Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Anonym (Čt, 15. 8. 2024 - 08:08)

To bys se divil, co všechno je v našich vlacích k vidění. Kongo je i u nás.

Anonym (Čt, 15. 8. 2024 - 08:08)

A tobě to vyhovuje? Pokud ne, tak změň vlak nebo svou představivost. 

Anonym (Čt, 15. 8. 2024 - 08:08)

Ty představo. Pracoval jsem jako průvodčí ČD. To by tě humor přešel, až by ti půl vlaku, při návratu ze zábav, šukalo. A nic s tím nenaděláš. Ještě se ti smějou.

Anonym (Čt, 15. 8. 2024 - 12:08)

Jsi magor. Deviantní magor. 

Anonym (Čt, 15. 8. 2024 - 18:08)

Já nejsem magor, spíš ty jsi upjatej a prostata ti to spočítá. :-P

Anonym (Čt, 15. 8. 2024 - 12:08)

Jako mladý jsem často honil ve vlaku v prázdném kupé, protože doma nebylo soukromí a nutně jsem to potřeboval. Ale vždycky jenom v případě, že byl průvodčí chlap, protože kdyby mě přistihla ženská, mohl by být vyrvál. Chlapi jsou nadržení všichni, tak pro to mají spíš pochopení. A když mě náhodou nějaký průvodčí přistihl, tak nikdy nic neřekl, odešel a byl klid. Jednou mi jeden dokonce za chvíli přinesl svůj erotický časopis, prej aby se mi líp honilo.

Anonym (Čt, 15. 8. 2024 - 12:08)

Lidi by se měli mít rádi a nenadávat si do magorů.

Anonym (Čt, 15. 8. 2024 - 12:08)

Jednou takovýho honiče nachytaly vlakový uklízečky a použily ho jako živýho robertka. Prej se s ním docela poměly.

Default User Image
Johnny (Čt, 15. 8. 2024 - 02:08)

Bohužel vlastně skoro ne 😀 což je v mém případě celkem zázrak. Jen jednou bývalá ale skoro nic neviděla. Celý život na to čekám, že mě někdo nachytá 🤣

Default User Image
Johnny (Čt, 15. 8. 2024 - 02:08)

Bohužel vlastně skoro ne 😀 což je v mém případě celkem zázrak. Jen jednou bývalá ale skoro nic neviděla. Celý život na to čekám, že mě někdo nachytá 🤣

Default User Image
Martina (Ne, 4. 8. 2024 - 15:08)

Je to již spoustu let, ale někdy kolem dvaceti jsem ráno vlezla rodičům do ložnice i když jsem to nikdy nedělal, ale chtěla jsem jim sdělit, že odjíždím na brigádu. Jaké bylo moje překvapení, ale i otce, který klečel nad maminkou, v ruce svůj stopořený penis a masturboval. Než jsem se omluvila a vypadla tak bylo snad nekonečný. Večer jsem se ještě jednou omlouvala a tatínek z toho nedělal žádnou vědu a jen prones, tak jak jsi to ohodnotila, já zčervenala a řekla dobrý a tatínek řekl čekal jsem že řekneš výborný, ale co se dá dělat. To bylo moje zatím první přistižení při onanii. Já osobně ještě přistižena nebyla mimo manžela, ale ten mi ten vybrátor sám koupil . 

Anonym (So, 3. 8. 2024 - 01:08)

Mne nedávno přistihla učitelka z mateřské školky a řekla. "Styďte se, kdyby vás tak viděla vaše dcera." Já jí na to: "Teta, moje dcera je šťastně vdaná a žije v Ostravě. Já tu čekám na vás." A ona? "Tak pojďte, ukážu vám sbírku motýlů."

Anonym (So, 3. 8. 2024 - 10:08)

A ukázala růži v rozpuku, která potřebovala zalejt.

