Reklama

Trvale stažená předkožka

Default User Image
Anonym (So, 24. 8. 2024 - 19:08)

Ahoj můžu nosit vibrační kroužek na penisu i třeba týden v kuse? Když je trochu volnější , (moc neškrtí)  strašně mě vzrušují ty vibrace, 

Anonym (So, 24. 8. 2024 - 20:08)

Týden v kuse bych to nedoporučovala i když je " volnější " . Vibrace je lépe si příjemně užívat než trpět. Raději všeho s mírou a ještě u toho potěšit partnerku.

Anonym (Ne, 25. 8. 2024 - 12:08)

Nejde ani tak o vibrace, ty jsou příjemné a ráda si je taky užívám, jde zejména o těsnost, aby nedošlo i k mírnému zaškrcení penisu a zabránění prokrvení dlouhodobě. Následky mohou být nevratné, proto opět opakuji všeho s mírou a s rozumem.   

Default User Image
Anonym (Ne, 25. 8. 2024 - 12:08)

Nezaškrcuje vůbec mám ještě cca 0,3cm mezi kroužkem a penisem

Anonym (Ne, 25. 8. 2024 - 12:08)

I tak raději opatrně. To je kroužek ke koření penisu na jedno použití? Skvělý je pro umístěstění pod špičku penisu...pod žalud. To už je ale jiný level.

Anonym (Ne, 25. 8. 2024 - 12:08)

I tak raději opatrně. To je kroužek ke koření penisu na jedno použití? Skvělý je pro umístěstění pod špičku penisu...pod žalud. To už je ale jiný level.

Default User Image
Anonym (So, 24. 8. 2024 - 20:08)

I když ho nemám stále zapnutý?

To by se nic stát nemělo ne?

Anonym (Ne, 25. 8. 2024 - 12:08)

Odpověď jsem umístila   " o patro " výš :-)

Default User Image
Alex (Ne, 25. 8. 2024 - 06:08)

Záleží kde ho na penisu máš a jestli tě neškrtí.

Default User Image
Anonym (Ne, 25. 8. 2024 - 08:08)

Právě, že neškrtí, mám ho až u kořene.

Anonym (Po, 29. 7. 2024 - 12:07)

Od kdy?

Default User Image
Dodo (Út, 16. 7. 2024 - 12:07)

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak vám za žaludem drží předkožka? Ja ji mám za žaludem s rolovanou , a nevím jestli to tak může být, má to také tak někdo?? Děkuji za případnou odpověď.

Anonym (Po, 22. 7. 2024 - 15:07)

Proč by nemohlo?

Být to může, jak chceš a jak ti to fyziognomie umožní. Akorát si dej bacha, kdyby to škrtilo. Jestli tě to škrtí, doporučím ti nastudovat si hesla fimóza a parafimóza. Pak si zhodnoť, jestli ti parafimóza náhdou nehrozí. A s těmi erekčními kroužky - taky by neměly dlouhodobě škrtit. Kromě toho, že je to z dlouhodobého hlediska nepohodlné to ani není pro penis a jeho topořivá tělíska z důvodu rizika nekrózy zdravé. Všechny jsou primárně určeny k omezení průtoku krve penisem. Stojí, zaškrtí se, zlepší to  erekci a případně ji udrží delší dobu. Když se ale  uděláš, raději kroužek sundavej a obnov normální průtok krve penisem. Když škrtí dost (a to i funkčně) penis má po chvíli o něco nižší teplotu - prostě stydne z důvodu omezení průtoku krve. Žena obvykle tedy pozná, kdy máš a kdy nemáš při souloži nasazen škrtící kroužek, který opravdu škrtí, protože ji kromě pěkné erekce penis může i studit. Omezením průtoku se tkáň i hůř okysličuje. Opět si použití kroužků srovnej s heslem parafimóza. K takovému stavu by nemělo docházet ani při použití kroužků, Ten stav  je nebezpečný, ať už jej způsobí zůžená předkožka nebo erekční kroužek. Tedy resumé - nic tě tam nesmí škrtit. Zarolovanou ji tam ale, pokud neškrtí, mít klidně můžeš. 

Default User Image
Ondra (St, 17. 7. 2024 - 16:07)

To ti neporadím,mě se stáhla sama ,od 14 let mám Žaluda úplně obnaženého,ale před tím jsem ji také měl srolovanou,je to asi scela normální 

Anonym (St, 17. 7. 2024 - 20:07)

Také jsem ji měl srolovanou za hranou. Celkově mi to tak přišlo nejlepší, nebylo potřeba si tam dávat žádný předmět navíc. Ale musel jsem to pořád řešit aby to drželo. Teď už jsem obřezaný a nemusím nic řešit    

Anonym (St, 17. 7. 2024 - 06:07)

Používám erekční kroužky. Nasadím ho ne až ke kořeni, ale o několik cm výše. Když penis nateče, tak stáhnu kroužek až ke kořeni a zcela obnažím žaluda. Pak potřu žalud preejakulační tekutinou a třu ho až do vyvrcholení a ejakulace. Taky používám vibrační kroužek na žaluda, který mne udělá ještě rychleji a i několikrát za sebou. Při souloži žalud před průnikem vymačkám. Snáze pak vnikne do pochvy. V pochvě opět ztvrdne a pěkně partnerky dráždí. 

Anonym (St, 17. 7. 2024 - 07:07)

Ale jdi Ty šmudlo, s vymačkaným žaludem podráždíš partnerce tak akorát nervy, nic jiného.

Anonym (St, 17. 7. 2024 - 08:07)

Zas jeden co nikdy nešukal.

Anonym (Út, 16. 7. 2024 - 18:07)

Sroluj si předkožku jak chceš a jak Ti to vyhovuje. 

Reklama

Přidat komentář