Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
PipiLove (Pá, 26. 7. 2024 - 11:07)

Kvůli spamům vkládám znovu:

Jsi neposlušná, zlobivá a nadržená slečna/ žena, která by potřebovala pár facek, výprask na holou zadnici a naučit se poslouchat a potěšit? 

Vzrušují mě prsaté a submisivní ženy a proto hledám submisivně založenou ( možno i switch) kamarádku s výhodami . Mladá Boleslav a okolí, vlastní zázemí výhodou. 

Mám fetiš na větší prsa, která ráda mazlím, líbám, saji, olizuji a ojíždím. Já 39/ 90/ 163 . Při těle, prsatá, milá a sympatická 😘 Nenechám proutek, pásek, vařečku ani ruku zahálet a ani se po čase nebráním výměně rolí. 

Napíšeš mi svůj email? Odepíši všem zlobidlům.

Pouze ženy od 18 - 50 let. 

Default User Image
PipiLove (Pá, 26. 7. 2024 - 11:07)

Kvůli spamům vkládám znovu:

Jsi neposlušná, zlobivá a nadržená slečna/ žena, která by potřebovala pár facek, výprask na holou zadnici a naučit se poslouchat a potěšit? 

Vzrušují mě prsaté a submisivní ženy a proto hledám submisivně založenou ( možno i switch) kamarádku s výhodami . Mladá Boleslav a okolí, vlastní zázemí výhodou. 

Mám fetiš na větší prsa, která ráda mazlím, líbám, saji, olizuji a ojíždím. Já 39/ 90/ 163 . Při těle, prsatá, milá a sympatická 😘 Nenechám proutek, pásek, vařečku ani ruku zahálet a ani se po čase nebráním výměně rolí. 

Napíšeš mi svůj email? Odepíši všem zlobidlům.

Pouze ženy od 18 - 50 let. 

Default User Image
Klára (So, 20. 7. 2024 - 20:07)

Ahojky,cca týden zpátky mi chtěla máma seřezat zadek. Nepovedlo se jí to ale. Už mě nepřemohla, má někdo podobnou zkušenost?

Default User Image
Danca (Čt, 1. 8. 2024 - 16:08)

Ano

Default User Image
Danca (Čt, 1. 8. 2024 - 16:08)

Ano

Default User Image
Klára (Pá, 2. 8. 2024 - 18:08)

Ahojky Danco, můžeš prosím o tom napsat víc?

Anonym (Čt, 25. 7. 2024 - 22:07)

Dej už s tím pokoj

Default User Image
Zuzana (So, 20. 7. 2024 - 23:07)

To nějak nechapu

Default User Image
Víťa (Ne, 21. 7. 2024 - 06:07)

"Klára" už tu minimálně půl roku píše s tím, že se jí podařilo ubránit výprasku a ptá se, jestli má někdo podobnou zkušenost. Je tím posedlá a nezajímá ji nic jiného. To, že to bylo před týdnem, je jasná lež.

Default User Image
David (So, 20. 7. 2024 - 23:07)

Já nikdy na zadek nedostl a proto mě to celkově dost zajímá

Default User Image
Karel (Ne, 14. 7. 2024 - 16:07)

Náš synek 12ti letý synek dostane dnes navečer pořádný výprask.Dostane před slečnou vychovatelkou ,která ho přivede k nám domů.Byl na táboře a pořád něco prováděl,neposlouchal,domluvili jsme se ,že ho slečna ,přivede,bydlí nadaleko nás,domluvili jsme se,že mu nic říkat nebude ,že bude bit ví jenom ona.Aby jí po cestě neutekl.

Anonym (So, 20. 7. 2024 - 17:07)

jdi do hajzlu s pedofilií a mlácením dětí, blbče, sem to nepatří.

Default User Image
zz (Po, 15. 7. 2024 - 14:07)

zz

Default User Image
Jaroslav (Po, 15. 7. 2024 - 13:07)

Tak jak proběhlo to potrestání kluka?

