Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

Default User Image
Lukáš (Čt, 25. 7. 2024 - 00:07)

Rozhodl jsem se touto cestou pomocí ženám k jejich vysněnému miminku. Vím, že ne vždy je jednoduché toho dosáhnout, ať už z jakéhokoliv důvodu. Nabízím tedy své spermie k darování. Můj spermiogramu je v pořádku, tudíž by neměl být problém s početím.

Jsem 22 letý student VŠ, který hrával fotbal a občas zajde na ryby. Měřím 178cm, vážím 84 kg. Vlasy blond, oči modré. O žádném genetickém onemocnění v rodině nevím. Co se týká mé povahy, podívejte se na charakteristiku znamení panna (muž). Vše na mě sedí.

Za darování nic nechci. Budu rád, když někomu pomůžu. Ovšem bez nároku na zapsání do RL. Mám vlastní rodinu a chci mít i nadále.

Pokud by byl zájem, rád pošlu i fotku.

Jsem také připraven zodpovědět vám vaše případné dotazy.

Prosím pište na email: [email protected]

Těším se na setkání.

Default User Image
My dve (Ne, 3. 3. 2024 - 17:03)

Ahoj, 
s manželkou hledáme dárce spermatu - pouze stříkačkovou metodou. 
Jsme mladé zdravé, 33 leté ženy, bydlíme ve vlastním, finančně zajištěné. Jsme připravené na to založit milujcí rodinu :)
Hledáme muže, který by byl ochotný darovat sperma - bez zápisu v RL a nároku na dítě. Samozřejmostí je tvůj dobrý zdravotní stav. 
Určitě bychom byly rády alespoň za zaslání fotky. Detaily a vše potřebné bychom domluvili přes email.
Vlastníme auto a nedělá nám problém víceméně kamkoliv dorazit.

Email: [email protected]

Děkujeme :)

Default User Image
David (Čt, 30. 5. 2024 - 20:05)

Ahoj, jsem David a rád bych Vám pomohl k dítěti. Je mi 41, vysoký jsem 185 cm, váha 82 kg. Mám rovné blond vlasy (nyní jsem dohola), mám modrošedé oči. Jsem pravidelný dárce krevní plazmy, krev 0 negativní. Jsem nekuřák, nemám žádné zkušenosti s drogami, alkohol pijí jen velice zřídka. Jsem zdravý. Mám dvě vysoké školy humanitního směru a pracuji hlavou. Rád maluji a kreslím. Miluji vážnou hudbu, malířství, přírodu. Pokud jsem Vás zaujal, pak mne kontaktujte na: [email protected]

Default User Image
vydejnikspermatu (So, 2. 3. 2024 - 11:03)

Nabizim sperma. Dobre geny, inteligence, bez nemoci, bez ockovani, spinavy blond. Piste na mail [email protected] . spermie, spermatu, spermii, lidske, lidskeho, lidskych, darce, darovani, daruje, darovat, daroval, prodat, koupit, koupim, prodal, oplodneni, oplodnit, plodnost, plodny, neplodny, neplodnost

Default User Image
Franta (Čt, 9. 11. 2023 - 19:11)

Mladý kluk. Přes 4 měsíce jsem nehonil, takže toho rozhodně je hodně. Rád daruji v podobě sexu či jinak... napiš na [email protected]

Anonym (So, 2. 3. 2024 - 17:03)

Podle emailu se v jiném vlákně prezentuješ věkem 15 let. Nepřeháníš to s dárcovstvím jako nezletilý?

Default User Image
Franta (Út, 5. 3. 2024 - 18:03)

Jo,pravda

Default User Image
Franta (Čt, 9. 11. 2023 - 19:11)

Mladý kluk. Přes 4 měsíce jsem nehonil, takže toho rozhodně je hodně. Rád daruji v podobě sexu či jinak... napiš na [email protected]

Default User Image
Návštěvka (St, 4. 10. 2023 - 13:10)

Já bych vám darovala svého syna. Je mu 13, honí si ho neustále a toho semene má neskutečně. Krásné, mléčně bílé, husté, voňavé. Prostě špicové. Tedy, né syna, ale darovala bych vám jeho spermičky.

