Reklama

polykání vlastního spermatu - komentáře

Default User Image
Hans B.B. (Pá, 12. 7. 2024 - 11:07)

Já latex miluju. Na sobě i druhé osobě. 

Default User Image
zz (Pá, 12. 7. 2024 - 10:07)

zz

Anonym (Pá, 12. 7. 2024 - 08:07)

To jen tu nemáš kontakt, nejlépe email

Default User Image
zz (Pá, 12. 7. 2024 - 10:07)

zz

Anonym (Pá, 5. 7. 2024 - 22:07)

Už když jsem se se svou manželkou seznámil, poprosila mě, abych si všechno ( semeno ) nechával pro ni. Že mi to ráda udělá, má ho ráda, ode mě jí chutná. Pochopil jsem že jsem už na druhěm rande potkal ženu na celý život. Jsme spolu dvacet let, za tu dobu jsem onanoval 1x na dlouhé služební cestě v zahraničí, po telefonickém rozhovoru s ní jsem to prostě už nevydržel. Stalo se to asi po 12 letech našeho manželství, kdy jsem ochutnal. Po orálním sexu od ní , když ho má v ústech a polibky  nešetřím, ani jednou se nepodělí o jedinou kapku a ještě si stihne než ji zlíbám olíznout rty od jednoho koutku k druhému. 

Default User Image
Zuzka (Pá, 12. 7. 2024 - 00:07)

Neuvěřitelný buď jsi nemocný člověk nebo sis vrznul poprvé haha 🤔

Default User Image
Anonym (Út, 9. 7. 2024 - 21:07)

Ak chcete ochutnať svoje spermie nie je žiadny problém.Moja byvala má rada semeno, rada sa však s ním so mnou podelila.Dokonca docielila aby som to ochutnal.Prijmela ma k tomu aby som si pred ňou vyhonil a všetko prehltol.Mali sme rituál,pred ňou si vyhoniť a skonzumovať po sebe alebo žiadny sex.Poctivo som si vyhonil a konzumoval ak som chcel sex.Teraz som zavisli na honeni a polykani svojho semena.Neverim ze len raz si mssturboval.Ak máš chut ochutnať svoje semeno stačí si vyhoniť a spolykať neobanuješ.

Anonym (Út, 9. 7. 2024 - 22:07)

Neměl jsem potřebu onanovat. Každý si to rád udělá to není žádné tajemství. Manželka semeno miluje a měl jsem někdy sotva pro ni, aby byla spokojená když se chtěla vícekrát pomilovat. Kdybych si to udělal zjistila by to v malém množství a taky v hustotě. Labužnici neošidíš.Udělal jsem se jednou, už to nešlo vydržet. Když máš ženu která se pak cítí, že nedokáže muže uspokojit a pak ji vidíš usměvavou, šťastnou, necháš si to pro ni i kdyby Ti stál celý den a měly Ti prasknout koule. 

Default User Image
Anonymka (So, 21. 9. 2024 - 11:09)

Ty jsi muž - sen.

Default User Image
Zuzka (Pá, 12. 7. 2024 - 00:07)

Ty pereš 

Default User Image
Marek 55/175/70 (St, 3. 7. 2024 - 00:07)

Ahoj rád bych přispěl k diskuzi, oblíbil jsem si Supermarket Tesco v Místku, maj tam vždy čisté záchodky a dělící stěna v kabince je vyvrtaná pěkná díra, skvělá na kouření a občas se nechám ojet do análu, když je dobrej den tak přeblafnu i pět nebo šest pér a vždy se těším a porovnávám chutě mrdinky je to super 😍

Default User Image
STEMBIS69 (So, 24. 8. 2024 - 19:08)

Jmenuje se to glory hole, napiš gps souřadnice toho místa pls.

Default User Image
Monika (Út, 2. 7. 2024 - 01:07)

Hezké čtení na noc, miluju když party kde se do mně vystříká několik kluků a moje přítelkyně mi vysaje kundu plnou semínka, doma mi to spočítá s pouty a bičem až jí mám modrou a při čůrání mi tečou slzy bolesti ale nikdy nelituji a ráda si to zopakují jak je možnost 🥰

Default User Image
redy (Út, 2. 7. 2024 - 22:07)

vylizal bych te

Anonym (Út, 2. 7. 2024 - 13:07)

Ty jo, rád bych tě vystříkal 

Default User Image
Zuzana (Út, 2. 7. 2024 - 00:07)

Kluci jste boží 😘 jsem vdaná a ráda bych to chtěla s více chlapy najednou,, kolik z vás si troufne na sexy třicítku???

Default User Image
STEMBIS69 (Ne, 25. 8. 2024 - 00:08)

Pokud ti nevadí že mi je 20 tak klidně

Default User Image
Honza (Ne, 21. 7. 2024 - 23:07)

Ahoj mám chut se udelat se třictkou

Default User Image
Honza (Ne, 21. 7. 2024 - 23:07)

Ahoj mám chut se udelat se třictkou

Default User Image
Franta (Út, 2. 7. 2024 - 11:07)

Mě je 16, to by byl zájem? ;)

Reklama

Přidat komentář