Default User Image
Karel (Po, 15. 7. 2024 - 16:07)

Večer kolem 18té hodiny  ho přivedla mladá světlovlasá slečna moc přijemná.Vyprávěla,že je studentka a studuje pedagogiku.Kluk mezi tím utekl do pokoje,protože tušil,že nebude moc pochvalen.Nechtěla moc na něho žalovat ale některé věci nám musela řici co prováděl,musíme zaplatit rozbité dveře.Vzali jsme s manželkou slečnu do obýváku manželka jí dala pohoštění a zavolali syna aby přišel k nám do pokoje.Když přišel,řekli jsme mu co prováděl,že škodu zalatí ze svého kapesného,souhlasil ,zaroven jsme mu řekli,že za to jak se choval dostane výprask na holou i když je tu slečna vychovatelka.Škemral abych s ním šel do vedlejšího pokoje.Řekl jsem ,že s ním oto nebudu diskutovat a  ukázal jsem na opěradlo křesla.Podíval se na manželku a na slečnu a došoural se ke křeslu.Pomalu si stáhnul kalhoty,a ještě pomaleji slipy pak zasvítil jeho bílý zadek .Odepnul jsem pásek to už byl syn  s vystrčeným zadkem připraven.Poprvé jsem ho švihnul přes zadek zasténal  následovaly další švihy,pištěl a brečel  po výprasku měl pěkně pruhovaný zadek.Odešel vedle do pokoje,slečna z toho výprasku byla také trochu vyděšená,řikala,že s výpraskem se setkala jenom v učebnici na živo takto výprask nikdy neviděla.Omluvili jsme se jí za chování syna a doprovodili jí.

Default User Image
zz (Po, 15. 7. 2024 - 14:07)

zz

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 22:07)

ale neplácej, úchyle, tohle není o dětech.

Default User Image
Petr a Jarka (So, 13. 7. 2024 - 15:07)

Dobrý den, včera jsme byli na návštěvě u známých. Naši přátelé Vráťa a Pavla nás pozvali na večeři. Jejich synek, devítiletý Vládík se opozdil a přišl domů, až když už jsme byli po večeři. Zasekl se u kamaráda, hráli spolu počítačové hry, ale Vládík si vypnul telefon a doma pak lhal, že sem mu vybil.Vráta mu  ho zkontrololval a bylo zle... Když chlapec přiběhl, tak nejdřív celý udýchaný všechny pozdravil a pak to překotně vysvětloval, proč jde podě. Dostal  najíst a pak ho potrestali. Vládík měl na sobě bílé tričko, modré kraťasy a na nohou měl žluté ponožky. Když dojedl, tak mu Vráťa řekl připrav se a vzal do ruky proutek, který mají v pokoji na poličce na trestání chlapce. Vládík otočil u solu židli, pak si sundal ty žluté ponožky a klekl si na sedačku židle, opřel se dlaněmi o stůl. A pak za ten pozdní příchod dostal výprask na chodidla. Křičel a plakal. Po bití musel zase židli otočit, sebral si ponožky a s pláčem odešel do dětského pokoje.

Default User Image
zz (St, 17. 7. 2024 - 22:07)

zz

Default User Image
Petra (St, 17. 7. 2024 - 20:07)

Nechápu výprask prutem na chodidla...pěkná blbost!! Když tak pěkně na holý zadek. Naše mladá (14 let) měla výprask na holou před mýma kámoškama, co u nás byly na večer na pokec a sklenku minulý týden. Jaksi zapomněla vyvenčit psa a přišla místo o hodinu později domů, než bylo domluveno. Možná bych to zkouskla, ale ještě klasicky byla drzá. Podívala sem se na holky a řekla jim, že uvidí, jak se dává na prdel. Jen se zasmáli. Vzala sem rákoskua mladou dámu si zavolala do obýváku. Začla prosit, že ne ted, a´t to nechám na ráno atd. Holky se přidali, že by své dcery za to již dávno seřezaly. Takže mladá musela hezky s holou prdelí přes kraj křesla. Od minulého výprasku tam měla ještě lehce stopy po rákosce. Jedna kámoška na ni..vidím, že zlobiš často. No a pak už bylo klasických 25 s pár přídavkama, za ruce na zadku atd..takže asi 35 ran na holou.

Reklama

Přidat komentář