilátor (jo bolí to i kdyby byl sebedokonalejší) a hlavně správný postup a péče. 

Default User Image
Neoholená supermodelka Kyla Cole (Ne, 14. 7. 2024 - 10:07)

Vidím že normálni muži sa to tomu pedofilnemu uchylakovi snažia trpezlivo vysvetliť že k dospelej žene jednoducho  patrí ochlpenie tak ako aj prsia ale keďže je to úchyl ktorý tu donekonečna básní o vyholovaní tak obávam sa že v jeho prípade je to vopred prehnaný boj.

Už tu aspoň x krát bolo písané že vyholovanie škodí zdraviu žien, a on to doteraz nepochopil. Keďže je to maniak ani sa tomu nedivím 

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 10:07)

ale nežvaň, jak tu bylo řečeno, nehol se když to neumíš tak aby to neškodilo tvému zdraví a dej si občas studenou sprchu, aby tě přešly roupy. Rad jak na to tady máš dost. Ale ty se možná ani pro jistotu nemyješ, aby sis nepoškodila zdraví.

Default User Image
Anonym (So, 13. 7. 2024 - 22:07)

Neholiť,neholiť,neholiť.Povedal súdruh Lenin.Ale teraz bez srandy.Nevadí mi,keď si odstráni žena čo jej trčí z nohavičiek a plaviek,ale pod nimi má mať kožúšok.Vyholená,to ako by som videl mladé dievčatká.A to ma vôbec nevzrušuje.

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 10:07)

Ty ve všech vyholených vidíš mladé děvčátko? Neměl by si s tím něco dělat? Vyhledat doktora, než ta vášeň přeroste do nějakého průšvihu a deviace? 

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 11:07)

Jednoduché. Kdo pozná rozdíl mezi malou holkou a dospělou ženou, přičemž ho vzruší jen ta dospělá. Potřebuje to mít i "s chlupama", jinak jí podvědomě považuje za nedospělou, čili pod zákonem, i kdyby jí bylo šedesát. Co je na tom úchylného? 

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 10:07)

Tak jasně, to jsou možná ti, co pak píší úchylné pedofilní příspěvky. A spojují si pedofilii s depilací ochlupení.

Default User Image
Jane (Ne, 14. 7. 2024 - 11:07)

Nějak taky nechápu, proč neřeší svoje ochlupení. Kdoví, jestli jsou to muži nebo ženy. Nebo děti.

Default User Image
Lysander (Ne, 14. 7. 2024 - 10:07)

Ano, tak to je. Pubicke ochlupeni je druhotny pohlavni znak a normalniho chlapa vzrusuje. Je to fakt se kterym nic nenadela ani tech par uchylu, co se hlasite dozaduji holeni zenskych rozkroku.

Default User Image
Martin (Pá, 12. 7. 2024 - 15:07)

Jedine chlupatou. Holou nechci.

  

Anonym (Pá, 12. 7. 2024 - 17:07)

Martine,na lízání holou,na soulož chlupatou.

Default User Image
Martin (So, 13. 7. 2024 - 14:07)

Ja teda jen chlupatou, holou na nic nepotrebuji. A co amonyme, ty mas jako dve? Jednu holou na lizani a jednu chlupatou na souloz?

Default User Image
Jane (St, 10. 7. 2024 - 19:07)

Holky k té Lumea jsem našla tohle---Mám Lumeu a pro mě je to teda celkem zklamání. Ačkoliv mám bílou kůži a tmavé chlupy (podle výrobce teda ideál), tak chloupky nezmizely. První ošetření proběhlo na konci července, od té doby ošetřuji pravidelně každých 14 dní, za ty peníze bych teda čekala lepší výsledek. Nejlíp funguje na tlusté tmavé chlupy třeba na nohách, na jemnější chloupky na rukách nebo obličeji nefunguje skoro vůbec. Nohy stačí oholit tak jednou týdně, že by byly hladké třeba 14 dní nebo měsíc se říct nedá..

Anonym (Čt, 11. 7. 2024 - 18:07)

Díky, není to právě nelevnější. Já mám tenké středně světlé chloupky, takže pro mě asi ne. Navíc, jak to čtu i jinde, tak je potřeba stejně nějako doholit žiletkou. Ty chloupky by měly teoreticky vypadat jako při epilaci, ale asi to není dokonalý, což je za ty prachy blbý.

Anonym (Út, 9. 7. 2024 - 00:07)

Hola kunda = trestny cin!!! Zavrit celou tu bandu uchylnou s pedofilama v cele!!!

Default User Image
Juj (So, 13. 7. 2024 - 22:07)

Tohle snad vytesat do zlata!!  Taky bych to trestal.

Anonym (Čt, 11. 7. 2024 - 18:07)

A nevadí ti, že ta tvoje sockovitá a hloupoučká snaha na úrovni iq 20 je zbytečná? Vždyť tě nikdo nečte, ale dobře se z tebe dělá sranda, ubohá, chudá, ošklivá opičko bez lásky a smyslu života.... Holt si tím musíš projít, ale neboj se, svou nenávist na nikoho nepřeneseš, jen srandu a soucítění s tvou karmou, děláš to zbytečně. 

Anonym (So, 13. 7. 2024 - 11:07)

Chudej jsi ty, a to hlavne na duchu. Blbej a uchylnej, to je kombinace!

Reklama

Přidat komentář