Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

Default User Image
Arnošt (So, 27. 7. 2024 - 10:07)

Proč by jste neměnil?

Default User Image
Jirka (So, 27. 7. 2024 - 17:07)

Je pohodlné a praktické. A líbí se mi.

Default User Image
Mark (St, 7. 8. 2024 - 21:08)

Jen souhlasím. Tedy si musím vybrat kalhotky s širším předním dílem.

 

Default User Image
J.H. (Út, 27. 8. 2024 - 22:08)

Souhlas,taky tak 

Default User Image
Jirka (Čt, 25. 7. 2024 - 17:07)

Já souhlasím. Dámské prádlo nosím už dlouho a neměnil bych.

Default User Image
Jan (Čt, 25. 7. 2024 - 17:07)

Mám to podobně , prvně kalhotky sestřenice před více než 40 lety a naposled kalhotky bývalky pod sukní dneska v práci. Teď doma a na zahradě modré holčičí trenýrky s kapsičkou na zadku a mezitím kalhotky se vzpomínkama na spousty žen.

Default User Image
Jirka (Pá, 26. 7. 2024 - 11:07)

Modré holčičí trenýrky nosím taky a jsou opravdu super. Spousta lidí je kritizuje, ale přitom je to asi nejlepší kousek prádla, jaký byl kdy vyroben. Jsou univerzální a dají se nosit při nejrůznějších příležitostech. Jako kluk jsem je nosil coby plavky a moc jsem litoval, když jsem z nich vyrostl a měl už jenom chlapecké.

Taky se mi moc líbilo, když holkám z trenýrek koukaly kalhotky, punčocháče, plavky nebo látkové pleny.

Po dlouholeté přestávce jsem si tyto trenýrky opět pořídil a nosím je coby domácí oděv. A pod nimi vždy kalhotky, případně i podvazkový pás a punčochy.

Default User Image
Johnx (Pá, 26. 7. 2024 - 20:07)

Jirko, to všetko som zažíval aj ja s modrými holčičími trenkami a tiež som s obrovskou obľubou a vzrušením pozoroval či neuvidím aké ma dievča gaťky,hoci len kúsok som videl,že akú farbu majú jej gaťky,alebo aj vzor gatiek,tak vzrušenie sa dostavili okamžite...

Default User Image
Johnx (Čt, 25. 7. 2024 - 20:07)

Ján, ja tiež tak dávno obliekal gaťky. Sú tomu tiež cca 40 rokov a to mám 50 rokov,čiže už ako malý chlapec som okúsil úžasný pocit mať na sebe tento úžasný kus oblečenia.

Anonym (St, 24. 7. 2024 - 10:07)

Večer jsme dlouho souložili a usnuli nazí. Ráno jsem vstával první, nevšiml si a omylem si oblékl manželčiny kalhotky, které mi byly, protože je štíhlounká. Smála se tomu a řekla že si je mohu nechat. Vzala si na sebe moje slipy, které jí taky padly. Radost nám skazila tchyně, která řekla, že se to nesluší a před ní jsme si museli spodní prádlo vyměnit. Přitom ona sama kalhotky nenosí vůbec.

Anonym (St, 24. 7. 2024 - 14:07)

To jste cikorky ?

Anonym (St, 24. 7. 2024 - 15:07)

Proč?

Default User Image
Jarda (St, 24. 7. 2024 - 01:07)

Nosím dámské prádlo - Brazilky,tanga a proč ne že?

Jsou příjemné než slipy.

Default User Image
Jan (St, 24. 7. 2024 - 15:07)

A pod sukni patří, ty jsou v létě moc příjemné

Default User Image
Aj plavky nielen nohavičky (Út, 16. 7. 2024 - 15:07)

U mňa vždy keď mám oblečené nohavičky je akoby veľký sviatok. Mám už svoje vlastné, samozrejme, že normálne kúpené. Nohavičky musia u mňa byť takmer dokonale. Čiže znamená to, že musia mať správny strih,tvar, materiál no najmä veľkosť

Default User Image

Nosím rád  plenkove kalhotky,dámské plavky, nenabídne někdo nošené kalhotky ženy, slečny, mladé holky,nebo popíšeme 

Default User Image
Johnx (Čt, 4. 7. 2024 - 22:07)

Aj plavky mám dievčenské a to jednodielne.

 

Default User Image
Johnx (Čt, 4. 7. 2024 - 22:07)

Ja taktiež mám rád na sebe oblečené nohavičky, preferujem skôr niečo jednoduché no avšak keďže som chudučký a mám rád nohavičky tesné,tak kupujem si ich aj v vo veľkostiach pre dievčatá...

Default User Image
Lubo (Út, 2. 7. 2024 - 20:07)

Ne na běžné nošení, ale občas si na sebe vezmu nějaké brazilky nebo tanga.. Příjemný materiál a navíc mi v nich hezky vynikne zadek. Ale vezmu si je na sebe pouze tehdy, když masturbuji, dělám v nich nějaké fotky nebo před sexem s kamarádem. (Jsem bi) 27 let..

Kdyby někdo chtěl, klidně mi napište na Amateri.com

Nick: Amfo 

Default User Image
Járda (St, 24. 7. 2024 - 00:07)

Taky tak.....

Reklama

Přidat komentář