Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Pavel (Ne, 14. 10. 2018 - 00:10)

U nás to také nebylo o penězích. Ona dělá ve fabrice, já také (kolegové nejsme Každý děláme v jiný fabrice). Všechno jsme financovali +— na půl. Akorát jsem to neviděl bohužel dal do budoucnosti. Moc jsem si sní potom uz kvůli věku ani nerozuměl. Akorát ten sex byl Výborný. Dala mi kdykoliv jsem chtěl.

28letý (So, 13. 10. 2018 - 22:10)

Jo a vařím líp než ona

28letý (So, 13. 10. 2018 - 22:10)

Mám to jinak. Zamiloval jsem se do skoro padesátileté ženy a jsem v hajzlu. Vše skvělé, Jenže ona se mnou nechce bydlet, poměr spolu máme tři roky. Mám tříleté dítě, nejsem ženatý Uvidím, co bude dál, děti už nechci ale ona se mnou stejně nechce žít. Vypadá skvěle, těžko ji srovnávat s běžnou představou padesátileté ženy. Ani moje bývalá třicetiletá partnerka mě tak nepřitahovala. A nesmysl, o penězích to není, to by mě nikdy nenapadlo

jirka (So, 13. 10. 2018 - 22:10)

U mne byl zacatek vztahu...Na to nemusíš mít kurz , nejtěžší je ta první . Ty ženské si o tom poví , a pak je to jednoduchý. Začnou ti říkat , že tu tvou chápou , že je dobrý že není sama , ty pak řekneš že to není tak lehké, málinko spomeneš nedostatky a taky co ti u ní chybí . Za pár dnů souhlasí a máš vyhráno ... Tu první bys ale měl získat na bezbrannost – osamělá ženská touží se o někoho starat . Nesmíš být hrdina , spíš ten , kdo se neumí o sebe postarat.

Michal (So, 13. 10. 2018 - 22:10)

Jó , starší ženský mi...U mne byl zacatek vztahu uplna nahoda, nemusel jsem nic delat, ale ty ses velmi aktivni a sikovnej. Pisi sem kluci co po takovym vztahu touzi a nevi jak na to, mozna bys mel zalozit nejakou poradnu nebo poradat kurzy, samozrejme za penize :)).

jirka (So, 13. 10. 2018 - 21:10)

Jasne, ale ve fabrice uz...Jó , starší ženský mi vyhovujou . Má první holka , to byl trapas jak Brno , pak dlouho nic a pak sousedka , starší než máma a to bylo celé v pohodě . Od tý doby si sex se starší spojuju jenom s klidem a pohodou , udělám co chci a ona to neřeší , dovolí vše , holka by všechno řešila , tohle bolí , tohle není příjemné a tak...

Michal (So, 13. 10. 2018 - 21:10)

Nemám kariéru, je mi 24 a...Jasne, ale ve fabrice uz vydelavas, takze na svy pritelkyni nejses zavislej jako treba student, ktery musi plnit jisty povinnosti, nebo si jit zase privydelavat jako cisnik a zvykat si na nizsi zivotni uroven a horsi bydleni. Rozhodne mas vyhodu v tom, ze ti vyhovuji starsi zeny and sex pro tebe neni povinnost.

jirka (So, 13. 10. 2018 - 21:10)

Rozumim. Asi uz mas karieru a...Nemám kariéru, je mi 24 a makám ve fabrice . Ale mladý holky mě moc neberou . To se musíš natřását , dělat ze sebe blbce ... S ní mám klid! A taky mám rád sex . Holky chtějí dlouhá čísla a nejlíp pak znovu . U starší ženský to není , prostě se nemusím přetvařovat . A stará se o mě líp než máma, čeká na mě s jídlem , nic nemusím dělat , vykoupe mě , ráno mi přichystá věci...pohodáááá

Michal (So, 13. 10. 2018 - 21:10)

Víš , mohl jsem si vybrat...Rozumim. Asi uz mas karieru a tak ti ani neslo o vydrzovani, ale o bydleni a zazemi.

jirka (So, 13. 10. 2018 - 20:10)

Je mi jasny, ze je vic druhu...Víš , mohl jsem si vybrat mezi ubytovnou, nebo si najít vlastní bydlení , anebo tohle. Na vlastní nemám peníze , takže jsem cíleně hledal něco takovýho . A teď jsi už neumím nic jiného představit .Ta ženská by pro mě snad udělala cokoli . Pořád mě to baví.

