Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Default User Image
upřesnění (Út, 13. 8. 2024 - 08:08)

Prostituce (z latiny prostituere) je poskytování sexuálních služeb za úplatu nebo jakoukoli jinou protihodnotu.[1][2] Pro ženu se používá výraz prostitutka, moderně někdy z angličtiny callgirl, „eskort“ nebo „eskortní dáma“. České označení pro muže takovou službu poskytující je prostitut (srov. gigolo). (Vidíš se tam , anonyme?)

Default User Image
Nedělejte (Út, 13. 8. 2024 - 10:08)

z toho drama. Sportovec, vytrvalec, muzikant, zpěvák, v pracovním kolektivu pro svojí veselou a kamarádskou povahu oblíbený. To stačí. parametry pohlaví uvádět nebudu.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 11:08)

A měl jsi nebo máš nějakou rodinu? A děti? Potatili se? Vychováni k lásce k tomuto koníčku, službě nebo charitě? Taky to mají tak?  

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 12:08)

Ne.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 09:08)

Ne. Nic jsem za to nechtěl a nedostával. Pokud šlo o nějaké potraviny, spotřebovaly se kolektivně. Naopak, když potřebovaly nějakou službu po mě, byl jsem k dispozici a sex jsem za to nežádal. Pokud jsme šli do restaurace, platil jsem já, nebo každý za své. Občanská výpomoc, bez vyžadování odměny.

Default User Image
:)))) (Út, 13. 8. 2024 - 09:08)

Holky, už ho nechte. Stačilo!! :))))

Default User Image
upřímně. (Út, 13. 8. 2024 - 09:08)

Myslel jsem si, že nejsem jediný, kdo poskytoval přátelské služby. Asi jsem se mýlil.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 06:08)

Jo takhle. no ono je to jedno, jestli ti platily nebo ne, ve výsledku. Služba zdarma. Ale zase proč jsi se takhle zahazoval a nic z toho neměl? Celé to zorganizovat, předat informace tedy nabídnout službu, čas. A šlo jen o sex nebo ji i třeba vypomáhal v domácnosti?  A teď už to neděláš?

Default User Image
Pro pochybovače (Út, 13. 8. 2024 - 08:08)

Většina žen jsou hrozně ukecané. Rády se pochlubí  nebývalým erotickým zážitkem, což je nejen vytrvalost, ale i bezpečnost a zkušenost.. Jedné to uděláš dobře a ostatní už ti nabíhají samy. Pak můžeš jít z náruče do náruče. 

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 10:08)

Ale to my vůbec nepochybujeme o pravdivosti tvých slov. Ale ještě jeden dotaz. Chodil jsi na nějaké zdravotní prohlídky vzhledem k té promiskuitě? Neobvinila tě někdy nějaká, že jsi ji nakazil? 

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 10:08)

Blbej dotaz. Všechno byly počestné vdovy, nebo špatně vdané. Takže měly nouzi. Ženy, které uspokojí manžel, nebo které měly milence, či byly promiskuitní, to nebyly. Čím by mne asi tak mohly nakazit? Krom toho, to zas tak často nebylo, ačkoli..., když se pochlubily, ale pak jsem si vybíral. Takový to: "Jsi jedinej pořádnej chlap a já tě chci." Jsem nebral, když to měla z doslechu.

Default User Image
DDDD (Út, 13. 8. 2024 - 10:08)

No tak určitě :))). A víš co jsou to třeba chlamydie, jak vznikají atd? Jaké jsou příznaky? Jo a vedl jsi si nějakou databázi včetně třeba excelové tabulky?

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 12:08)

Nic jsem nevedl, ani neměl příznaky.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 13:08)

Tak to máš dobrého pamatováka. Každopádně já jen, že genitální chlamydie jsou bezpříznakové a problem je právě promiskuita lidí s takovým životním stylem. Proto jsem se ptala.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 08:08)

Takže taková oběť party sexuchtivých žen, které sice na gigola nemají, ale ty jsi sloužil za bábovku a ještě tě práce bavila? No ideální zaměstnanec by jsi byl.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 09:08)

To jsem byl. Žádnou práci jsem neodflákl.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 07:08)

Bylo to zcela spontální, příležitostné, až náhodné. Nevyhledával jsem to, nenabízel se. Nic jsem neorganizoval. Pokud to šlo, raději jsem se tomu vyhnul, ale někdy to nešlo. Když k tomu došlo, potěšení bylo na obou stranách. Po čtyřicítce jsem toho nechal, k lítosti některých. Ne že bych nemohl, ale nechtěl jsem.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 07:08)

No, popsal jsi to trochu jinak, najednou to nebylo organizované. Takže takhle? ''Kolego, moment ukažte se, jo tak dnes v sedm hodin u mě a vysprchujte se  a navoňte ne jako posledně. Jo a ty prémie jsem vám podepsala, ale podmíněně'' DDDD To chápu, že jsi se takové situaci nemohl vyhnout. 

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 07:08)

Kvůli kariéře nebo výhodám jsem to nedělal. Spíše ze soucitu anebo jsem byl uloven na různých akcích.

Anonym (Út, 13. 8. 2024 - 07:08)

Takže byznys nebyznys kombinovaný s takovou zvláštní charitou a prostitucí zdarma. Ale když to hodilo něco ze zahrádky nebo premie, tak se to hodilo. Sranda s tebou.

Reklama

Přidat komentář