Anonym (So, 3. 8. 2024 - 00:08)

Když mne přistihla babička, tak řekla, že bez brejlí na to stejně nevidí, takže můžu klidně pokračovat.

Default User Image
Matka (Pá, 2. 8. 2024 - 20:08)

Nemůžu to dostat z hlavy. Pořád vidím jak ruka mého syna strašně rychle lítá po obrovském žilnatém péru, jak se kuba celej prohnul do mostu, zakňucel a pak to  začalo lítat. Stydím se, ale na kalhotkách mám mokrej flek a za chvíli  vrazim ruku mezi stehna a udělám se   

Default User Image
Přísná (Po, 9. 9. 2024 - 13:09)

Pokud jsi opravdu žena, pak bych Ti nejraději udělila výchovný a vzrušující výprask. To bys teprve měla mokro v kalhotách ty Zlobivko:-)

Anonym (Čt, 1. 8. 2024 - 15:08)

Kdyby mne přistihl táta, tak by mne asi zmlátil, protože věřil, že se po onanii blbne. Kvůli tomu, když byl doma, pořád mámu šoustal a nic nedbal, že už nechce. Když nebyl doma, šoustal milenky. Naštěstí se dost brzy rozvedli a jeden z důvodů byl sexuální nesoulad. Máma vůbec nebyla frigidní, ale měla úplně jiné představy o pohlavním soužití. Věděla, že onanie je řešení vyšších, nebo jiných potřeb v partnerských vztazích. Sama taky masturbovala a ani mne v tom neomezovala. Prostě jsme si rozuměli a přistihování se neřešilo. Já jsem do budoucích vztahů věděl, že je lepší, když o sexu rozhoduje žena. Když nechce, tak si musím poradit sám a ne smilenkami jako táta.

Default User Image
Vera (Čt, 1. 8. 2024 - 13:08)

To stejne kolem 14 přistižena máti když přišla domů a já neslyšela že je doma  přišla o 3 hodiny dřív z práce.s já měla v podkroví od pokoje zavřené dveře. Ležela jsem na postely jen v tričku a bez kalhotek   I když klepala tak jsem ji asi nevnímala strašně jsem se lekla omluvila se a zavřela dveře Styděla jsem se ale máma to vzala v pohodě řekla ze klepala ale asi už jsem byla vzrusena a nevnímala jsem to.Rikala mě taky že si to děla sama a nespoleha se na tátu že si tak sama pohraje taky ráda se sebou.. Pak jsem s ní byla v DM drogerii cca měsíc po a prodávají tam robertky tak mě dala jeden do košíku.Muj první robertek byla jsem i rada že si mám s kým o tom říct a že si mohu zeptat na některé věci.Rekla mě ze jsem mlada a neví co mě vzrušuje a na co se cítím, že mě objedna z netu i kolíček do prcky pokud na to jsem      

Default User Image
Lenka (Čt, 1. 8. 2024 - 12:08)

Na dovolené před 2 lety jsem se prstila na postely a přišla mě do pokoje máti byl to trapas jen se usmála a řekla až se uvolnim at za nima přijdu a ilujdem na večeři. Po dovolené 14 dnů na to mě koupila dárek že jsem velká a potřebuji pomocnicka. Malej robertektak 6 cm na dálkové ovládání vybruje a rotuje .pekelná hračka    

Anonym (Čt, 1. 8. 2024 - 12:08)

V rodině, mezi dětmi a rodiči, je přistižení zahanbující snad jen poprvé a pak už je to jen o ohleduplnosti, taktu a toleranci. Já jsem při tom mámu přistihl jako první, ještě dost malej. Pak mi vysvětlila o co jde a já jí už nevyrušoval. Když jsem to dělal já, vždycky poznala, že jsem byl. Čím jsem byl dospělejší, tím méně se to tajilo a mluvili jsme o tom bez zábran jako o běžných potřebách. Žádné omezování, nebo pohoršování.

Reklama

Přidat komentář