Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Chodí mě koupat, tak někdy...Mas to dobry, ale nepremyslis o deckach a tim padem o manzelstvi s zenou tvyho veku? U mne je to jasny, tenhle vztah skonci jakmile dostuduju, ale je mne jasny, ze mne bude chybet az si zase budu muset zvykat na reality normaniho zivota.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Jak dochazi k sexu u vas?...Chodí mě koupat, tak někdy si to nechám udělat tam rukou, nebo pusou , někdy u televize . Delší sex pak někdy večer , nebo v sobotu či neděli , to se rád hraju a vymýšlím pitomosti . O domácnost se stará jen ona , já někdy udělám nákup, nebo vynesu odpadky

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Jak dochazi k sexu u vas? Pomahas s uklidem? Moje ma uklizecku 2x tydne, ale drobny uklid delam ja.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Tak sex se vsim vsudy je...Ty noční ti nezávidím , já spím rád , taky ráno brzy vstávám. Teď vlastně vím, že ta má je vcelku fajn , i když je s ní nuda . Ale stará se prvotřídně.

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

Dá se to zvládnout ? Jak...Tak sex se vsim vsudy je prumerne 3 x tydne, ale nejaka ta hratka je i ostatni dny. Zvladnout se to fyzicky da snadno, jen snad to, ze nekdy je to v neprijemnou dobu, treba v noci, kdyz se vrati pozde a ja misto spani musim nastoupit, ale to mi predem zavola, abych cekal. Tak ma rada predehry a pak nejcasteji misionarsky. V tech predehrach byva hodne aktivni ona na mne. Je videt ze byvala velmi hezka a je stale zachovala.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 20:10)

Tak asi se zhrozis, ale...Dá se to zvládnout ? Jak často to děláte? Co preferuje ? Je hezká ?

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 20:10)

Kdo u vás určuje kdy bude...Tak asi se zhrozis, ale vyhradne ona. A z tvyho hlediska je to asi jeste horsi v tom, ze na to mne predem upozornila kdyz mi ten vztah nabidla a predem vysvetlila podminky.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 20:10)

To je mi jasny, jako nekdo...Kdo u vás určuje kdy bude sex a jak to budete dělat ?

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 20:10)

Mne vyhovuje model , když...To je mi jasny, jako nekdo kdo uz vydelava a neni na ni zavisly a koho sexualne pritahuji starsi zeny, tak mas idealni situaci. Mne zase pritahuji holky myho veku, ale za to co se ode mne ocekava mam hodne vyhod, takze taky pohoda.

a (Ne, 14. 10. 2018 - 20:10)

Kluci, píšete tady , že ženy často jsou v takovém vztahu kvůli sexu. Jenomže má přítelkyně (45) tvrdí , že nemůže mít orgasmus od porodu , tedy cca 22 let . Pro mě je to výhodný, můžu to dělat jenom na sebe , ale teď začínám mít pocit , že jsem blbec . Jáj í to skoušel dělat různymi způsoby , ale nic . Když jí to dělám já, vydrží kolik chci , ale když jsme skoušel robertkem ,po chvíli říkala , že jí to bolí. Jinak je sev v pohodě , není suchá , myslím, že mě má i ráda, protože mě(21) pořád hladí a líbá.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 19:10)

Kdyz si ale starsi zena...Mne vyhovuje model , když poslouchá ona , peníze od ní nepotřebuji . Užívám si ten mama hotel a neomezený sex

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 19:10)

Jo, vyvážený to bude ....Kdyz si ale starsi zena poridi mladyho milence a stedre ho odmenuje za jeho sluzby, pak posloucha on, ne ona. Ale jak rikam, to je jen jeden z moznych vztahu tohoto druhu.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

Jo, vyvážený to bude . Když je starší , neprotestuje a poslouchá, protože se bojí , že tě stratí . Prostě věk vyváží snahou a ochotou . Ale má první i když jí bylo 50 , si myslela , že jí je 20. Byl jsem nezkušenej a tak jsem poslouchal já ji. Cvičila mě jak jen se dalo , jazyk jsem měl vytahný jak doga . Asi to nebylo vyvážený, tak jsem sej í zbavil a teď si dávám na takové typy pozor.

obvykle (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

To je to nejlepší , že ona...to je něčím vyvážený. Např. mladší chlap klidně bude mít padesátnici, co je udržovaná, skvěle vypadá, štíhlá postava atd. Nebo naopak chlap má dost mladší ženskou, ale ona je dost tlustá, nebo nehezká. Ženská přes 40 hledá chlapa hůř, přes 502 teprv. Takže ona ukončovat vztah jen tak nebude. Mladá, ale tlustá nebo ošklivá, tak vztah ukončí spíš. Protože jí třeba nedojde, že taky bude těžko hledat.

jirka (Ne, 14. 10. 2018 - 17:10)

sex to je asi jedno, když je...To je to nejlepší , že ona to nebude chtít ukončit , můžeš si dovolit cokoli. I v sexu , a ona se bojí otěhotnění víc než ty . Jednou se mi ale stalo, že to ukončila ona – našla si mladšího .

na (Ne, 14. 10. 2018 - 17:10)

U nás to také nebylo o...sex to je asi jedno, když je ona starší, otázka je, kdy věk začne vadit. V 50 může vypadat skvěle, lubrikace ale bude horší, na druhou stranu může být stále riziko otěhotnění. Mladý maso je sice lepší, ale starší, tady nehrozí, že by ona ukončila vztah, hledala by totiž přece jen hůř.

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 17:10)

Ono je to na jedno kopyto ,...Dalsi zajimava verze takovyho vztahu. To psychicky vydirani ti nezavidim, muselo to byt strasny na tvy nervy. To u nas nastesti nehrozi, vi, ze vztah skonci az dostuduju. Jestli ale pak zustanu v Praze, radsi ji to zatajim, aby si pak na mne prece jenom nedelala naroky a nekopala tak jako ta tvoje.

yy (Ne, 14. 10. 2018 - 16:10)

Zajimavy prispevky, nekolik...Ono je to na jedno kopyto , musíš si jen dobře vybrat. Má první byla učitelka , takže všechno bylo maličký a všechno jsme dělali spolu : jak jsme se vyspinkali, jak jsme se napapali, nebolí nás bříško, byl jen čajíček , kousíček, botičky... už mi z toho hrabalo . Nejhorší to bylo , když jsem to chtěl ukončit , vyhrážela se že si něco udělá, chtěl jsem sej í sprotivit a dělal jsem hrozné věci , ale ona vydržela . Jsem rád , že už mám jinou.

Michal (Ne, 14. 10. 2018 - 15:10)

Zajimavy prispevky, nekolik vztahu "starsi zena - mlady muz" a kazdy jiny. Mne si vybrala starsi, uspesna zena, dala mne nabidku, predem navrhla podminky, ja souhlasil. Laska v tom neni, jen vyhody pro obe strany.

28letý (Ne, 14. 10. 2018 - 00:10)

U nás to také nebylo o...Já si s ní rozumím výborně. I spolu máme společné známé a bez problemu ji přijali i moji kamarádi. Poslouchá podobnou muziku, dítě má teeagera někde v anglii na dva roky ve škole. Problém má ona se mnou. Že jsem moc mladej a co dál. Strašně ji miluju.Je teda pravda, že mé mámě je 60 a vypadá taky skvěle

Reklama

Přidat komentář