Default User Image
Radek (Čt, 9. 11. 2023 - 17:11)

Zdravím měla bych zájem ale chtěla bych ho trochu víc jsem z Opavy prosím jestli můžete kontaktovat 732939559

Default User Image
Oldřich drtil (Ne, 24. 9. 2023 - 09:09)

Daruji sperma napiš sem Ostravy jemi 38 let 730904399 SMS [email protected] je to důležité prosím wacap díky jedna možná 

Default User Image
Oldřich drtil (Ne, 24. 9. 2023 - 09:09)

Daruji sperma napiš sem Ostravy jemi 38 let 730904399 SMS [email protected] je to důležité prosím wacap díky jedna možná 

Oldřichdrtil41… (Po, 28. 8. 2023 - 12:08)

Ahoj napi te daruji sperma moje číslo 730904399 SMS zavole tě dík je mi 38let je to důležit    

Dagmar (Ne, 5. 3. 2023 - 18:03)

Ze zvědavosti jsem na dvě nabídky nezávisle na sobě odpověděla, oba trvali na sexu. Jeden na opakované návštěvě aby se to údajně uchytilo a nevadila by mu ani přítomnost manžela. Dost si o sobě myslel, ženatý frajírek, penis 17/5, dvě zdravé děti.
Chtěl za každou návštěvu zaplatit, protože nebude mít přede mnou se svou ženou sex plus cestovní výlohy s náhradou ušlého výdělku.
Souhlasím plně s názory přede mnou.

Janča (Ne, 8. 1. 2023 - 13:01)

Darovala bych spermie svého syna. Krásné, mléčně bílé, husté semeno, jak jen 14 letej puberťák může mít. Píšu to samozřejmě v legraci, ale je to tak. Tolik semene a každý den a pořád co se syna vyjde, se jen tak nevidí.

Default User Image
Janečka (Ne, 24. 9. 2023 - 10:09)

Ten můj puberťák měl 13 a semene má mraky. Před chvilkou vstal a v tričku tři dávky, poslední úplně čerstvá. Taky když se někdy k tomu dostanu hned po výronu a syn jde třeba do koupelny, tak je ještě husté, sametově bílé, chlapecky voní. Má toho svého macka hlavně na honění.

Návštěvník (So, 29. 1. 2022 - 04:01)

Takovou ilegalitu bych nikdy nedělal .... nejde o muže že by se něčeho dožadoval, ale mohla by i ona žena později, záměrně aby vytřískala prachy. Chlapa zažaluje, genetika se potvrdí a chlap bude platit jak mourovat at' se mu to líbí nebo ne.

Návštěvník (Čt, 27. 1. 2022 - 04:01)

Nabízím sve kvalitní a těhotenstvím prověřené pohyblivé spermie k Tvému oplodnění. Požaduji Tvůj 100% zdravotní stav, diskrétnost , chci darovat bez vzájemných závazkůu, zápisů do RL. Má postava 190/100. krátke tm. vlasy, modré oči. Napiš, domluvíme se po emailu [email protected].

Oplodním (Po, 4. 10. 2021 - 17:10)

Našla by se zde žena z Východních Čech co chce být těhotná? Napiš mi pouze na email, domluvíme se na setkání: [email protected]

Anna Weichhaus (Ne, 19. 9. 2021 - 23:09)

Právě dostávám půjčku od Pamely Rosy Flores.
nabízí půjčky jednotlivcům, společnostem a organizacím s úrokovou sazbou 2% na období 1 až 20 let a výše půjčky je nabízena od 10 000,00 EUR do 20 000 000,00 EUR.
kontaktujte ji ještě dnes pro jakýkoli typ půjčky, kterou potřebujete.

E -mail: pamelarosaflores11 (A) gmail.com

Reklama

Přidat komentář