Michal (So, 13. 10. 2018 - 20:10)

Není to jen o bohatých...Je mi jasny, ze je vic druhu takovych vztahu. Tvoje jsou zrejme z tve iniciativy and je v nich vic rovnosti, nez kdyz si kluka poridi prave ta zamozna zena. V tom je kluk jasne podrizeny, ale zase ma vic materialnich vyhod.

jirka (So, 13. 10. 2018 - 20:10)

Kdyz si uspesna, rozvedena...Není to jen o bohatých paničkách . Má první byla účetní, druha prodavačka a teď mám učitelku. Taky mí nedává prachy. Dělám nákupy , taky je platím , ona platí byt , energie... nedává mi drahé dárky , ale je pravda , že mi někdy něco koupí na oblečení ... Oběma nám to vyhovuje

Pavel (So, 13. 10. 2018 - 01:10)

V mém případě vzhledově byla hezká. 20citka to nebyla, ale na 40citku pěkná. Mezi kamarády jsme občas zašli ale hodně málo. Věk udělal svoje a každý jsme mneli jiné zájmy. Ktomu má dceru, kterou má ve střídavé péči. Dcera ale studuje a je přes týden někde na intru, takže se to tomhle směru to zas tolik nevadilo. Večeři mi také uvařila. Ale přesně jak uz tu někdo psal, přišla mi spíš jako taková teta.... Teda kromě sexu tam to bylo luxusní.

Michal (Pá, 12. 10. 2018 - 23:10)

Ne, to určitě ne :)Kdyz si uspesna, rozvedena zena strednich let poridi mladyho milence, ktery ji stoji hodne penez, tak myslim, ze jde hlavne o sex.

xoxo (Pá, 12. 10. 2018 - 23:10)

Myslim, ze v takovym vztahu...Ne, to určitě ne :)

Michal (Pá, 12. 10. 2018 - 22:10)

:) je to úplně stejné,...Myslim, ze v takovym vztahu jde vetsinou o sex. On ji ho poskytne, ona ho za to odmeni.

Michal (Pá, 12. 10. 2018 - 22:10)

Když je stárnoucí ženská...Jasne, ale kluk dostuduje, zacne si budovat karieru a uz ji nepotrebuje. Je mozny, ze si ta zena pak poridi jinyho kluka, ale protoze uz je zase starsi nez kdyz si poridila toho predeslyho, bude muset toho novyho jeste vic odmenovat.

xoxo (Pá, 12. 10. 2018 - 22:10)

Dlouhodoby vztah "starsi...:) je to úplně stejné, pokud mluvíme o vztahu a ne o sexu. Ale právě ve vztahu je ideální, když jsou oba stejně staří. V sexu je to jen o gustu. Oni dva lidé, kteří spolu žijí dvacet třicet let se jeden druhému přizpůsobí

jirka (Pá, 12. 10. 2018 - 22:10)

Zeny jisty urovne a postaveni...Když je stárnoucí ženská sama , je neuvěřitelně zoufalá a udělá cokoli. Nevěřil bys , jak se nóbl panička změní a je ochotná udělat cokoli, opravdu cokoli.

Michal (Pá, 12. 10. 2018 - 22:10)

Kluk to nebere jako...Zeny jisty urovne a postaveni to neodsuzuji, spis to povazuji za zadostiucineni, ze kdyz muzi si muzou poridit mlady milenky, proc by zeny si nemohly poridit mlady milence.

Reklama

Přidat komentář