Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Default User Image
Kamila (Út, 16. 7. 2024 - 13:07)

Hele nerejpej tady, ja o sebe normalne dbam, a je mi jedno, co je podle tve definice prirodni zena, ale jedno ti reknu, na holeni kdekoliv kaslu, protože to neslouzi k nicemu krome choutek uchylu.  

Anonym (Út, 16. 7. 2024 - 13:07)

Tak to mají chlapi blbý když se musí holit. S těma uchylama

Anonym (Po, 15. 7. 2024 - 09:07)

Tak doufejme, že i aspoň čistí zuby a stříhá nehty, žena přírodní.

Default User Image
Neoholená supermodelka Kyla Cole (Po, 15. 7. 2024 - 06:07)

Ten pedofilny úchyl tu dokola kopíruje návody na holenie a nadáva normálnym ženám ktoré si nechcú poškodiť svoje zdravie do čuniat. Už podľa príspevkov je vidieť že našťastie väčšina žien si váži svoje zdravie a že väčšina mužov je normálnych a nie sú maniaci tak ako je on. A zároveň každý môže vidieť aky je ten človek gentleman.

Nech si už ten pedofil aj mozog vyholi, myslím že by to v jeho pripade nemalo ani veľký dopad na jeho správanie.

Iba naozajstný idiot môže označiť všetky Playboy playmates až do septembra 2001 kedy sa objavila prvá playmate bez ochlpenia tam dole, za čuňatá. 

Anonym (Po, 15. 7. 2024 - 17:07)

Víš ty hlupáku co je pedofil? Asi těžko, když tady meleš ty samé nesmysly kolem dokola. Většina holek a žen se holí, nechtějí být jako nějaké divoženky z pralesa. 

Anonym (Po, 15. 7. 2024 - 07:07)

Člověče nešťastná, já se tedy taky holím jen částečně, ale ty máš dost. 

Default User Image
Aleš Kateřina (Po, 15. 7. 2024 - 03:07)

:spíše se jedná o starší slečny ženy. vážíme  jsi odvahy.

nejprve Holení intimních partií – postup

  1. Zastřihněte si chloupky před samotným holením – nejjednodušší je použít elektrický zastřihovač chloupků. Nikdy neholte chloupky delší než 0,6 cm.
  2. Vždy se holte ve sprše. Nejdříve se opláchněte teplou vodou, díky čemuž dojde k otevření pórů. Opatrně se umyjte čistícím a hydratačním olejem na intimní hygienu, abyste pokožku zbavila bakterií, které by mohly po holení způsobit podráždění. 
  3. Vmasírujte do pokožky hydratační olej na holení nebo gel na holení intimních partií.
  4. Napněte pokožku a holte. Holení po směru růstu chloupků je jemnější, ale s dobrou a ostrou žiletkou je možno se oholit i proti směru, v tomto případě se dostanete mnohem blíž ke kůži a oholení bude preciznější. Zkoušejte, experimentujte, kolik toho vaše pokožka zvládne. Pokud máte velice hrubé chloupky nebo citlivou pokožku, doporučujeme holit po směru růstu.
  5. Neholte jednu oblast moc dlouho, pouze tak, abyste odstranili chloupky. Čím více budete kůži dráždit, tím pravděpodobněji se červené pupínky objeví.
  6. Nezapomeňte oholit místa v oblasti hráze a konečníku.
  7. Na závěr naneste na vlhkou pokožku peeling na intimní partie, vmasírujte a opláchněte ve sprše. Viskózní gel při kontaktu s vodou změní svou konzistenci na emulzi.
  8. Holení zakončete studenou vodou, aby se zavřely póry. 

    hodně nám pomohl článek měly časté potíže zarudnutí pokud pozorně přečtěte článek nebudete řešit že je to zdraví škodlivé. 

  1. velice časté neholím proč občas  muž žena problém  určitě to nesmíte často pořád i někdy necháme na přírodě je podle domluvy Aleš občas i rád jako holá chlupatá střídaní  příklad  Ginebra Belluci ,Allie Addison  
Default User Image
Kamila (Ne, 14. 7. 2024 - 18:07)

Zenske holeni je blbost. Totalne kontraproduktivni blbost. Nemam zajem o uchyla a holiciho maniaka, ktery bude krakorat, ze chlupy fuj. Spravny chlap na rad prirozenou zenu. 

Default User Image
Martin (Po, 15. 7. 2024 - 00:07)

Ahoj Kamilo napiš mi na [email protected]

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 19:07)

Takže si ty čuně neholíš ani podpaží ? Protože jestli propaguješ natural tak to musí být komplet . A ještě vysvětli co je na holení přirození totáně  kontraproduktivního .  

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 19:07)

Ne neholim, a nejsem cune. Cunata jsou ty, co se nemyjou a takto mluvi o zenach. 

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 19:07)

 ani nohy, pod paží a třísla? Když třeba jdeš na plovárnu nebo máš nohy bez punčoch? 

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 19:07)

Pokud si žena neholí ani podpaží tak není opravdu čuně, ale prase v šatech.

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 19:07)

A vysvětlení o té totální kontraproduktivně je kde ?

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 18:07)

Tak jestli má ženská kundu jak Trautenberka tak potěš koště. Navíc v tomhle vedru musí smrdět jak stará sokolská žíněnka.

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 19:07)

Uplna blbost. To me provokujes anebo jsi opravdu tak hloupa nebo hloupy ze takovym kecum veris?

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 19:07)

K tomu nejsou třeba žádné kecy, stačí mít prostě normální čich. Nemluvě tedy o hrůze vidět rákos v podpaží. To je hnus u chlapa a u ženské je to k zblití.

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 19:07)

😂🤣👍

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 20:07)

Sorry, pánové, ale povídáte si s mužem. 

Anonym (Ne, 14. 7. 2024 - 11:07)

Konečně se zase tahle diskuze objevila. Ženy, k té Lumee. Našla jsem levnější řešení od Babyliss  a jsem s tím moc spokojená. Asi po 3-4 použití mám na nohou méně jak polovinu chloupku. Jsem moc ráda, že jsem nekoupila novinku od Lumey, jelikož toto je   přístroj který udělá stejnou službu. Mám tmavé chloupky, zkouším samozřejmě i světlejší, ale ty mně tolik netrápily jako ty co jsou vidět. Dělám si i ruce kde mám chloupky světlejší a tam je též úspěch, takže za mě superrr 

Reklama

Přidat komentář